Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
H4NI

Soldier of Fortune

Recommended Posts

S obzirom da danas kreće novi event, evo topica za raspravu. Ovaj puta novina je istraživanje osobnih fame bodova, pa nek se nađe prepiska, možda nekom pomogne.

Eto, Rale i ja ćemo se raspravljati (pošto izgleda da samo mi igramo kampanju), a vi čitajte :LeeMing:

prvo što mi se ne sviđa je trajanje, opet mučenje dva tjedna... sad vidim i da su limitirali nagrade za te fame poene.

Jbg, meni trajanje i nije strašno, ali SAMO AKO uporedim sa trajanjem onih prethodnih velikih kampanja, koje su trajale mesec dana i igrale se u tri tiera po fazama. E to mi je bila muka i katastrofa. Još kada se setim da sam u jednoj od takvih dugotrajnih kampanja ostao bez tenka BUKVALNO zbog jedne bitke poslednjeg dana kampanje, u kojoj su se dva fielda otimala ko će da vodi, i na kraju nas je vodio jedan koji je sa neke slave došao pijan xD Popušili smo od nekih Bugara tu borbu, i to isključivo na pogrešnu taktiku i nerazumne poteze (ali jbg, alkohol čoveka osokoli pa je naredio push na 10 protivničkih tenkova u gradu na Lakevillu sa naših 5 :D Nakon te kampanje sam i napustio Bitange :D

Uglavnom, mene prvi dan, tj večeras neće biti. Zaista bi mi najznačajnije bilo da ovde raspravljamo oko tih personalnih boostera koji mogu da se koriste, jer imam utisak da će to ljudima biti najnejasnije, pa bi tu onaj ko to brzo pokapira mogao biti u prednosti. 

Nadam se da me ovaj prvi dan neće koštati tenka, ali videćemo. :)

do sada je bila praksa da se tenk može uzeti već nakon 4-5 dana... vidjet ćemo koliko se zarađuju ti osobni fame bodovi, ovo i nisu neke prevelike investicije ako se gledaju klanski bodovi

ZDkck4a.png

U suštini, ovi ovde kod mene u klanu pričaju da je u fazonu dovoljno ovih prvih pet, i posle samo farmaš poene... Jbg, ja sam sada na četvrtom, imam 2700 poena, kontam da ću do sutra ostaviti na četvorci, da vidim kako radi, pa ću lako sutra pre borbi ako ne budem zadovoljan uzeti i peticu...  Za dalje pojma nemam, osluškujem šta drugi rade

EDIT: Došao sam do petice... 

ja sam isto na 60%, uzet ću vjerojatno još ovih 30% i onda farmati, treba dosta toga za one kamuflaže i điđe miđe koje se mogu uzeti. nevjerojatno koliko ljudi ne zna za to, niti gdje se nalazi. mogu misliti kako je onda u ovim nižerangiranim klanovima.

hajlajt kampanje je da gubimo dobivene partije, očajno je kako ljudi igraju.

Kod nas bogme 60-70 igrača igra kampanju, obe večeri je bilo tako... E sada, koliko će ih pobeći nakon što osiguraju tenk, videćemo... Uglavnom, sada se razmišljam da li da uzimam dalje bonuse, kontam da možda i neću... Ali trip mi je da će ostaali to uraditi, pa se bojim da me ne prelete u nekom finišu... Mada stvarno ljudi nemaju pojma gde se šta nalazi, ali ono, ne polažem nade u to, jer će se uvek naći makar jedan u nekom klanu koji ima dovoljno mozga da to sve isprati, pa će i ostale botove poučiti.

7 hours ago, ralesm1989 said:

Ali trip mi je da će ostaali to uraditi, pa se bojim da me ne prelete u nekom finišu... Mada stvarno ljudi nemaju pojma gde se šta nalazi, ali ono, ne polažem nade u to, jer će se uvek naći makar jedan u nekom klanu koji ima dovoljno mozga da to sve isprati, pa će i ostale botove poučiti.

20.000+ nije uopće lako skupiti, čak i sa ovim bonusima, pogotovo ovi na koje ciljaš da će te prestići.  Igrači koji su u klanovima da  mogu skupiti  te bodove bi svakako dobili tenk i bez njih.

I to si realno u pravu... Kontam da bih čak i sa ovom peticom lagano uzeo tenk do kraja, stvarno se dvoumim da li da uzmem i sledeći... Imam trenutno 6100 poena i peti level... Znači posle uzimanja bonusa imao bih + - 1000 poena i šesti level. Verovatno bih to večeras ispeglao odmah i vratio se... 

Pa ako igraš stalno, uzmi, to se lako nadoknadi. Mislim, tek je drugi dan eventa, ima još hrpa bodova za skupiti.

Pa pazi, nije sad da se nešto ubijam od igranja. Problem mi je što kod nas trenutno igra 75 igrača, svi hoće tenk. Doduše od ovih 75, 10ak je ''onih''. Ali i oni moraju da igraju svoje.  A igraće sigurno još njih 10ak. Tako da od početka kampanje sam do sada nabrao samo 11 bitaka. Srećom u dosta jakim bitkama pa sam sa samo 11 mečeva u prvih 10 po FAME poenima. 

Iako mislim da generalno neće biti problem uzeti tenkove, opet ne znam da li će se negde zakuvati, sranje uvek može da se desi. Tako da bih ja najradije farmao ovako do kraja. Sa druge strane, da ne razmišljam kao pi*ka, shvatio bih da ću verovatno već večeras uspeti da nadoknadim ove poene, najkasnije sutra, ali opet. Imam vremena još par sati da odlučim šta ću... 

EDIT: Uložio sam jbg :D Jebena šestica :D

Ja nemam pojma šta se uopće događa, digao na 90% a da mi nisu rekli da to postoji sam nema šanse da bih otkrio jer me uopće ne zanima ništa, nekad je mjesec dana bio pičkin dim, a sad je muka izdržati par dana.

Ovo sa zaključavanjem mrtvih i oštećenih tenkova večeras je unijelo malo zanimljivosti.

nisam igrao jučer... Zaključavaju se tenkovi?

to je trebalo biti uvedeno odmah...

Nije mi se do sada niti jedan zaključao. Ako se i zaključava, zaključava se možda na Elite frontu, a tamo sam za sada video samo SHEKL i FAME :D

Ne, stvarno, pojma nemam o čemu se radi, prvi put čujem sada od Pipsa a igrao sam i sinoć par borbi, ništa se nije zaključalo...

Bio je bug gdje je nestao sav gold, krediti, bondovi iz garaže i onda kad ti ubiju ili oštete tenk, nemoš ga voziti u sljedećoj (trajalo je oko sat vremena pred ponoć.)

Definitivno je trebalo staviti zaključavanje, ovako je previše dosadno.

Edited by Pips
  • Plus 1

Bog te ne jebo, danas sam 5 odigrao, dobio jednu... Sa drugima se sasvim ravnopravno tučemo, ali onaj TVRST nam je i juče i danas decu pravio, kao da smo sakati, ne možeš ljude dobiti jbt

EDIT: Kasnije se dosta popravilo... 

P.S. Nego H4NI, jel onaj iz tvog klana slutim_konje, jel to onaj pravi legendarni slutim_konje forumaš, ili je to sada neki kupljen nalog. Zato što od tog nicka nema ništa genijalnije u WoTu, voleo bih da upoznam čoveka preko ts evo posle 6 godina gledanja njegovog nicka :D

ja sam jučer popušio sve, ugasio igru  oko pola 10.

to je taj, valjda nema drugog... nemam pojma, uopće ne komuniciram s tim ljudima :LeeMing:

kako loše, ajme... meni treba danas nešto malo bodova, mislim da će jedna pobjeda biti dosta, i miran sam... kao klan smo izrazito loše odigrali, jedino gore od ovoga je bilo u -ONE- kada nisam dobio tenk. Imamo tim ovih koji su na dnu koji nemaju bodova, jučer su popušili 4 partije zaredom i spalili 4 landinga (ono, igraj dok ne pobjediš, jednom moraš jbg) Prekjučer dobili dvije tehničke u pola sata jer ljudi nisu dovoljno sposobni pohvatati koncept skakanja iz bitke u bitku, tako da smo dobili -20% fame bodova i jučer imali 50% prijava za landing.

Na kraju sam se još posvađao sa pola svog tima... napravim 4k sa obj907 i 4 killa, ali sam gađao 22/21/14, pa su bili povrijeđeni i rekli da ne znam pucat :LeeMing: to što njih 5 nema dmg kao ja, nije bitno. i da bude gore, ja namjerno pucao bezveze po kupolama 260, reko nek im leti oko glave, malo nek se useru, i kad su prešli na nas imao 14/14, što mi se nikad nije dogodilo :LeeMing:

čak mi je i scotsman rekao da me spominju, kao šta igram cw, bez partija u advance, nemam kockica itd....

VESELO VESELO

4 hours ago, H4NI said:

kako loše, ajme... meni treba danas nešto malo bodova, mislim da će jedna pobjeda biti dosta, i miran sam... kao klan smo izrazito loše odigrali, jedino gore od ovoga je bilo u -ONE- kada nisam dobio tenk. Imamo tim ovih koji su na dnu koji nemaju bodova, jučer su popušili 4 partije zaredom i spalili 4 landinga (ono, igraj dok ne pobjediš, jednom moraš jbg) Prekjučer dobili dvije tehničke u pola sata jer ljudi nisu dovoljno sposobni pohvatati koncept skakanja iz bitke u bitku, tako da smo dobili -20% fame bodova i jučer imali 50% prijava za landing.

Na kraju sam se još posvađao sa pola svog tima... napravim 4k sa obj907 i 4 killa, ali sam gađao 22/21/14, pa su bili povrijeđeni i rekli da ne znam pucat :LeeMing: to što njih 5 nema dmg kao ja, nije bitno. i da bude gore, ja namjerno pucao bezveze po kupolama 260, reko nek im leti oko glave, malo nek se useru, i kad su prešli na nas imao 14/14, što mi se nikad nije dogodilo :LeeMing:

čak mi je i scotsman rekao da me spominju, kao šta igram cw, bez partija u advance, nemam kockica itd....

VESELO VESELO

Uzimaj tenk i beži glavom bez obzira... 

JId1jfM.jpg

• Plus 2

Pohvale kako je WG napravio super kampanju, tek sam sad skužio zašto su se neki gurali umjesto da se svima namjesti tenk (tako da si mogu baje kupiti kredite sa fame poenima.)

GG WG, WP.