Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Cry me a river

Recommended Posts

• Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Comet mi je bio drugi 3mark, a ovo je bio prvi..   Inače nisam misio da ću ikada uspjeti 3 markati tenk u životu, pa sam bio mnogo ponosan tada..  

Pošto se nemam inače kome hvalit, ovdje ću vam zakačit par starijih slika  

Posted Images

shot-001.jpg

ovaj dodatak x3 za premium račun je potez godine. još da sam imao klanski exp upaljen :serb:

i wtf, 1428 base exp nije dosta za ace tankera, haha

• Plus 2
On 1.5.2019. at 1:01, File said:

shot_005.jpg

Charioter dobar, ja ga ganjam povremeno bez namere da grindam dalje. Sirotinjski Scorpion.

• Plus 1

Nije mi bilo odavno....

Legla prva Fadinova :D Nisam namestio :D 

shot-128.jpg

EDIT: Jos jedna :D

shot-130.jpg

Krs tenk al ajd pogodi se nekad gomila botova i ja pametan...

shot-125.jpgshot-124.jpg

Edited by nmaric1993
  • Plus 2
  • 2 weeks later...
1 hour ago, 890 said:

Jedva sa cekao da prodam ovaj tenk. Mada je imao svetlih momenata.

meni jedna od boljih devetki, baš mi je legao

• Plus 1
5 hours ago, H4NI said:

meni jedna od boljih devetki, baš mi je legao

350 partija sa njim mi je bilo mnogo. Izgrindao Obj 430, pa krenuo na K-91, onda mi zatrebao free xp pa sam greskom iskoristio sa njega jer ga je igra smatrala elitovanim iako K-91 nije bio izucen i onda jos jedan grind. Mnogo partija je ono sto mi smeta, a sam tenk nije los. Skoro sam grindao AMX-30 tier IX i on mi je bio bolji.

• 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
16 hours ago, H4NI said:

czS2rsL.jpg

best spotter eu

Dobar si, ja sam bas glup za te stvari. Ni nakon 50.000 borbi nisam u stanju da zaustavim nagon da pogodim tenk iako znam da ce me spotati. I sinoc slicna situacija. Ostali 3 na 3. Ja u grmu sa 44-100 spotam i mirujem. Ide Leo PT sa 250 HP i spotam ga jedno 15-20 sec i niko ga ne gadja. Reko sad cu se malo povuci i zveknuti i pa bjez. I opalim ga za 237 dmg a on mene naravno za 430+ i ubije. Onda gledam sekundu poslije dolijece granata i pogadja ga i ubija. I to je taj jedan djelic koji dijeli solidnog od dobrog ili sjajnog igraca.

1 hour ago, Lanser6 said:

Dobar si, ja sam bas glup za te stvari. Ni nakon 50.000 borbi nisam u stanju da zaustavim nagon da pogodim tenk iako znam da ce me spotati. I sinoc slicna situacija. Ostali 3 na 3. Ja u grmu sa 44-100 spotam i mirujem. Ide Leo PT sa 250 HP i spotam ga jedno 15-20 sec i niko ga ne gadja. Reko sad cu se malo povuci i zveknuti i pa bjez. I opalim ga za 237 dmg a on mene naravno za 430+ i ubije. Onda gledam sekundu poslije dolijece granata i pogadja ga i ubija. I to je taj jedan djelic koji dijeli solidnog od dobrog ili sjajnog igraca.

Nije meni bilo do spotanja i izigravanja skauta, ali lajt nam je prvi poginuo na brdu za minutu i pol pa počeo pametovati, tako da sam u inat njemu glumio bušmana. Prohorovka je u pitanju 😁

• 1 month later...
  • 5 months later...
  • 5 weeks later...