Jump to content
CroatorumRex

Cry me a river

Recommended Posts

Malo šupački kolobanov, ali hahhahah, JEBAITED :awyeah:

LqgkzL1.jpg

7Qyro5e.jpg

• Plus 1

Nije partija bog zna a sta al mi nije jasno zasto 2. klasu za 1149 baznog expa ... dakle ovo na ss je x2 bez premijuma

shot_094.jpg

ušao sam u seriju :D

Iq0EhOW.jpg

i nek sam napokon Fadina dobio, jbt 41k partija :frenchy:

BRjptZu.png

• Plus 1

rMdop0E.jpg

Na 8k bi riješio TD-15 misiju, potrošio bondove i uzeo Obj 260. A jebemti sreću...

• Plus 2
  • Šmrc 1

Bas mi i ne lezi obj 260. Nekako mi je mlitav, ako razumete sta hocu reci.

Izgleda da su debelo smanjili zaradu na premijum vozilima. Pre sam sa ovakvim rezultatom i busterom zaradjivao oko 120- 130 hiljadarki srebra.

shot_012.jpg

shot_014.jpg

18 hours ago, H4NI said:

Na 8k bi riješio TD-15 misiju, potrošio bondove i uzeo Obj 260. A jebemti sreću...

Otvorene su mi cetiri 15.misije za Obj 260. Resio samo light. Imam 12 bondova sto znaci 3 resene misije a ja nema sanse da resim (doduse ne pokusavam bas mnogo) ni TD-15, ni MT-15, ni Arty 15 (bio blizu, imao 4000 stete a onda ukapirao da treba 3500 assisted) ni HT-15 (falilo mi u zbiru 13 ...)

On 10/2/2018 at 17:01, 890 said:

Otvorene su mi cetiri 15.misije za Obj 260. Resio samo light. Imam 12 bondova sto znaci 3 resene misije a ja nema sanse da resim (doduse ne pokusavam bas mnogo) ni TD-15, ni MT-15, ni Arty 15 (bio blizu, imao 4000 stete a onda ukapirao da treba 3500 assisted) ni HT-15 (falilo mi u zbiru 13 ...)

Vijao sa tu za TD-ove dva meseca i kad sam odustao i prestao o tome razmisljati , usere me sa Svedskom desetkom.

Stari buff-ovani PMM tenkovi. Za ne verovati danas sam sa njima ponovo bio top tier i tu su odlicni. KV-5 je mozda i pre jak kao top tier.

yZkrpbO.jpg

Nije bilo potrebno pucati gold. A sa devetkama nema svrhe. Neces probiti svakako. Dva promasaja su jer sam ganjao njihovog skauta.

BU2dSFC.jpg

Sa Super Perom je ok bila partija. I dalje je trom ali malo manje. Isto bez pucanja golda jer kao top tier za time stvarno nema potrebe.

QM1HYNN.jpg

U Tier 9 sa JgTg88 su me ubili kao malo macu u sekundi T-30 i Isu-152 a u jos jednoj kao top tier sa istim tenkom sam pao sa litice isprobavajuci koliko su mu povecali brzinu rotacije. Definitivno nije cigra i ja sam definitivno ispao glup. Medjutim kao top tier je brutalan u koridor situacijama. U ovoj partiji sam prvi put igrao Kineski zid ili kako se vec zove. Simpaticna mapa na strani na kojoj sam igrao.

YC8Cl1E.jpg

• Plus 1

Jedna koja nije M jer nisam naneo mnogo stete ali sam makar spotovao preko 9k

liWKYCn.jpg

Edit: Dve-tri bitke kasnije i jedno M

OFUuRW1.jpg

Edited by 890
  • Plus 2

Ma , da, jbm im sve ..... !! Skautu ne racunaju spot nego stetu !! A glavni zadatak mu je spot !!!! To su uradili do jaja !!! Neverovatno da to nisu sredili godinama, bitno je da se stalno izbaci po dva-tri nova premijum tenka !!!

• Plus 1

Pa spot nikad nije ni imao preteran uticaj na partiju... Spot vrednuju baš koliko i treba, nećeš čučanjem u žbunju dobijati partije... Samo na retkim mapama i u još ređim slučajevima... 

Izvini , Maricu , al' si ga sad lupio, brateee !! Spot nema uticaja na partiju ??? I te kako ima znacaja !!! Uvek bih menjao dobrog spotera za , recimo , teskasa ili td-a.  Uvek !! I, da , spot se ne vrednuje kako bi trebalo, u tome je i problem sa spoterom, vrednuju stetu i zato spoteri non-stop glume td-ove, umesto da rade spot , sto im je i zadatak !!!!!!!

Edited by File

On 13.10.2018. at 0:06, File said:

Izvini , Maricu , al' si ga sad lupio, brateee !! Spot nema uticaja na partiju ??? I te kako ima znacaja !!! Uvek bih menjao dobrog spotera za , recimo , teskasa ili td-a.  Uvek !! I, da , spot se ne vrednuje kako bi trebalo, u tome je i problem sa spoterom, vrednuju stetu i zato spoteri non-stop glume td-ove, umesto da rade spot , sto im je i zadatak !!!!!!!

Ne pricam bez veze.

Imao sam 3 markice na elcu. Sa samo 330ak dmg po partiji. Ali sam imao dosta spota, pa otuda 3 markice,  ali win rate 52 %.  

Dok je vecina likova sa 3 markice koja su imali 55-65% win rate imali po 1000+dmg ali manje spota od mene. 

Dakle u proseku ukupno gledano mi smo imali isti uticaj na partiju kad saberes spot i dmg.  Ali ja dosta  losiji winrate od njih jer i spot nema neki uticaj. Zato se i vrednuje kao pola stete. Dakle 1000dmg koje naneses je kao 2k spota i obrnuto..... Pricam o proslom vremenu jer pricam o vremenu kad je elc bio u tir6-8 partijima, sa starom artiljerijom, sstarim mm-om itd, kad si i mogao da skupis neki spot jer je dosta manje lajtova bilo u partiji a ne ko sad pun kurac od 3-5 u svakoj partiji. 

Zbog toga kazem da nema, ne mislim naravno bukvalno da uopste nema, ali nije toliko bitan sto statistika pokazuje, a zato ga ni ne vrednuju u wn8 vrednosti, odnosno bas mali uticaj ima na wn8, mozda bi i trebao da ima malo veci uticaj na wn8 ali druga prica....

P.S. Naravno da ne kazem da treba sedeti u cosku mape u zbunu i snajpovati ali samo spotovanjem bez pucanja se ne dobijaju partije....

Edited by nmaric1993