Jump to content
Sign in to follow this  
Brundisa

Nervira me.

Recommended Posts

Nemam vise zivaca da igram sa 17 fps u snajper rezimu, do sada mi je sve stekalo kako treba, od 1.0 jebe ne pusta. Em ne mogu nista pogoditi, em me boli glava. 

Izem mi klan kad na 3 sec od pocetka pustim poruku "Random?" i field com se uvredi kao nesto,pa jbt bot sam u randomu,ne moram biti bot i u klanskim...

Kada se neko namjerno udavi, pa ja bi ga banovao bar mjesec dana ili mu uzeo svo iskustvo na tenku koje je je izgrindao, pa neka ide sve iz pocetka,

• Minus 1

Neda biti prvi, samo me zanima kako arty prva!? Ja juce sa 2000 dmg jedva u prvih 10, sa istom arty.

rY7yHnI.png

Vise se XP dobija kada pucas po tenkovima koji su visi tier od tebe. Verovatno je napravio vecinu DMG po desetkama. A i mozda je imao dosta asistirane stete.

Evo moje pobjede pa ni iskustvo ne mogu upisati za misiju.

http://prntscr.com/j6qwta

Stao nisam i ovo sam u pokretu opucao i ne znam kako sam pogodio, Pa dokle vise 15:1... i sl. Ovo je zadnji spori tenk koji cu igrati jer na ja na ovakvim mapama nema sta traziti sa ovakvim tenkom u randomu.

Neko je spomenuoi AW i da je propao, sto se mene tice, kod mene WOT propada sve dublje, ovo mi je postalo neigrivo, Mislio sam da su ove mape nesto bolje,  kako igram vidim sve vise nebuloza koje ne mogu svariti, 

Na Prohorovci, ne mozes prici poziciji, jer ne mozes odspotati tenkove koji pucaju na tebe, do Erlenberga cistine na sredini i kanala uz sami crvenu liniju pa ti pridji i prezivi ako nemas podrsku, Arktik da ne pricam, ni jednom nisam pobjedio sa strane, gdje voda desno.

Edited by pI0ska

Kako provuci HE granatu od Type 4 granatu na pojedinom mjestima a da ne explodira prije nego dodje do tenka kojeg gadjas?  Dodali su ograda, kamenja i detalja koji bi trebali da me oduseve svojim izgledom, a u stvari sve vise me nerviraju,

Kako se pomjeriti bilo gdje sa arty na pojedinim mapama kad opucas ili na pocetku partije, a da te ne registruje nelagalan mod?

R9ryvB0.jpg

Ovo mi je prva pobjeda sa ove strane na ovoj mapi.

Edited by pI0ska

Nerviraju me novinski i medijski naslovi, njihov sadrzaj kao i svi danasnji novinari i urednici. Svaki dan jedno te isto: "Srbija na nogama", "Putin pobesneo", "Tramp poludio", "Putin na nogama", "Srbija pobesnela", "Tramp na nogama", "Merkelova pobesnela", "Hrvatska na nogama"...ne samo da ne znaju napisati normalan i kvalitetan sadrzaj, nego ni obican naslov. Jebale vas vase novine i televizije. Do juce je bilo bar par novina i televizija, danas vise nema ni jedne. "Trece oko" je danas za sve njih nedostizni profi nivo.

• Plus 3

Da, ja bi to bar malo izmjenio. Noge pobjesnjele, Putin Trampio, Srbija na Merkelevoj.

Edited by 80J4N
  • Plus 3

bBp1zjK.jpg

Ove mid tier artiljerije nisu normalne. M44 je jos vise OP nego prije nerfa, ne znam kad me zadnji put promasio.

• Plus 1

I da ti jebem WG i sugave HD mape. Svaka mapa ima bias prema jednom spawnu.

• Plus 1

Kada mi igra zaključa tenk koji uopće nisam igrao u CW-u. Koji su to bugovi, kru te jebo... Šta je sljedeće? Nestajanje kredita i golda?

h1S96bD.jpg

• Plus 2

51SrHgP.png

HE granate su mi najvece zlo u igri i najvece nerviranje  upravo dozivljavam zbog njih.  Ferdinand mi  skinuo 600 sa HE granatom, pa majku mu boziju kako?

Napucavam se sa ob 268-4 i on mene puca sa HE, svaka oko 400 i preko, ja ga dingam jednom i jednom pogodim. Da probam i ja sa HE, prva ne doleti do njega, druga jedva 200. treca ni 100dmg. Pa kako???

Uzmem type4 i napucavam se sa istim on meni sve preko 400, ja jednu 300, sve ostalo manje, naletima na rhm, reko evo dmg, ja opucam ono ding. Pa ja levat ni sa HE ne znam igrati,

Uzmem juce ovog objekta, prezivio sam par, sve ovo sam ostalo izrasan i samo poraz za porazom, Upalim 200% za posadu, tri zavrsio nisam dmg napravio,

Jedino dobro juce uzmem lajta rusa desetku i deset pobjeda zaredom, nisam se ni trudio nesto, ganjam 7000spota, stavim sledovanje umjesto PP aparata i od prekljuce dobijem 3 puta Prohorovku, i navucem do 5000 spota, pogode me i sva 3 puta izgorim na Prohorovci, pa kako???

6 hours ago, pI0ska said:

51SrHgP.png

HE granate su mi najvece zlo u igri i najvece nerviranje  upravo dozivljavam zbog njih.  Ferdinand mi  skinuo 600 sa HE granatom, pa majku mu boziju kako?

Napucavam se sa ob 268-4 i on mene puca sa HE, svaka oko 400 i preko, ja ga dingam jednom i jednom pogodim. Da probam i ja sa HE, prva ne doleti do njega, druga jedva 200. treca ni 100dmg. Pa kako???

Uzmem type4 i napucavam se sa istim on meni sve preko 400, ja jednu 300, sve ostalo manje, naletima na rhm, reko evo dmg, ja opucam ono ding. Pa ja levat ni sa HE ne znam igrati,

Uzmem juce ovog objekta, prezivio sam par, sve ovo sam ostalo izrasan i samo poraz za porazom, Upalim 200% za posadu, tri zavrsio nisam dmg napravio,

Jedino dobro juce uzmem lajta rusa desetku i deset pobjeda zaredom, nisam se ni trudio nesto, ganjam 7000spota, stavim sledovanje umjesto PP aparata i od prekljuce dobijem 3 puta Prohorovku, i navucem do 5000 spota, pogode me i sva 3 puta izgorim na Prohorovci, pa kako???

Ma sve su to chiteri majku im chitersku, ništa se tu ne može. Budi sretan što možeš igrati i uništavati te chitere, bar bih ja bio da igram.

fjSp8Te.jpg

Pa kakvi fantomi igraju ovu igru, na 5000 dmg i 4 kila ni znacke klase 3.

Kako napravite vise od 6000 u par minuta igre?

Pa vidiš da imaš 800 baznog xp, to nije 3. Klasa ni sa jednom desetkom...

Lol he granate zlo, najveće je zlo to što voziš i još kukaš

Da te neće rng? 😂

Ja pre tukao sa IS sa HE t29 koji je u odličan hull down stao i još se mrda i ne možeš weakspot pogoditi... Prebacio na HE čimkam ga polako i probijem ga jednom sa HE za 500+

18 hours ago, nmaric1993 said:

najveće je zlo to što voziš i još kukaš

Ja ovo nisam ubacio u igru i tenk nije uopste zlo. Nista nije ni jaci od prthodnih Zla koji su ubacivani. Meni su cak bolji bili tj, naglasavam igriviji kad su se pojavili  Foch, FV i Tortoise. Cak mi je igriviji ob 263 bio od ovoga dok je bio desetka. Ja pojavu nekog tenka ne gledam kao zlo u igri pa bio on i neprobojan. Sve je to dio igre, ako je ravnopravan odnos izmedju dvojice, medjutim ja ovde ne mogu da shvatim da meni tir 8 moze da nanese full dmg sa tamo nekom granatom, a ja to sa artiljerijom ne mogu, Ja od kad igram meni to nije uspjelo, Pa danas sam sa type 4  imao 0 dmg sa zlatnom HE. juce 4 zaredom ispod 100 dmg.

Zlo u igi je ova neravnopravnost koja odlucuje za mene kad i koliko dmg cu nanjeti. Tenk ma koji ubacili u igru ja necu nazvati zlo, sama igra i koncepcija koju oni guraju je ono sto nas zeza, E sad neko se nadje u svemi tome, neko ne.

Tebi je malo 800 baznog expa za desetku sa 5000dmg. Mozda ja gresim, ali to je nekad bio pristojan rezultat za vecinu desetki, Vidis li koliko je pomjerena ta granica, sta i koliko se treba napraviti u partiji da bi imao ucinak za koji ti kazes da je bezveze.

Ja sam samo htio cestitati igracima koji mogu bolje od ovoga.

Jebiga, ovde ti jesi moderator, ali  tamo na onom forumu, samo si serator. xD Mogu da ti rade sta hoce. Pa citao si EULU, ''mi tebe mozemo da jasimo kako nam drago, a ti nama mozes samo da placas za to''. xD

Nego, evo moj predlog za tvoj novu sliku avatara:

334kky9.jpg

• Plus 2