Jump to content
Sign in to follow this  
Brundisa

Nervira me.

Recommended Posts

Evo i mene Zalosna Sova, danima mi je ovako, prvih par partija poraz na x2. Da ne govorim kako mi je tesko pogoditi nesto, promjenio sam i mis ali moja igra ide vrtoglavo dole. jednostavno, nece me nista.

7gzveLj.jpg

Zahvaljujuci ovom forumu, nadjem online strimre sa strane, vidim kad je ko online i biram one za koje kazete da su najbolji, Desava se i njima i oni imaju seriju promasaja u borbi, tako da na to vise necu kukati, ali nemaju dinganja kao ja, samo sto vecina njih puca samo gold dok ja to rjede koristim. Znaci ovo je do mene jer sam skrtica.

Uzecu za primjer dvojicu:

Jedan kucka non stop dok igra, parkira tenk, pored kamena, nebitno, ima zaklon, okrene se prica tamo nesto, tenk stoji, uzme tenk, napravi sut dva, vrati parkira tenk, kucka , prica, njega niko ne dira iako ispred sebe ima tri tenka, Niko da krene na njega iako je afk, uzme tenk sredi svu trojicu, ode u neku rupu, spotan non stop, niko ga ne gadja ni arty, iako imaju dve. Napravio je on ti dobar dmg, ne sjecam se mislim da su izgubili, ali samo zato sto je on bio, vise posvecen nekom tekstu. Skidam kapu imao je opet preko 3000dmg, Tako i naredene 3 ili 4 partije i u svakoj je odradio odlican posao, iako je uglavnom manje tj, slabo posvecen bilo kojoj  partiji, 

Drugi gdje god ode, zanimljiv mi bio jer je igrao lajta, prodje bez ikakvih probema, jednostavno ono sto zamisli na pocetku to i odradi, niko ga ne dira po citavu partiju, Malinovku svu prodje a da ga niko ne odspota, i kad je odspotan, niko ga ne pokusava izrasati, jednostavno sve tece onako kao on hoce iako su lajt i dva mediuma ispred njega, Tako i na sledecim mapama, i na Himesdorfu niko ne krece na njega iako je lajt i stoji iza coska i puca na tri teska tenka, Kako?

Oba strimera, dok igraju ja sam imao osjecaj da igraju klansku bitku, jer je uvjek tim uz njih, a ne kao da igraju random.

Igram 110 sa njim nesto probiti pa to je nauka ziva, a tebe resetaju sa druge strane svi, nekad za ovaj tenk su govorili da je bolji od is3, a ja sad ne znam kako cu pregrindati ovo, Pantera 44, moze se igrati sa njom, iako mi se ne svidja sto ne moze spustiti cjev, al ajd odigraj jednu partiju, a da ne krene pola tima na tebe, bio napred ili se cuvao iza, nekako mi opet dodju sa ledja.

Ja evo uzmem ovaj wz, dobijem juce Malinovku,  ista strana isto sve kao kod onog strimera, ma malo morgen ces isto napraviti, evo jutros Prohorovka, sve odlicno odradim al tim kao uklet. I tako i sledeca,i sledeca pa dokle vise.

Nije mi do  statistike, imam ovaj xvm pa bacim oko na ovaj svoj zelenis, svake sedmice se smanjuje, tako da i on kaze da nesto nije u redu ili sa mnom ili igrom uopsteno.

Edited by pI0ska

5 hours ago, pI0ska said:

Jedan kucka non stop dok igra, parkira tenk, pored kamena, nebitno, ima zaklon, okrene se prica tamo nesto, tenk stoji, uzme tenk, napravi sut dva, vrati parkira tenk, kucka , prica, njega niko ne dira iako ispred sebe ima tri tenka, Niko da krene na njega iako je afk, uzme tenk sredi svu trojicu, ode u neku rupu, spotan non stop, niko ga ne gadja ni arty, iako imaju dve. Napravio je on ti dobar dmg, ne sjecam se mislim da su izgubili, ali samo zato sto je on bio, vise posvecen nekom tekstu. Skidam kapu imao je opet preko 3000dmg, Tako i naredene 3 ili 4 partije i u svakoj je odradio odlican posao, iako je uglavnom manje tj, slabo posvecen bilo kojoj  partiji, 

Ahahaah ovo je garant bio Dakillzor, on je sada malo u fazi da igra, a malo da kucka i dogovara dalju budućnost FAME-a iz kojeg je izašlo 80 posto gold league igrača :D 

• Plus 1

ja sam stava da je džabe to gledanje streamera... nitko od njih ne govori 100% tok misli. to što je on otišao na neku poziciju i kako mu je prošlo ovisi o rasporedu tenkova u oba tima, a ne vjerujem da analiziraju to u detalje... znači ako na početku partije odlučiš da ideš na XX mjesto bez da si uzeo u obzir tko i šta dolazi tamo, dovodi do failova. jbg, nema template-a za biti unicum, najviše ode na čitanje igre i prilagođavanje situaciji...

32 minutes ago, ralesm1989 said:

i dogovara dalju budućnost FAME-a iz kojeg je izašlo 80 posto gold league igrača :D 

dal stvarno prebacuju ljude iz drugog u prvi klan :LeeMing:

jbt kao da smo u bitangama i red_s, pa se rotiraju ljudi i napreduju, lol

Ne gledam ni ja te strimere, al eto da malo bacim oko, da vidim sta radim pogresno, Ja vise volim odigrati partiju, nego blejati kako drugi igra. 

Edited by pI0ska

Ja sam ubeđen da qb ima namešteno nešto, pored toga što što mu je rng na strani... Ali jbt on baš ležerno igra,pažljivo,  u smislu polako, retko agresivno da igra a često dobija.... Ja kad igram kao on gubim, oderu nas, a kad igram kao što inače igram zaginem prvi, pa opet izgubimo... 

sad sam sa BC izgubio partiju jer sam 4 od 5 promašio/dingao na 200 m od capa. pa pi***a  ti materina namještena, šta mi treba to u životu da me netko tako prca u mozak.

:55e83a45328fa_nmad(2):

• Plus 1
  • Šmrc 1

Trebam do zavrsetka misije 100 iskustva, ja sa jacksonom uzmem 1001,  ne prenese iskustvo na sledecu misiju. propade mi 901 iskustva, a nekad mi 4 partije teba za ovo,

Muke moje niko ne zna,,,,

2 hours ago, pI0ska said:

Trebam do zavrsetka misije 100 iskustva, ja sa jacksonom uzmem 1001,  ne prenese iskustvo na sledecu misiju. propade mi 901 iskustva, a nekad mi 4 partije teba za ovo,

Muke moje niko ne zna,,,,

JBG, svima nam se to desava, nisi sam u toj muci !!

10 hours ago, saleTrol said:

- fair and balanced

Capture.PNG

Arti je definitivno nerfovan, sada više ne može da napravi veliki damage u jednom shootu, sada umesto toga ima mali damage i stun.

• Plus 1

Improved Match making my ass.

Pogledajte njihova 3 top tenka i nasa 3....

Doduse na kraju smo ih i dobili jer su bili botovi a i otisli su na drugu stranu...

shot-087.jpg

Al' su napravili sranje sa ovim zelenim govnetom !! Bagovi na sve strane, neradi chat, posadu sam prebacujes, nevidim prijatelje.... bravo WG !!! BRAVO !!

On 10/14/2018 at 19:58, nmaric1993 said:

Improved Match making my ass.

Pogledajte njihova 3 top tenka i nasa 3....

Doduse na kraju smo ih i dobili jer su bili botovi a i otisli su na drugu stranu...

shot-087.jpg

Moje mišljenje, ne namećem drugome, ali bio bih tri puta srećniji da dobijem vaš setup tier X tenkova, nego njihov. JGPZ gde god da se pojavljuje, u najmanju ruku čini njihov setup jednakim onom preko puta ako nema JGPZ, a u većini slučajeva čini setup svog tima podređenim. Osim toga, vi imate više nego korektan setup desetki za ovu mapu. Imaju i lajta, koji na ovoj koridor mapi osim početnog spota iz pojedinih žbunova u smislu početnog rasporeda tenkova posle i nema neku ulogu, + što vi isto možete da uradite sa lajtom nižeg tiera kojeg ste imali. 

Dakle ovo je mišljenje samo za ovu konkretnu bitku, a inače se potpuno slažem da MM ima ozbiljnih problema.

Ovaj jebeni RNG , tacno vise  nzm jel' smesan ili zalostan !! Volim ovu vrstu igre, ali ovo prevazilazi sve i najmanje normalnosti !!! Najmanje moguce !!

Kad klincima bez VISA elektron kartice daš ScorpionG Rental onda danim imas ovakav MM

shot_001.jpg

Edited by _Al_Bundy_

Jbt, sad sam brojao, 153 premijum tenkova je do sada izbaceno. 153 !!!!

Nervira me kad izgubim partiju zbog ovakvog lika...

shot_001.jpg

shot_002.jpg

shot_003.jpg

shot_004.jpg

Edited by File

Vidim sad ima ovo rentiranje premium tenkova, pa me zanima ko ima pravo da ih rentira, odnosno da li ih mogu rentirati igrači koji nisu ni stigli do tiera VIII, jer vidim mnogo "crvenih" kretena u Skorpionu G koji se ponašaju kao da su na test serveru i useravaju mi partije. I da, nervira me ta mogućnost i opcija za rentiranje tenkova, možda je sa jedne strane dobra ali sa druge strane samo još više uništava i onako sjebane random bitke.

Edited by Paprone

Moze Paprone svako da rentira. Ukucas kod i eto tenka u garazi. Mozes i 0 bitaka da i imas.

arty tier 7, crusader. mislio sam izgrindat do GC-a za vrijeme ovih exp bonusa, ali kad malo bolje pogledam, što mi treba u životu, jbt arty.

AN4dQd4.jpg