Jump to content
Sign in to follow this  
H4NI

Osveta vrhunskih igrača - name & shame edition

Recommended Posts

Ma sama činjenica da tebi neko skida HP a ti njemu ne možeš je debilna. Ok ne možeš ni type 5 heavy kad si u tir8 tenku, ali možeš da se skloniš da on tebi ne skida, a od klikera nema sklanjanja. 

A slažem se da je najbezbolnije rešenje 1 arty po partiji i ćao. Pa ako treba da čeka da uđe neka čeka... I kad voziš arty tebi odg da nema drugog klikera koji ti je konkurencija. 

Ne shvatam ni što ih ubacuju da se teraju zbog misija... 

Al propašće zbog toga i ostalog za koje ne slušaju igračku populaciju, svaka kompanija koja nije shvatila da je kupac uvek u pravu je propala, tako će i oni... 

5 hours ago, ralesm1989 said:

Ja sam davno rekao vezano za arti još na starom forumu. 

Ne smeta meni čak ni njihova želja da eliminišu najboljeg igrača u protivničkom timu, to je sasvim legitiman cilj. Meni zapravo smeta taj ceo KONCEPT koji se iscrpljuje u tome da ja, kada hoću da napravim damage, idem po mapi, krijem se, pazim na pet drugih protivničkih tenkova, pazim na TD-ove, gledam kada je koji od pet tenkova njihovih opalio, pratim i koji nije opalio jer ne smem da izađem, dok pucam gledam i okolo da li nešto hoće da me udari, side scrape radim, izvirim, povučem se, pretrčim, dotrčim, otrčim, radim push jedne strane kad treba, pobegnem kad treba, igram 1 na 1, 1 vs 2, trpim yolo, I ONDA NA SVE TE MOJE RADNJE, pojavi se jedan imbecil iz nekog ćoška koji koristi samo jedan prst, kojim klikne, i skine mi 400,500,600... + stun. E onda dolazimo i do ovog što je File napisao - znači taj moj koncept pa još puta 3, jer sada kako su ove misije, jako se često vide tri kancera preko puta. 

PAŽNJA - OSETLJIVI NEKA NE ČITAJU DALJE, BIĆE POGRDNIH IZRAZA, da ne bude da nisam upozorio.        I dođemo do toga da je ova igra generalno smešna i jadna zbog toga, da nema dalje. Neki dan igram sa Obj430U na Cliffu, tučem se protiv njihova 3 tenka, dobijam, dolazi još jedan yolo retard sa donje strane, ja okrećem leđa, bat chat arti 55 58 me puca i skida mi 804 JEBENOG HEALTHA. Posle toga, još dva klikera pogađaju, i ovaj me ubija što je došao.

E zbog tog celog koncepta opet jebem majku i sestre svima iz WG-a, a onima koji više nemaju žive majke, niti imaju sestre, jebem ostalo žensko što imaju (žene i ostalo). Dakle ja vidim jedino rešenje (ako je polazna tačka da ne žele da ukinu artiljeriju) da po borbi može max 1 kliker i to je to. Mada, to su takvi imbecili, da imam sveže primerke (par dana) screenshotova u kojima dobijam otvorenu mapu, nemam lajta i arti, a oni dobijaju i lajta i arti. Oni samo gore prave od igre. Još jednom i majke i sestre i žene i sve...

Ovako nekako ??

Untitled.png

Edited by File

Prvo, izbaciti arty iz svih misija i ne terati pošten narod da igra to sranje ako mu se neigra i smanjiti ih na dve po partiji.

Drugo, uvesti +-1 MM,

ja ljudi garantujem da se ništa ne bi loše desilo po igru, možda bi samo Viktoru kruna s glave pala. . 705ica, Obj268 V4 Type5... i ostala nadrkane desetke gaze prem osmice ko žabe,  M3Lee vs tier6, BlackPrince vs VK B, premium osmice sa preferential matchmaking bi došle na svoje, ma svi ovi problemi bi ko rukom odnešeni bili samo da gosn spomenuti nije tvrdoglav ko mazga.

Ove dve stvari da se odrade i igra bi bila mnogo mnogo ugodnija.

• Plus 2

Slazem se potpuno. Dok se to konkretno ne desi, ova igra me i dalje nece videti. Grafika i ostale secerleme mi to ne mogu nadoknaditi. Igra prosto nema dusu, samo priziva zlo u igracima tj u vecini njih.