Jump to content
Sign in to follow this  
davor1973

not enough XP

Recommended Posts

Ne kužim....imam VIII M40/M43 i IS 3.Nakon svake bitke nemam dovoljno iskustva,odnosno da bi napredovao dalje treba mi sa svakom partijom i zarađenim iskustvom "skidati"  kako bi dobio mogućnost na viši nivo.

Javlja mi:  earn it in battle or convert experience earned on elite vehicles.

1 hour ago, davor1973 said:

Ne kužim....imam VIII M40/M43 i IS 3.Nakon svake bitke nemam dovoljno iskustva,odnosno da bi napredovao dalje treba mi sa svakom partijom i zarađenim iskustvom "skidati"  kako bi dobio mogućnost na viši nivo.

Javlja mi:  earn it in battle or convert experience earned on elite vehicles.

Nisam te razumio šta te muči. Moguće da je do mene. Rado bih ti pomogao, ali moraš objasniti jasnije šta ti nije jasno.

Sa IS 3 idem na tir IX....X 10.Da bi mogao kupiti X 10 trebaš pare,isto tako i iskustvo koje dobijaš sa nižim tirom i svakom partijom.Kada zaradim 1000 iskustva ne prizna mi,uopće mi se ne piše.Uvijek sam na 164 700.

AAAAAAAAAAAAAA tako reci, pa ti si ukljucio ubrzani trening posade i sav ti expiriens ide na posadu. Iskljuci to, ne sme biti stiklirano ako skupljas ekspirijens sa tenkom ... 

46 minutes ago, Brundisa said:

AAAAAAAAAAAAAA tako reci, pa ti si ukljucio ubrzani trening posade i sav ti expiriens ide na posadu. Iskljuci to, ne sme biti stiklirano ako skupljas ekspirijens sa tenkom ... 

Neznam vratiti...jbg

Kad si u garazi pogledaj  lica posade od tog tenka, is3, i videces ovako nesto ...

%C5%A1tiklirano.png

stisni na to polje i ostace ti samo prazan kvadratic i tada ce ti se ekspirijens nakupljati za sledeci tenk.

44 minutes ago, Brundisa said:

Kad si u garazi pogledaj  lica posade od tog tenka, is3, i videces ovako nesto ...

%C5%A1tiklirano.png

stisni na to polje i ostace ti samo prazan kvadratic i tada ce ti se ekspirijens nakupljati za sledeci tenk.

45 minutes ago, Brundisa said:

%C5%A1tiklirano.png

Nema ni kvadrata,a ni kvačice....sve mi se pojebalo osim premium tenkova.....spic,is 3,m40/m43

jedini nacin zasto se ne nakuplja exp na nekom tenku je zato sto je ukljuceno to i tako kako sam rekao ... dalje ne znam

16 minutes ago, Brundisa said:

jedini nacin zasto se ne nakuplja exp na nekom tenku je zato sto je ukljuceno to i tako kako sam rekao ... dalje ne znam

a ne znam ni ja.....igrat ću tako dok nekom ne dam račun pa neka se on zajebava.

Otprilike ovako izgleda u garaži, jedina razlika bi trebao da je jezik koji koristiš, ali za ovo je nebitno. Uglavnom, ako ti je štikliran (otkačen) ovaj kvadrat sa slike na koji pokazuje crvena linija, klikni mišem na njega, odštikliraj. I trebalo bi da radi dalje sve kako treba sa iskustvom. Mora da izgleda ovako kao na slici, prazan kvadrat, da bi isključio da ti iskustvo ide u posadu...  Kod tebe je verovatno ovako kako sam ja nacrtao. UGlavnom, ako ovo nije jasno, onda ne znam šta će biti jasno... 

compare-1.jpg

Wow, panther 8.8 i STA-2

Sigurno imaš stotine partija s njima:LeeMing::LeeMing:

1 hour ago, H4NI said:

Wow, panther 8.8 i STA-2

Sigurno imaš stotine partija s njima:LeeMing::LeeMing:

Ovo je neka google garaža, nije moja :581dd7e66495b647017451:

16 hours ago, ralesm1989 said:

Otprilike ovako izgleda u garaži, jedina razlika bi trebao da je jezik koji koristiš, ali za ovo je nebitno. Uglavnom, ako ti je štikliran (otkačen) ovaj kvadrat sa slike na koji pokazuje crvena linija, klikni mišem na njega, odštikliraj. I trebalo bi da radi dalje sve kako treba sa iskustvom. Mora da izgleda ovako kao na slici, prazan kvadrat, da bi isključio da ti iskustvo ide u posadu...  Kod tebe je verovatno ovako kako sam ja nacrtao. UGlavnom, ako ovo nije jasno, onda ne znam šta će biti jasno... 

compare-1.jpg

Razumio sam gdje se nalazi,ali toga nema.Taj kvadrat imaju premijum i prije su imali i ostali.Ništa nisam petljao.Odjednom mi je podloga postala indigo plava...po završetku javi mi reward for merit.Ima 5 paketa i sada sam na trećem.Gdje se to izgubilo,ne znam.

Ovdje je u pitanju nešto sasvim drugo, možda i treće. :awyeah:

Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler

• Plus 2

kažu da slika govori više od tisuću riječi, ali ne znam, možemo i dalje pogađati :disco:

• Plus 2

On 24.3.2019. at 19:22, davor1973 said:

Sa IS 3 idem na tir IX....X 10.Da bi mogao kupiti X 10 trebaš pare,isto tako i iskustvo koje dobijaš sa nižim tirom i svakom partijom.Kada zaradim 1000 iskustva ne prizna mi,uopće mi se ne piše.Uvijek sam na 164 700.

Pa za T-10 je potrebno 164 700. zato ti i pise 164 700.

Crvenom strelicom je oznaceno koliko ti treba iskustva.

Plavom koliko si iskustva skupio.

Zelenom zbir skupljenog na tom tenku i slobodnog iskustva.

Koja cifra pise kod tebe gde je oznaceno plavom strelicom a koja gde je oznaceno zelenom?

nYdrS35.jpg

34 minutes ago, 890 said:

Pa za T-10 je potrebno 164 700. zato ti i pise 164 700.

Crvenom strelicom je oznaceno koliko ti treba iskustva.

Plavom koliko si iskustva skupio.

Zelenom zbir skupljenog na tom tenku i slobodnog iskustva.

Koja cifra pise kod tebe gde je oznaceno plavom strelicom a koja gde je oznaceno zelenom?

nYdrS35.jpg

plava 36 038, zelena 40 053, crvena 164 700

To znaci da si skupio ukupno 40 053. Tu prati napredak u istrazivanju. Kada skupis ukupno 164 700, podloga broja gde je crvena strelica ce biti svetlo zelena i moci ces da istrazis tenk.

34 minutes ago, 890 said:

To znaci da si skupio ukupno 40 053. Tu prati napredak u istrazivanju. Kada skupis ukupno 164 700, podloga broja gde je crvena strelica ce biti svetlo zelena i moci ces da istrazis tenk.

Jasno,hvala ti.

Posted (edited)

Stani malo, ti svo vreme skupljas expiriens ali ti to nisi skontao ... sta se mi ovde raspravljamo nedelju dana, nista mi nije jasno ... na kraju ispadne da ti imas t8 i ne znas koji je fazon oko istrazivanja narednog tenka?

To je moguce samo na dva nacina postici ... da si juce nasledio akaunt sa tenkovima koje imas ili da si terao bota, mada ne znam kako to funkcionise sto se tice istrazivanja tenkova

Edited by Brundisa