Jump to content

Recommended Posts

O čemu se radi kada recimo nišanim na nekim mapama, ali snajpujem pored stene neke, međutim iako jasno držim nišan u pravcu protivnika, ne obuhvati ga onaj marker i ne mogu da pucam, nego moram jebeno da izložim još više tenk i što dalje od stene da bih mogao da pucam. Jel to oni treba da popravljaju ili ja to treba da rešavam u mojim podešavanjima, teksture, šta već... 

Pa to je bilo i prije 1.0 updatea.Stvar je u tome da WG nije granice stijena ili cega vec toliko precizno obiljezio, pa se zna desiti da mozes i pucati kroz neku stijenu ili da ne mozes pucati i ako si prosao cijenu tih parcanti jos

3 hours ago, ralesm1989 said:

Kontao sam da je to do mojih low podešavanja u nekim delovima, ali jbg.. Znači nema spasa :D

I na ultra ima par mjesta takvih. Stepe su jedne od njihoni kameni na srsdini

Sreća pa uvek iskusno izbegnem taj spot na sredini, u randomu tamo ne idem, u CW-u iskusno zaobiđem, jer imam neki jeben osećaj da bih ostao tamo na kamenu, onako lepo u vatri uništen :D

I meni se to dešava. 

Ja mislio da je do mog kompa naci nije... 

Na tundri ona centralna stena je takva. 

Na erlenbergu kad snajpaš iz pozadine one koji su u zamku takođe se isto dešava... Tu stane čak ceo tenk ti ga vidiš ali nemaš direktan hitac. 

Jesu ovo uklonili iz rotacije sand river napad/odbrana? 

Ne igrah ni jednom, a omiljena mapa/mod :(

A igrao sam preko 500 borbi sigurno... 

Ne pise nista u opisu patcha, a mozda da pogledas na wotreplays, je li netko uplodao replay na toj mapi.

I ja ganjam sa lajtom bitku u susretanju Zigfrida i nikako da je dobijem, al zato Rudnik non stop. Vjerovatno imas nesto od misija upaljeno pa ti manja sansa.

Trazio na wotreplays ima samo standard/encounter.... Nadjem na eu forumu temu, ipak su uklonjeni iz rotacije :( :( :( 

Ne kapiram sto, meni mapa najbolja u wot-u a i napad/odbrana je bila prilicno interesantna i dobra za sve vrste tenkova.... Ja nisam primetio da je debalansirana i da jedna strana ima prednost... 

0aU2cTK.png

Zalosno je sto je ovo najveci napredak u nadogradnji igre,  da posjecujem njihovu prodavnicu,