Jump to content
Sign in to follow this  

Recommended Posts

Iskoristio sam free exp i istražio E 75, dosta mi je patnje sa Tigrom II. Kakav je danas taj tenk, vozi li ga iko?

Imate li neke savete kako ga voziti, koju prednost koristiti, šta sakrivati, koji top...itd?

Bogami poodavno je to bilo kada sam ga vozio. Cini mi se da je i danas dobra devetka mada ga dosta buse zlatom po kupoli. Donja ploca kao i kod svih Nijemaca. Ne uzdaj se bas previse u oklop. Top je najbolja stvar na tom tenku osim izgleda.

Edited by Lanser6
  • Plus 1

Igrao sam ga stock. Veruj mi to ne zelis. Free xp na sve module pa sedi u tenk. Davno sam ga igrao. Bio je ok. I sada kada ga sretnem ako je igrac dobar ok je. Medjutim jebe ga gold spam pa kao sto kolega rece, kroz svaku ravnu plocu koja se vidi ulazi gold.

• Plus 1

Tenk je brutalan u danasnjem MM-u. Vidjas max 5 desetki a po ostalima pisas. 

Bio je dobar i kad se tukao sa svim desetkama posto je mogao i sa njima na megdan.

Samo ga kosi i nemas brige sa njim, donju plocu sakrivaj sto vise i to je to. Mada je i ona jaka, kad ga iskosis osmice ce da se pomuce da prodju kroz nju. Sedmice te ne probijaju po donjoj ploci ni sa zlatom, retko koja...

Imas na boku spaced armor pa poturaj kad sipa neko heat po tebi ako nemas gde da sakrijes donju plocu. 

Agilan je izuzetno pa ne mogu da te vrte, to i koristi za cimanje kad si na otvorenom. 

Top odlican, relativno precizan, jedino sranje DPM u danasnje vreme.

Izbegavaj bliske borbe sa mediumima tir9+ jer ce da te tovare heatom kroz kupolu. Arty ce standardno da sere po tebi. 

Agilan jeste ali nema neku snagu motora pa je malo sporiji uz brdo ali stizes svugda... 

Meni jedan od omiljenih tenkova, 1200+ borbi za 2 god sa njim, nekako mu se uvek vratim kad mi ne ide nista drugo, ne treba nekog skila za njega a opet mozes da se osetis mocno.... resio sve HT misije za T55a sa njim, 14k blokirano mi rekord (doduse u davna vremena).

Grind je mucan jer si spor ko puz, prvo stavi kupolu bolju, jer tigrov top moze da vrsi posao...  Sad da li moras one gusenice dodatne da montiras ne mogu da se setim, ali vidi to. 

Top naravno 128mm nema diskusije.

Uglavnom kad ga napakujes zver.