Jump to content
Sign in to follow this  
890

Promene u 2019

Recommended Posts

MA VI STE PREJEBENA FIRMA, SAMO JE ŠTETA ŠTO ZAPOŠLJAVATE PREKO VEZE, HE HE

Šta su ti botovi u randomu napravili moždani u glavi pa udaraš ovako nepismeno Capsom k'o da si prvi dan na internetu ili im još nisi zaboravio ovo što pišeš?

Da, u pravi si nažalost. Ima već par godina da je taj nepotizam zapošljavanja uzeo toliko maha da nismo ništa drugačiji od državnih agencija i ministarstava u koje se upada samo preko HDZ-ove članske iskaznice.
Nije to uvijek bilo tako, ali zadnjih par godina je postalo kriminalno.
Kada sam odlazio iz stare firme te predao papire u sadašnju tamo 2007., sve je to bilo normalno. Za mjesec dana su me zvali da je otvoren natječaj i da dođem na razgovor. Svih 50 kandidata je obavilo razgovore sa direktorom proizvodnje i šefom odjela, ono klasik razgovor o svemu što si prošao, a što ih nije toliko zanimalo koliko su te psihološki skenirali kroz te razgovore.
Poslije mi je jedan od voditelja na odjelu na odjelu rekao (ispričao mu je bivši šef) da su me dvojica koja odlučuju izabrala vrlo brzo i bez puno komentara - direktor prozvodnje je samo rekao: ovaj je jedini normalan. :D :D :D

A bez da sam imao ikoga u toj firmi. Tamo tih godina se stvarno zapošljavalo onako po najboljim profiliranim kandidatima. No jbg, reputacij i rang plaća koje imamo, a koje su par koplja iznad prosjeka u državi je dovelo do toga da su svi zadnjih godina potezali za rukav više instance, a više instance su gurale svoje ljude iz obitelji, prijatelja i koječega u sigurnu firmu i dobru plaću u ovom sranju od države. No, vjeruj mi da nam se to sada obija o glavu, ne mogu ti opisati kako se sada točno osjeti u kvaliteti proizvoda i količini problema da su na mnoga mjesta zasjeli maloumni koji nemaju veze s vezom s poslom ni svojim mozgom. A pošto si bio upoznao sve segmente firme nešto manje od moje, ali iste - znaš da se tamo greške mjere u milijunima €.
A novokomponirani "šefovi i stručnjaci" ih sipaju iz rukava na dnevnoj bazi kao da se natječu tko će jače blebnut. Jbg, tako je kako je, nismo ni mi više cijepljeni od ortačkog rovarenja i nepotizma koje vlada u državi, a koji te zapravo na kraju sjebe.

No dobro, otišli smo debelo u offtopic. Pustimo ova sranja, ima dovoljno drugih tema ovdje za raspraviti a tiču se igre i naslova teme.-

Edited by Scotsman_Cro

1 hour ago, H4NI said:

Kako administratoru sada moderirati ovaj caps i dati warning poen, a ne najebati, feels confused man ¬¬

EDIT: Jbg, rizikovao sam :D Hani, da idem da brijem guzicu sada ili odmah, da može lakše ući? :D

1 hour ago, H4NI said:

Ma ne mijenjaj ništa, ovo mora ostati ovako u originalu za povijest i anale da je ovako pisao kao admin i glavni urednik foruma. Kakav autogol, kakav kralj :D

Ali dobro stoji ova opaska u crvenom, baš kao kad dete pošalješ u kut da stoji pred cijelim razredom. B|