Jump to content
Sign in to follow this  
ralesm1989

Srećna nova 2019!

Recommended Posts

Evo braćo, ispraćamo poslednje sate 2018., godine u kojoj smo ostali bez našeg dela foruma, i u kojoj smo dobili ovaj novi forum! :D

Tako da, vama sa ove ''Nojeve barke'' želim sve najbolje u narednoj godini, prvo zdravlje, a vidim da ste pametni, 90 posto vas, tako da ne brinem, mange ste vi :D

• Plus 1

Svima vama zavisnicima od WOT-a i nama "izlecenima" zelim sve najbolje i puno zdravlja a za ostalo cemo se nekako snaci :rabble:

Posted (edited)

Svako dobro i sve najbolje vama i svima vašima u Novoj! :)

A neka nam i forum živne, da se još više forumaša raspiše, aktivira i zajebava. Sve najbolje u Novoj još jednom svim forumašima, neka se druženje u ovom našem klubu nastavi :)

Edited by Scotsman_Cro

Također, sretno svimau novoj, nek bude bolja nego prošla :D

Prošlo je nekih 8 mjeseci od početka foruma, nakupilo se 80k pogleda stranica od onda. Dakle, ljudi nas puno više čitaju nego što kreiraju sadržaj, nije ni za čuditi, jer realno ni nema nekog specifičnog sadržaja. Vidjet ćemo, možda bude bolje!

Spoiler

vERsCEW.png

Posted (edited)
3 hours ago, H4NI said:

Također, sretno svimau novoj, nek bude bolja nego prošla :D

Prošlo je nekih 8 mjeseci od početka foruma, nakupilo se 80k pogleda stranica od onda. Dakle, ljudi nas puno više čitaju nego što kreiraju sadržaj, nije ni za čuditi, jer realno ni nema nekog specifičnog sadržaja. Vidjet ćemo, možda bude bolje!

Reveal hidden contents

vERsCEW.png

I ta čitanost kaže da ljudi dolaze u solidnom broju (u nekim momentima se da vidjeti dolje na dnu cifra 3 online usera i 5/10/15/20 guests korisnika). Neku bazu ljudi koji dolaze vidjeti novosti ili kojekakve dobre recenzije koje su objavljene forum ima. Vidim brojku registriranih, ali nisam pregledavao popis članova. No vjerujem da su više manje svi koji su aktivno sudjelovali na starom forumu napravili i registraciju i ovdje. No, vidim da fali dobar broj poznatih nickova koji su piskarali, a koji ovdje fali.
Što ih ovdje koči, ne znam. Dosta je popularnih tema koje su voljeli s onog foruma otvoreno i ovdje, no nije u njima sve, naravno.

E sad, u pravu si da je malo stvari o samoj mehanici igre ili o tenkovima o čemu se može pisati, a da ima neku specijalnu zanimljivost na duže staze. No, takve stvari su ionako manje bile zanimljive, rasprave o tenkovima su više manje bile na 2 ili maksimalno 4 strane.
Ono što je uvijek dosta privlačilo ljude na forum tamo su bile rasprave o klanskoj sceni, samim klanovima, duelima, prepucavanjima, tračevima, klanske liste top klanova, CW događaji i slično.- Zbog ove sekcije su dolazili na forum iz svih klanova. kad su to zatrli ili sterilizirali jer im se nije dalo baviti pravim moderiranjem tih tema, puno toga je zamrslo i preostala je samo suhoparna lista oglašavanja klanova za regrutaciju. Koja su mahom uvijek nudila isto: strogo sankcioniranje nacionalnog vrijeđanja, golda koliko ga možeš ponijeti kući te nezaobilaznu dobru atmosferu i zajebanciju na ts-u, još neviđenu na drugim ts-ovima do sada. Nevjerojatno koliko su svi voljeli staviti ovaj dio u prve rečenice glavnog regrutacijskog posta te opet podsjetiti svako malo u narednim stranicama, makar ni sami nisu znali gdje da nađu malo života u kanalima svog ts-a.

No šalu na stranu, koliko su uopće klanovi i ljudi koji vode klanove upoznati sa ovim forumom, nemam pojma. A postoji more članova svih postojećih klanova koji za forum ne znaju, ali bi se počupali za kike u takvim raspravama isto kao nekada na onom forumu. A taj je dio foruma bio motor koji je privlačio sve forumaše tamo, a onda se dio granao u "Diskusiju o igri" i "Oftopic" gdje se otvorilo par legendarnih tema koje su zaživjele. No, klanske priče i te fight između klanova su bile ono zbog čega se masovno dolazilo. Sve teme koje su se bavile ikakvom tematikom koje su mirisale na klanske duele, time mislim i na običnu top listu klanova, vodilo je u dosta napisanih postova.

Dovoljno se samo sjetiti kolika bi navala i čitanost bila već pola sata nakon što bi se pročulo da su se na nekim temama zakačili klanovi, sama pojava ljudi iz Tesle, RED-S, ONE, L-Few, PXA, O-S-C i svih ostalih koji bi se javno zakrvili pred svima za čitanje je garantirala šou danima. Sjetimo se samo one bure koju je izazvalo ono malo trolanje od Kikija iz L-Few kad je ovima iz RED-S napisao "So close". Šou. :D
Ne govorim sad da treba ovdje otvoriti gladijatorsku arenu, no sve vezano za klansku scenu je ono što je najviše privlačno. Potpuno ista stvar koja to potvrđuje je ista takva sekcija na engleskom dijelu foruma koja je također najaktivnija. Da ovaj forum nema čitanost, sve ovo što pišem ne bih ni pisao. No kad već ima čitanost, onda je možda vrijedi potaknuti u ovom sektoru tema.
Ideju kako otvoriti prostor klanovima i privući ih ovdje ostavljamo tebi i Raletu koje držimo na plaći zbog takve stvari. Stoga se primi posla, pa neće Chesma sam naći ovaj forum. :D

Edited by Scotsman_Cro

2 hours ago, Scotsman_Cro said:

Meni je još u sećanju ostala rasprava sa RED-Sovcima, kada je Lakija (ili Brundisa) Ilegalea prekrstio u ''Illevarukadesnidžep'' :D 

Meni je jos u secanju gospodin madmax kako mi objasnjava koliko sam ja sa L-bun zapravo klanskih bitaka izgubio od nekih šlji_i i ostale šlj_abecede na celu sa DBC-om. Iako sa Red_S nismo odigrali nijednu do tad, al gospodin maksa zna ja ne znam. 
A sve to dok na njihovom tim spiku cekam Bolshoja da mu se krvi napijem i najebem svega zivog dok mi istovremeno ilegale objasnjava kako je on ima iskustva sa prenosenjem ingejm sranja i svadja u stvarni zivot. Mislio covek da ce me uplasiti ili sta vec. 

P.s Omer klanskih je bio fazon 25-5 u nasu korist. Onda je morao big dedi Red_S da dodje da ih vadi sve iz govana, pa je onda dosao L-few i lagano ih spakovao nazad u njihovu meku i medinu zvanu Najaf i Tamim, cini mi se da se tako zvase provincije u onoj vukojebini na bliskom istoku gde su 5 godina igrali samo El haluf, srasli sa El halufom krv ti jebem.

• Plus 1

2 hours ago, DrazaDestroyer said:

Meni je jos u secanju gospodin madmax kako mi objasnjava koliko sam ja sa L-bun zapravo klanskih bitaka izgubio od nekih šlji_i i ostale šlj_abecede na celu sa DBC-om. Iako sa Red_S nismo odigrali nijednu do tad, al gospodin maksa zna ja ne znam. 
A sve to dok na njihovom tim spiku cekam Bolshoja da mu se krvi napijem i najebem svega zivog dok mi istovremeno ilegale objasnjava kako je on ima iskustva sa prenosenjem ingejm sranja i svadja u stvarni zivot. Mislio covek da ce me uplasiti ili sta vec. 

P.s Omer klanskih je bio fazon 25-5 u nasu korist. Onda je morao big dedi Red_S da dodje da ih vadi sve iz govana, pa je onda dosao L-few i lagano ih spakovao nazad u njihovu meku i medinu zvanu Najaf i Tamim, cini mi se da se tako zvase provincije u onoj vukojebini na bliskom istoku gde su 5 godina igrali samo El haluf, srasli sa El halufom krv ti jebem.

Sećaš li se kada su nas dan pre velike kampanje pokikali sve iz L-FEW, mi se vratili, usrali ih za sve pare, bili tipa 7-8-9 mesto, oni jedno 40-50 mesta iza. Iks de. :108701:

Jedan od razloga je i taj što sam ostavio sve otvorenim. Dakle forum je jednako vidljiv registriranim korisnicima i gostima (izuzetak je chat). S obzirom da je i na starom forumu većina korisnika bila iz grupe onih koji samo čitaju, trend se prenio i ovdje.

10 hours ago, ralesm1989 said:

Sećaš li se kada su nas dan pre velike kampanje pokikali sve iz L-FEW, mi se vratili, usrali ih za sve pare, bili tipa 7-8-9 mesto, oni jedno 40-50 mesta iza. Iks de. :108701:

Ma uvek su bili cavulje. Pola red slj udruzenja mi bilo na ignor listi, cast izuzecima. 
A ono kad su eksploatisali onu foru da spamujes hi ili sta li je vec bilo u cetu i onda protivniku pukne igrica pa su tako pobedjivali u kampanji. Oni i madjari iz VAD-a cini mi se patentirali taj izum.

Srecna  Nova godina drugari! 

Fin se narod generalno ovuda mota. Nedostaje onaj duhoviti i literarno nadareni Indijanac, cini mi se iz Podgorice. Milina ga bila videti.