Jump to content
Sign in to follow this  
Lakija

Ostale igre

Recommended Posts

Posted (edited)

Ovo nije igra per se, ali nekome mozda bude zanimljivo.

U pitanju je kompletno generisana planeta Zemlja. Zove se Outtera. Moze da se skine teach demo odavde:

http://www.outerra.com/

Samo odete na teach demo sekciju i kliknete na Anteworld link.

Program radi kao neka vrsta unapredjenog Google Earth-a. Generise planine i doline, travu i drvece, vodu, mora, oblake. Ima opciju da otvoris Google Maps i skocis na bilo koju destinaciju na nasoj planeti.

Nema gradjevina niti zivotinja, nicega, samo prazna planeta. 

Onako, meni se svidjelo. Setao juce po Bosni malo, tamo u okolini Doboja, gledao valovite brezuljke i sumarke u daljni. Onda skoknuo na Everest pa se pentrao do vrha.

Moze da se hoda ili leti, sta ti volja. Ides po planeti sam i uzivas. 

Sve je besplatno, ali ako kupis za 15 eura licencu imas opciju da dodajes 3D objekte, da dobijas nove zakrpe koje obogacuju svijet, itd. Neka vrsta Zemaljskog sandbox-a.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=12&v=OJUPdABgsrA

Edited by 80J4N
  • Baš si srce 1
  • Plus 3

Ima li netko da je igrao Hand of Fate 2? Kakva ja igra?

9 hours ago, 80J4N said:

Probao da instaliram. Instalirao. Pri startovanju mi tražilo da uradim update grafike, kliknuo na ok, onda mi to blokiralo, kao neki Catalyst nije dobro instaliran. Popizdeo, obrisao, i oterao u kurac. A imao sam  želju :)

On 19. 04. 2018. at 19:58, Brundisa said:

РезÑлÑÐ°Ñ Ñлика за lotr battle for middle earth 2

Legendarna igra. Nekad prije sam sa elfovima (dobra strana) došao do posljednjeg 10. levela. A sad sam sa Isengardom (zla strana) na 6. levelu.

• Plus 1

Malo poslije te mape je mapa Forlindon, meni najdraža. Jedina na kojoj ja mogu sigurno izdržati i pobijediti težinu "brutal". :)

Sa kojom evil rasom igraš?

Far Cry 5..ovo sranje nemojte igrati ni kada je dzabe,u zivotu nisam odbojniju igru video a kamoli igrao.Definitivno najgori deo do sada.

Stories: The Path of Destinies - free na steamu.

• Plus 1

Ono jeste free, ali samo do ponedjeljka. Ispustio si taj sitan detalj.

Posted (edited)
10 hours ago, 80J4N said:

Ono jeste free, ali samo do ponedjeljka. Ispustio si taj sitan detalj.

- do tada je rok da ju dodaš u steam library...barem je tako do sada bilo,ako sam pogriješio mea culpa

Edited by saleTrol

Posted (edited)

Tako oni navlace kupce. Daju ti free verziju da igras par dana, pa ako ti se svidi kupices je. Nesto kao bolja solucija shareware-a, jer imas kompletnu igru da ispitas u 48 ili 72 h, jer nista nije ograniceno.

Prilicno fer, jer kad pogledas one AAA naslove iz EA koje moze samo da kupis ili pred-kupis prije nego sto izadju, a onda kad puknes 60-80 dolara vidis da je igar sranje, prava otimacina. Srecom na Steam-u svaku igru mozes da vratis u roku od 2 h i dobijes pare nazad.

Edited by 80J4N
  • Plus 1

Povremeno igram ovu WG-ovu novu igru zove se WoS (World of Submarines). Grafika je malo zahtjevna i zato kasnije ima određenih nus pojava. Ali zato nema prokletog arty-ja pa se na miru može igrati. Na slici dole je neka mala mapa, a ima i veća sa puno podmornica ali nije moglo sve stat.

DSC_2429.thumb.JPG.d20da5e5dfe33daa1145174c0ed3a76b.JPG

• Baš si srce 1