Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
davor1973

not enough XP

Recommended Posts

3 hours ago, Brundisa said:

Stani malo, ti svo vreme skupljas expiriens ali ti to nisi skontao ... sta se mi ovde raspravljamo nedelju dana, nista mi nije jasno ... na kraju ispadne da ti imas t8 i ne znas koji je fazon oko istrazivanja narednog tenka?

To je moguce samo na dva nacina postici ... da si juce nasledio akaunt sa tenkovima koje imas ili da si terao bota, mada ne znam kako to funkcionise sto se tice istrazivanja tenkova

Bot grinda dok ga ne ugasis, jebe se njemu koliko ti treba iskustva. Kad stavis da pegla on ne staje.

Nek smo mi riješili problem, to je najbitnije :awyeah:

Kakav plot twist na kraju, fino vam ga je utjerao :serb::serb:

22 hours ago, Brundisa said:

Stani malo, ti svo vreme skupljas expiriens ali ti to nisi skontao ... sta se mi ovde raspravljamo nedelju dana, nista mi nije jasno ... na kraju ispadne da ti imas t8 i ne znas koji je fazon oko istrazivanja narednog tenka?

To je moguce samo na dva nacina postici ... da si juce nasledio akaunt sa tenkovima koje imas ili da si terao bota, mada ne znam kako to funkcionise sto se tice istrazivanja tenkova

Pogrešno,igram oko 4god.Prije si sve vidio kada si zavirio na sljedeći tenk tako da su ti sve informacije bile tu dostupne.U međuvremenu se grafika ili postavke same igre promjenilo,kao i sučelja.Prije nekoliko dana sam ponovno instalirao i ovo mi se dogodilo.I sada na NEpremijum tenkovima nemam kvadratić čime je i počela ova rasprava,niti ga mogu vratiti,niti znam gdje je,i da li je uopće potreban.Premijum tenkovi ga imaju.Nikakav sam igrač i ovo mi je razbibriga.U želji da postanem bolji čitajući stari forum napredovao sam toliko da igram premijum i to samo sa premijum računom.Obična igra bez premijum računa t8,is3 kad izgubim,vjerojatno nikad nebi ništa zaradio već potrošio kamaru para na zlato da se mogu dalje nastaviti igrati.

Nije svatko za sve.

kod obicnih tenkova taj kvadratic se javi samo kad je elitovan tj. kad si sve sa njim istrazio ili ako u medjuvremenu ubace novi tenk koji sa ovim trebas istrazivati pa onda moras odstiklirati .... modove ne koristim odavno al kontam da kvikibejbijev valja, nacices ga ispod videaza mod