Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Kupim ga danas, nisam vičan tenku, nemam reflekse, zanima me šta je najbolje od modula na ovom tenku? Može i kako formirate posadu.

imam rammer, ventilaciju i optiku... no to je stari setup jer uopće ne igram tenk. Sa ovim novim se vjerojatno da iskombinirati nešto bolje i učinkovitije...

• Plus 1

Pa da ti si staromodan kao i ja. Nikako da ukopim ovu novu opremu ni na lajta, ni na mediuma, rezultat koji dobijem na kraju mi ne znači. Ne igram ga ni ja ali eto bilo viška para pa neka ga tu. Kombinovao sam, no kako ja igram uvjek su mi cifre,  veće sa starom opremom nego novom. Ja ovu novu opremu nikako ne shvatam, jedini smisao bar meni, je da su dodali četvrti slot. Jedino poboljšanje se na pojedinom lajtovima se dobije na kamo u odnosu na staru opremu. Iako ga ne znam igrati(mislim na lajtove) meni taj kamo sad, na ovim mapama ne igra nikakvu ulogu.

Na lajtove sa ovom novom opremom, bar ja stavljam onaj commander's vision system, sad kako se to na našem prevodi, ne znam tačno, uglavnom ona oprema koja smanjuje protivnikov kamo za 20 posto i 12,5 posto... I to naravno stavljeno na prvi slot da imaš bonus... Optika... I jbg treće stavljaj prema nekim svojim preferencijama, možeš dodatno da ga bustaš kao lajta, ili ćeš ipak da odeš malo i u drugom pravcu, na tebi je... 

• Plus 1