Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Type 4 Heavy

Recommended Posts

Ja sam bolje prolazio sa prethodnim topom i nisam siguran da li da nastavim da igram sa njim, problem je sto konstanto dobijam otvorene i velike mape sa njim, sa bar dve artiljerije,

Ne znam jesam li jednom dobio Ensk ili Himelsdorf sa njim, igra uopste nije naklonjena ovim sporim tenkovima, a ja navalio na njih i zgadio sam si malo igru.

http://prntscr.com/j3qwim

Pucam ove sto ih imam manje, rade fin dmg ali moram biti blizu tenka da vidim gdje ga gadjam i vjeruj ni jednom ih nisam potrosio. Zelja mi je dobiti par puta sa njim Ensk ili nesto slicno, svako prvo x2 mi je Vestfild,

PS: moze li se ovaj prntscr.com  povezati da direktno otvara, cesto ga koristim, a i jednostavan za nas ljenivce.

Edited by pI0ska

ne znam... jako rijetko da tenk ne radi dmg sa običnim he granatama... Bez ciljanja uzima 300-500... S obzirom da je visok, najlakše je gađati poklopce motora jer tamo daje najviše dmg i ubija posadu

Evo sad sam odigrao partiju, pred kraj sam pogodio t 34 sa ovom skupljom i nista nisam napravio, 0 dmg, mislim da ga nisam ni trakovao, samo kritikal, Ovo je jedna od rjetkih gdje sam samo jednom bio stunovan i kao nesto u partiji napravio. Ali opet jako tesko do veceg dmg, uvjek je to neki minimum, bolje igram sa prethodnim topom.

Zna cak i vise puta u prtiji 0dmg biti ili je to neki minimum, mislim da sam ovde cak povlacio od O-ho jer mi se desava da on meni vise dmg pravi, nego ja njemu.

Ja bolje ne znam, pucao sam sad malo nize ove HE da vidim kakav je rezultat, al rjetko kad pravi preko 500. Evo replay.

Obicni HE, probao i premium... ide po 400 500.. je da sam odvalio skorpiona za 1150. Ali mamu im, ja kad igram 268 ili 430u redovno po 550+ odvaljuju

Ja sam ga sinoc kupio (stigoh da iskoristim popust) :D

Meni je od O HO bilo muka. Kakav li je Type 4?

Imam 60-70k slobodnog iskustva, tako da mogu odmah otkljucati top, pa lagano prema derpu.

P.s. sere mi se od japanaca