Jump to content
Sign in to follow this  
H4NI

Osveta vrhunskih igrača - name & shame edition

Recommended Posts

Dakle, kako i sam naziv teme kaže, ovdje nije potrebno sakrivati imena. 

:riot:

• Baš si srce 1

Čovjek ima viziju i volju, zapravo mu se treba diviti

Evo ga još jedan, 140.000 borbi za dve godine.... Bot program ili dete neko zaluđeno, ili neka potpuna debilčina... 

14000.PNG

Nakon što sam mu rekao ''Why did't you suport me you fail reroll?'', nakon partije pretio mi nekim zajebanim kalibrima :Smile_medal:

magnum.PNG

• Plus 1

- hells angels mc...ahahaha sta te pickice postoje i danas?

- 7,56 ??? dafuq???  sta je to??? razlomak sunce ti jebem :damn:

- rale pakuj kofere i bjezi u brda

Igrali SH tier 10. Klan mu izgubio od nas 10-0 što samo po sebi nije ništa posebno, ali je ovaj dečkonja malo bio ljut, iako je sa Type 5 krenuo da krati malo više, pa smo ga osnajpali kao kera na sred livade. A onda je počeo da divlja u chatu botina :D 

Imamo besnu beogradsku pičkicu ovde izgleda :D 

citersku.PNG

tigar33333.PNG

beograd 2.PNG

Treba li posebno navoditi da sam mu se u nastavku razgovora napozdravljao mame one glupave i botovske....

ali u centru beograda, helou.

btw jučer sam imao kratak razgovor nakon što sam izbušio nekog lik u obj 268... pita čovjek koliko sam platio acc. Pitanje bi možda  i imalo smisla da on u tieru X  ne radi dmg kao ja na tieru V, pa mu valjda moji statsi izgledaju kao znanstvena fantastika. Kaže da se ne može imati 10 killova u partiji, jbt kao da svaku drugu napravim 10 komada. a još je gore što me i dalje takve stvari iznenađuju

Tesko biti rodjen u centru Beograda...

Pa preko 90% rodjenih u Beogradu su rodjeni u opstini Savski venac jer su tamo najveca porodilista.

Obrenovac, Progar, Grocka, Padinska Skela svi rodjeni u centru Beograda...

A idiot mozes biti gde god da si rodjen.

• Plus 1

Ko je diroˇ Srem i Sremsku Mitrovicu, jebem li mu lebčić da mu jebem :o, pa mi smo zapad i kultura za ostalu "ciganiju". :D Koliki debil moraš biti da svoj kretenizam sakrivaš životom u velikom gradu.

• Plus 1

8 hours ago, Paprone said:

Ko je diroˇ Srem i Sremsku Mitrovicu, jebem li mu lebčić da mu jebem :o, pa mi smo zapad i kultura za ostalu "ciganiju". :D Koliki debil moraš biti da svoj kretenizam sakrivaš životom u velikom gradu.

Zamolio bih , da nas Bacvane ne stavljate u isti kos sa beogradjanima !!  Hvala !! :D

Edited by File
  • Plus 1

A boli ga kita ja sam sa tim brojem borbi terao tigra 1 da bi imao 15-25k kredita profita po borbi... Sad sam malo napredovao teram dosadnog pilota

Zato je cim smo krenuli partiju napisao "we lose, f.... noob team ", celu partiju je proveo pored artija, nije ispalio ni metak, a one smo  razbili ko beba zvecku.

- on u velikom TD-u stane iza mene i gura...."sale makni se to je mjesto za TD" :disco: epic gameplays su uslijedili....dva puta me osurio i poplavio...e onda je dosao na mene red izuo ga iz gaca i onda plakanje u garazi :108701:

- iz pristojnosti nisam dodao sta sam mu odgovorio 

Capture.PNG

Capture1.PNG

Edited by saleTrol

to zato što je dobar sa tvojim komandirom

jes ga našao na fejsu da vidimo jel neko dijete :LeeMing:

7 hours ago, saleTrol said:

Capture1.PNG

I šta si mu ti odgovorio na ovo pitanje koje ti je postavio - ''Jel sam dobar sa njim?''  Ja bih mu rekao - pa dobar si. :D Nepismena botina. Ništa gore.

- normalno da sam ga nasao na fejsu,ima blockan profil... normalno da je balavac ljut na cijeli svijet i zestok navijac partizana ( cale mu nema blockan profil  :D )

- ma pocastio sam ga kvalitetno,cak sam zamolio komandira da mu se javi pa mu je i on cestito

- zadnje sta znam da smo prijavljeni adminu wota,igrom slucaja "jel sam dobar sa njim" isto,kucni prijatelj caleta njegovog normalno,banat ce nas bez pardona

:581dd7e66495b647017451:

- p.s. nakratko mi je bilo neugodno zbog svega onog sta sam mu napisao...ali brzo me proslo nakon sta mu vidio profil

Edited by saleTrol