Jump to content
Sign in to follow this  
ralesm1989

WoT Tenkisti - exposed

Recommended Posts

Kao što kaže tema, ovde možete kačiti briljiranja iz čuvene FB grupe. Evo ja ću početi sa par debilizama vezanih za ove kutijice

sssss.PNG

oo99.PNG

olio99.PNG

Capture.PNG

5.PNG

tyjt.PNG

wwwww.PNG

• Plus 2

Ovi što menjaju acount za kutije i mole, imam utisak da su neka deca i to jako mala, treći-četvrti osnovne ali ako nisu, onda nemam reči.  Pa šta bi ja tretebao tražiti za moj acount iz 2011, ne dirnut, ne rerolovan, naslagano na njega sve ove godine, premium tenkova od tiera II do tiera VI ili VIII, golda, kredita, sad i 5.000 bonova, bustova i svega ostalog. 

34 minutes ago, Paprone said:

Ovi što menjaju acount za kutije i mole, imam utisak da su neka deca i to jako mala, treći-četvrti osnovne ali ako nisu, onda nemam reči.  Pa šta bi ja tretebao tražiti za moj acount iz 2011, ne dirnut, ne rerolovan, naslagano na njega sve ove godine, premium tenkova od tiera II do tiera VI ili VIII, golda, kredita, sad i 5.000 bonova, bustova i svega ostalog. 

pa jedno 75 kutija ili ti 100 evra.

• Plus 3

8 minutes ago, DrazaDestroyer said:

pa jedno 75 kutija ili ti 100 evra.

Pa od prilike tako. :Smile_Default: To je da kreneš igranje tenkova "300 iz mesta". :Smile_Default:

uzeo sam jedan paket od 11 kutija, dobio sam masnu ku**inu,meni dosta za ovu godinu.

Prije otvaranja

PdRcUFc.jpg     nNMRKsW.jpg

Nakon otvaranja

NdPRnPQ.jpg    EOptIMv.jpg

0 tenkova, onaj skin za grille i još neke gluposti kojih se ni ne sjećam. Čini mi se da su me zajebali.

:55e83a45328fa_nmad(2):

Izgleda da logika ekonomije za kutije sasvim jasna, svi kažu da im teško van iz kutija ispadne nešto opipljivo za krajnjeg korisnika osim sitnih nagrada. No ne i one krucijalne nagrade koje zapravo ganjaju.
Ovo što je izvukao H4NI je nešto nakon čega čovjek ispizdi kako su ga "spalili za pare", da im je šalter tu u Zagrebu, na šalteru bi se objašnjavali sa dugom devetkom. No zamislimo hrpu klinaca koji masovno uplaćuju još dok ne ispadne ono što su zamislili plus novom kupovinom ispravljaju gorak osjećaj da su izvukli ćorak u prvom krugu kutija.

Stare kvrge neće pasti na tu foru, no zaigrana djeca koja moraju dobiti što su zamislila - to je neka druga priča. A takvih je na desetke i desetke tisuća te svi oni igraju klasičan sistem navlačenja da pogađaš gdje je grašak ispod par šalica. Jednom će uletiti pogodak, no dok ne pogodiš, ostavit ćeš do tada solidnu lovu.

Edited by Scotsman_Cro

Prilično škrto ove godine, 4-5 vrsta premum tenkova u opticaju, većinom V-tier, primer na 200 kutija.

Edited by Paprone

Iskreno se nadam da će kritike koje pljušte na sve strane na račun WG-a do sada, uticati da u skorijem mini-pachu reprogramiraju % dobitka i povećaju nagrade (što je prošle godine bilo obrnuto), inače ne samo da će do kraja "eventa" (do kojeg je ostalo više od polovine) imati slabu zaradu, nego na sledeću godinu slobodno ne moraju ni računati. Tako bih ja posmatrao stvari da sam WG menadžer, jer većim davanjem, oni ne mogu ništa da izgube. Kad ogolimo suštinu, oni prodaju samo piksele i to za pravi novac.

• Plus 1

Evo još bednika... Ovaj prvi čemernik je toliko očajan da je napravio ''ženski'' profil u nadi da će to kod nekog umobolnika upaliti. Ne bi me čudilo, kakvi sve paramecijumi danas obitavaju... 

bedni tenkisti.PNG

bednik 2.PNG

bednik 3.PNG

Kupio dva puta po jedan kontejner (kutiju) "big santa" po 500 dinara, u jednoj dobio 2.000 dublona a u drugoj premium brod "Princ Eugen" krataricu 8-tier, istorijsku legendu, nema je u stalnoj prodaji, samo u specijalima poput IS-3A i slicno. Definitivno odoh u mornare.:D

• Plus 1

Koja je razlika izmedju ovih Lunar, Magic, kurac palac kutija settingsa bla bla... ?

bonus na kredite, iskustvo, slobodno, posadu.

17 hours ago, H4NI said:

bonus na kredite, iskustvo, slobodno, posadu.

Ali koja je razlika izmedju lunarnih kutija i magicnih kutija?

On 10.1.2019. at 0:17, ysk said:

Ali koja je razlika izmedju lunarnih kutija i magicnih kutija?

Mislim da je jedina razlika kod svih kutija samo u ukrasima, u "lunarnim" kutijama dobijaš kineske ukrase V-nivoa, u "magičnim" ukrase V-nivoa za magičnu novu godinu,  u "božićnim"- ukrase V-nivoa za božić i u "nova godina" kutijama ukrase V-nivoa za sovjetsku novu godinu. Što se tiče nacija premium tenkova (a to tebe najviše zanima) u bilo kojim kutijama možeš izvući premium tenk bilo koje nacije, tako da u kutijama za sovjetsku novu godinu možeš izvući škorpiona G, nije kao prošle godine da u zavisnosti od vrste kutija, dobijaš i premium tenk određene nacije, ako je te to bunilo.

• Plus 1

... ili da budeš majstor kao ja i u jednoj besplatnoj koju je delio WG da dobiješ IS3-A :D A Progetta kupiš za gold i opremiš se sa premium osmicama bez da si dinar dao :D

Kako volim da hvalim sam sebe, jbt, sjajan osećaj :D

Za prošlu novu godinu (ako se dobro sećam) u samom startu novogodišnjeg "eventa" je dosta njih u kutijama za kinesku novu godinu (sada se zove lunarna) izvuklo Type 59. To je kod klinaca i velikog dela novijih igrača, kojima je Type 59 nedostižna legenda (u stvarnosti sada ništa posebno), izazvalo opštu pomamu za kupovinu samo kutija za kinesku novu godinu. Ove godine, verovatno da ne bi došlo do disbalansa u smislu da svi idu na IS-3A i kupuju samo kutije za sovjetsku novu godinu, to su promenuli tako da u svim vrstama kutija, možeš dobiti premium tenk bilo koje nacije.

Inače, ne vidim uopšte što je Type 59 toliko moćan u "današnjem okruženju" na tieru VIII da bi bio čuvan i van prodaje, po mišljenju mnogih, toliko je običan i čak inferioran, da bi mogao komotno da stoji u istraživačkom stablu za kupovinu goldom a mogli bi ga staviti i u stalnu prodaju za novac da uzmu pare na brzaka od naivnih klinaca. Mnoge odluke WG-a mi baš nisu jasne i nemaju logiku.

Edited by Paprone

Type 59 nit je inferioran nit je obican.
Pre svega ima povlascen mm, a nakon toga ima i vrlo dobar top, pristojnu penetraciju obzirom da vidja devetke, pristojan oklop za neke manje kalibre i tirove, i sasvim pristojnu mobilnost.

1 hour ago, DrazaDestroyer said:

Type 59 nit je inferioran nit je obican.
Pre svega ima povlascen mm, a nakon toga ima i vrlo dobar top, pristojnu penetraciju obzirom da vidja devetke, pristojan oklop za neke manje kalibre i tirove, i sasvim pristojnu mobilnost.

Pa upravo tako kao što si i napisao, gotovo sve ima "pristojno" i to iz ugla gledanja igrača "unicoma" kao što si ti (koji i sa sranjem od tenka izvuku maximum), iz ugla prosečnog igrača kao što sam ja i mnogih ostalih, sigurno nije Defender i tenkovi slični njemu, tako da bi takvi igrači, odnosno većina (o kojoj sam i pisao) doživela blago razočarenje dobijanjem Typa 59. 

Edited by Paprone

13 hours ago, ralesm1989 said:

... ili da budeš majstor kao ja i u jednoj besplatnoj koju je delio WG da dobiješ IS3-A :D A Progetta kupiš za gold i opremiš se sa premium osmicama bez da si dinar dao :D

Kako volim da hvalim sam sebe, jbt, sjajan osećaj :D

Kad su delili za dz? xD

45 minutes ago, ysk said:

Kad su delili za dz? xD

20.12.2018 - 21.12.2018, kucao se kod SANTAMOUSE i još jedan drugi kod. Totalno glupo i bez veze od WG-a da kod traje jedan ili dva dana i ja sam go propustio što povremeno i igram a verujem i mnogi drugi.

Edited by Paprone

1 hour ago, Paprone said:

Pa upravo tako kao što si i napisao, gotovo sve ima "pristojno" i to iz ugla gledanja igrača "unicoma" kao što si ti (koji i sa sranjem od tenka izvuku maximum), iz ugla prosečnog igrača kao što sam ja i mnogih ostalih, sigurno nije Defender i tenkovi slični njemu, tako da bi takvi igrači, odnosno većina (o kojoj sam i pisao) doživela blago razočarenje dobijanjem Typa 59. 

Ima sve pristojno, ono sto ga izdvaja jeste povlascen mm. Sto je meni i vise nego dovoljno da bude iznad svih ostalih.