Jump to content
Sign in to follow this  
H4NI

Osveta vrhunskih igrača - name & shame edition

Recommended Posts

Uuuu pretili su meni do sada jedno deset puta da će da pričaju sa still_mojom, ja na to uvek imam generički odgovor koji ih još više zapali (jer valjda očekuju da počnu da mi se tresu gaće od straha) - ''Popričam ti s' mamom''. :D

• Plus 1

Posted (edited)
On 9/27/2018 at 11:03 PM, ralesm1989 said:

Uuuu pretili su meni do sada jedno deset puta da će da pričaju sa still_mojom, ja na to uvek imam generički odgovor koji ih još više zapali (jer valjda očekuju da počnu da mi se tresu gaće od straha) - ''Popričam ti s' mamom''. :D

A Moji su negdje nosili šećer i vodu da dođe k sebi kad je čuo da će mu se ovi javiti. Skoro je zatvorio klan, ha? O.o

Moram priznati da veseli vidjeti u kako su developeri igre konačno uspjeli u naumu da igra uspije. Sve kozmetičke promjene kojima su usavršavali igru je konačno izbacila onaj krajnji stadij novoprofiliranih igrača sutrašnjice tzv. "WoT igrač 2.0" koji su sada u širokoj masi mirno uplivali u random. :)
Ovo su neki od kapitalaca koji su ovog vikenda krenuli po svoj premium tenk te ono za njih još bitnije i što su čekali cijeli tjedan  - 50% popust na male repair i medic kitove all day, a što se ne nikako propušta kao glavni event tjedna. 
Uskoro će i CW scena biti obogaćena novom zvijezdom na nebu jer jedan je i commander klana. Miriši na novu CSA ili BIA franšizu, Česi se svakako vraćaju jači nego ikad.

Majku vam jebem maloumnu....

shot_053.jpg

shot_055.jpg

shot_056.jpg

shot_058.jpg

Edited by Scotsman_Cro
  • Plus 1

fTK1mZE.jpg

Kakav frajer... 48k partija, 70% pobjeda. ali u tieru 2.. nekako mu ne ide kad se popne na više tierove :LeeMing:

Znam da na prvi pogled deluje kao offtopic, delovaće i na drugi, jbg, ali poenta je bitna... Ja vama ne mogu opisati kakve sam retarde prethodnih dana dobijao u randomu. Naravno, dešavalo se da i ja izgrešim dosta, ali sam većinu partija sasvim solidno odigrao. Kad je trebalo biti u prvoj liniji uvek sam bio, kad je trebalo povući se, radio sam i to, međutim, količina idiotskih poteza kretena koji su mi dodeljeni u tim se jednostavno ne može ni zamisliti. Nebrojeno partija se desilo u prvih dva minuta 0-3, 0-4... I naravno sve ostalo. Ma šta god radio, nikako nisam uspevao da pobedim. Da li je ovo sve slučajno ili ne, pojma nemam, ali eto. Katastrofalnih nedelju dana, međutim, iako je poslednjih mesec dana oko 54 posto WR, mogu slobodno reći katastrofalnih mesec dana. I opet ponavljam - količina imbecilizma je neverovatna, nemoguće jednostavno dočarati. Na svu tu muku artiljerija u 99 posto borbi isključivo fokusira mene. Ma kakvih 99 posto, 99,999999999999999999999999999999999 posto. 

Tako da se zahvaljujem WGu na ovakvim saigračima prethodnih nekoliko nedelja,  a ja sam nažalost ovim povodom a ne nekim lepšim morao da dođem ovde, pa kad sam već ovde, želim da iskoristim ovu priliku da i WGu, i svim lošim igračima i svim artiljercima koji klikću na osnovu xvma jebem sve mrtvo i živo, i da im naravno poželim sve najgore.

WG.PNG

• Šmrc 2

- mene ubija tier 8,matchmaker kakav je,a zelim iskoristit ove bonuse i nafarmat para...a stalno pa stalno 3-5-7 sa takvim top tier botovima da je komedija,i uredno sa typeovima i inim sranjima preko da im mogu gulit farbu sa osmicama

9 hours ago, ralesm1989 said:

...

Hoće to tako, pamtim ja i gore, haha. A s druge strane, poslije takvog razdoblja, redovito je dolazilo da sam na +60%, pa se sve izbalansira. Sranje je što ne ovisi o tebi, nego kako te igra posere 

• Plus 1

Uhvatim sebe kako krvnički pokušavam da vratim na makar zeleni recent win rate, a ono samo ide dole... I onda je došlo jutros, 4 ujutru, a ja 35 posto wr... Prsao skroz :triggered:

Sacekaj da vidis kad dodje subota vece !!! Mozes ti to i gore, jos malo pa ces biti kao ja !! Tesko je biti u wot-u kao ja, ali verujemo u tebe Rale !!! Mozes ti tooo !!!:)

Onaj osećaj kada ti smeće koje u 90.000 borbi nije umelo da dođe do 50 % win rate napiše da ideš da igraš lego i da si idiot...  Kakvi sve kreteni igraju ovu igru, možda bi mi prelazak na lego došao kao pravi anti - stres....  :D

go lego.PNG

On 11/1/2018 at 2:51 AM, ralesm1989 said:

...

https://en.wot-life.com/eu/player/H4NI-505807812/

:brokenheart:

Ili sam ja poglupio i ne znam više koristit miš i tipkovnicu ili me neko prca u mozak. Znači bilo je partija jučer sa OBJ 257 kada sam imao 0 dmg. 10 puta pucao, 4 pogodio, 0 pen. Popizdim i odem klikat sa artiljerijom, granate lete u pm, skidam ljudima po 50. Kru te jebo, šta se ovo događa... Počet ću vjerovat u teorije zavjere..

Iako, možda bi bilo bolje da nisam odigrao 67 partija u mjesec dana, lol

Najjače od svega je što sam ja bio zakleti protivnik onih teorija zavere, ali godinama igrajući ovaj WoT, uopšte nisam ubeđen da je sve to ili samo crno, ili samo belo. Jbt kada sam imao onih 35 posto wr na oko 100 borbi, ma jednostavno ništa nije htelo da ulazi. Negde sam ja nešto na jedvite jade i pogađao, ali pobediti, tačno se vidi da nije bilo teorije. Žao mi tada što nisam imao XVM samo da vidim kakve mi je timove bacao i kakve su se sve nerealne stvari dešavale, uvek u pravcu poraza.

To se desava vec vise od 1-1,5 godine dana. Tacno vidim serije pobeda ili poraza , bez obzira sta da uradis ili ne u partijama. Kod mene se te serije menjaju na 2-3 dana. Zalite se sto gadjaju samo plave ili ljubicice ??? Pa zato sto ti igra nedozvoljava da uopste pogodis crvendaca verovali ili ne !!!! Ako se uopste i desi da ga pogodis, obavezno bude ding ili "nisi mu nista uradio" !!!! Sinoc u klanskoj, bio sam u IS-7 i sest puta pucam u T57 sa strane i... ?? Nisam mu ni gusenice skinuo !!! Covek crven ko ljuta paprika!! Al" zato , valjda radi kompezacije , dodju partije kada nemoras ni da nisanis , sve prolazi , narocito kada gadjas plave ili ljubicice!!! Jbt, pre dve godine kad vidim ljubicicu, bezim preko cele mape od njega, a sada samo takve vijam po mapi !!! Objasnjenje je vrlo jednostavno ,tako je namestena igra od strane WG-a da bi dali malo "zivota " crvendacima koji najvise kupuju zlato, prem. dane i  prem. tenkove, kako bi i dalje kupovali. To je postalo tako ocigledno da ja nzm zasto se cudite ??

Pa vidis da ima 31% pobeda, jebu ga losi timovi zato i ne moze....

Ali efikasnost oklopa 0.6 jbt pa ja sam toliko imao na mucenom tigru 2

Za Raleta i H4NI-ja. Nemate vi pojma sta je muka. Nit stete, nit pobeda, samo gomila crvendaca u mom timu sa iznajmljenim prem tenkovima. Svaka, ali bas svaka partija, max trajanje 3min. Dan za pamcenje . Zidni kalendar je dobio zuti datum i bice uramljen iznad ekrana da ga imam non-stop pred ocima. Znam da i  nisam neki igrac , ali brate, pa nisam bas toliko los. A mozda i jesam????

Untitled.png

Edited by File
  • Šmrc 1

6 hours ago, File said:

Za Raleta i H4NI-ja. Nemate vi pojma sta je muka. Nit stete, nit pobeda, samo gomila crvendaca u mom timu sa iznajmljenim prem tenkovima. Svaka, ali bas svaka partija, max trajanje 3min. Dan za pamcenje . Zidni kalendar je dobio zuti datum i bice uramljen iznad ekrana da ga imam non-stop pred ocima. Znam da i  nisam neki igrac , ali brate, pa nisam bas toliko los. A mozda i jesam????

Untitled.png

Bogme, spram tvoje statistike, ovakav pokolj nisi zaslužio :D

Al objektivno, dodje vreme kad se covek zasiti i treba napraviti pauzu, ne treba silovati zbog misija, popusta i ostalih gluposti ... tako i ja ganjam chariotera sa onim bednim drugim topom, nije on toliko bedan koliko se meni ne igra al ne odustajem .... 

On 11/1/2018 at 2:51, ralesm1989 said:

I opet ponavljam - količina imbecilizma je neverovatna, nemoguće jednostavno dočarati. Na svu tu muku artiljerija u 99 posto borbi isključivo fokusira mene. Ma kakvih 99 posto, 99,999999999999999999999999999999999 posto. 

Tako da se zahvaljujem WGu na ovakvim saigračima prethodnih nekoliko nedelja,  a ja sam nažalost ovim povodom a ne nekim lepšim morao da dođem ovde, pa kad sam već ovde, želim da iskoristim ovu priliku da i WGu, i svim lošim igračima i svim artiljercima koji klikću na osnovu xvma jebem sve mrtvo i živo, i da im naravno poželim sve najgore.

Nemam sta dodati, sve je Rale lepo rekao.

12 hours ago, File said:

Nemam sta dodati, sve je Rale lepo rekao.

Eeeeee, a otkad ja govorim da jedino i isključivo artiljerija uništava ovu igru, a posebno kada taj neko ko igra artiljeriju koristi još i xvm. Ona je zalutala u WoT. Pravi ljubitelj tenkova nikada neće igrati artiljeriju, možda može u neznanju da mu se omakne dva tri puta, ali više od toga ne. To što se ona nalazi u ovoj igri i što je to od početka tako, to ništa ne znači.

Kolko artiljerija toliko i gold spam sjebava igru, totalno anulira jedinu prednost pojedinih tenkova

Nisam protiv artiljerije u igrici, to sam vec rekao nekoliko puta. Smeta mi kad ih ima tri u partiji, pa se nakace na tebe da te jebu !! Ponekad i ja igram arti ali gledam da pomognem timu, a ne kao crvendaci, koji preko XVM-a , gledaju da mlate po najboljim kod protivnika a ne gledaju da su npr. njegovi teskasi u problemu. Sto se golda tice i ja ga mlatim po svima u svim tirovima, po onoj staroj narodnoj: " Kud' svi Turci, tu i mali Mujo !!!" Necu da razmisljam hocu li ili ne probiti O-Ni ili 705-cu .

4 hours ago, File said:

Nisam protiv artiljerije u igrici, to sam vec rekao nekoliko puta. Smeta mi kad ih ima tri u partiji, pa se nakace na tebe da te jebu !! Ponekad i ja igram arti ali gledam da pomognem timu, a ne kao crvendaci, koji preko XVM-a , gledaju da mlate po najboljim kod protivnika a ne gledaju da su npr. njegovi teskasi u problemu. Sto se golda tice i ja ga mlatim po svima u svim tirovima, po onoj staroj narodnoj: " Kud' svi Turci, tu i mali Mujo !!!" Necu da razmisljam hocu li ili ne probiti O-Ni ili 705-cu .

Ja sam davno rekao vezano za arti još na starom forumu. 

Ne smeta meni čak ni njihova želja da eliminišu najboljeg igrača u protivničkom timu, to je sasvim legitiman cilj. Meni zapravo smeta taj ceo KONCEPT koji se iscrpljuje u tome da ja, kada hoću da napravim damage, idem po mapi, krijem se, pazim na pet drugih protivničkih tenkova, pazim na TD-ove, gledam kada je koji od pet tenkova njihovih opalio, pratim i koji nije opalio jer ne smem da izađem, dok pucam gledam i okolo da li nešto hoće da me udari, side scrape radim, izvirim, povučem se, pretrčim, dotrčim, otrčim, radim push jedne strane kad treba, pobegnem kad treba, igram 1 na 1, 1 vs 2, trpim yolo, I ONDA NA SVE TE MOJE RADNJE, pojavi se jedan imbecil iz nekog ćoška koji koristi samo jedan prst, kojim klikne, i skine mi 400,500,600... + stun. E onda dolazimo i do ovog što je File napisao - znači taj moj koncept pa još puta 3, jer sada kako su ove misije, jako se često vide tri kancera preko puta. 

PAŽNJA - OSETLJIVI NEKA NE ČITAJU DALJE, BIĆE POGRDNIH IZRAZA, da ne bude da nisam upozorio.        I dođemo do toga da je ova igra generalno smešna i jadna zbog toga, da nema dalje. Neki dan igram sa Obj430U na Cliffu, tučem se protiv njihova 3 tenka, dobijam, dolazi još jedan yolo retard sa donje strane, ja okrećem leđa, bat chat arti 55 58 me puca i skida mi 804 JEBENOG HEALTHA. Posle toga, još dva klikera pogađaju, i ovaj me ubija što je došao.

E zbog tog celog koncepta opet jebem majku i sestre svima iz WG-a, a onima koji više nemaju žive majke, niti imaju sestre, jebem ostalo žensko što imaju (žene i ostalo). Dakle ja vidim jedino rešenje (ako je polazna tačka da ne žele da ukinu artiljeriju) da po borbi može max 1 kliker i to je to. Mada, to su takvi imbecili, da imam sveže primerke (par dana) screenshotova u kojima dobijam otvorenu mapu, nemam lajta i arti, a oni dobijaju i lajta i arti. Oni samo gore prave od igre. Još jednom i majke i sestre i žene i sve...