Jump to content
Sign in to follow this  
Brundisa

Nervira me.

Recommended Posts

Znači, nervira me mts sa njihovim smrdljivim i govnjivim aptv-om i internetom, svako malo neki problem, da li na banderi, da li na žicama iz Brozovog doba . Ali kao po defoltu, svake godine za praznike počne da jebe internet i televizija. Sada sam ispušio dve partije sa Tigrom 131 i to kao top tier (što me MM retko kad počasti) sa 0 dmg-a i izgubljenom partijom. Znači, jebem im i seme i pleme,i državu i rukovodstvo i sve u tri lepe, jedva i ovaj post otkucah uz editovanje.

Edited by Paprone

Nervira me sto stari clanovi foruma, nonstop imaju neku zamerku, primedbu, trolovanje.....Stanite malo na loptu !! Stari forum je i riknuo zbog takog ponasanja !! Stanite malo !!!

11 hours ago, DrazaDestroyer said:

Ladno sam na forumu za NBA kosarku popio bancinu jer sam crnce nazvao black players. 
Sloboda govora. 

:LeeMing:

Ja sam istu sudbinu doživeo na glavnom WoT forumu kada su mi obrisali avatar Gadaffija i naterali me da menjam uz jedan dodat warning poen. Pa sam se ja pitao od kada je to Gadafi nekim konsenzusom utvrđen kao neko sveopšte zlo... U svakom slučaju tim adminima koji su to uradili jebem sve živo i mrtvo, evo još jednom. Dakle, ne tvrdim ja da je Gadaffi bio neko zlato ljudsko i da je učinio za čovečanstvo ovo ili ono. Ali sam se pitao - od kada je on zlo za sve ljude pa ne sme da bude na avatarima, kao što ne sme npr ni Hitler, Gering i ekipa...

Ali sve to potiče od ljudske gluposti i preplašenosti svim i svačim, a naravno, u kombinaciji sa jadnom edukacijom, i onda imaš ovakve slučajeve.

11 hours ago, DrazaDestroyer said:

Ladno sam na forumu za NBA kosarku popio bancinu jer sam crnce nazvao black players. 
Sloboda govora. 

A kako treba da ih zoves? Mislim, ako postoje igraci razlicitih boja koze a ti mislis na jedne od njih, kako da ih nazoves? 

2 minutes ago, Brundisa said:

A kako treba da ih zoves? Mislim, ako postoje igraci razlicitih boja koze a ti mislis na jedne od njih, kako da ih nazoves? 

Pa one fore tipa Afro-Americans, African-Americans itd... 

1 hour ago, Brundisa said:

Pa ne znam, mozda da sam napisao uzvisena vekovima ugnjetavana jadna i neujednacena crna rasa koja trpi bol zbog nas zlih belaca. Mozda bi onda umesto bana dobio cek neke libtardske fondacije. 

Ono sto je interesantno da na istom tom forumu je frekventan izraz soft white Euro, misleci na bele kosarkase iz Evrope, ne samo bele nego se i implicira kako su fizicki inferiorniji. Medjutim tad niko nikome ne skace za vrat niti se za to popija ban.
Jebeni obrnuti rasizam je izgleda mnogo realniji nego sto bi to beraci pamuka i polupismeni afrikanci hteli da priznaju. 

6 hours ago, ralesm1989 said:

Pa one fore tipa Afro-Americans, African-Americans itd... 

A jel u tu kategoriju spadaju i Marokanci iz USA? Idiotizam. 

Nervira me, ali vise da vas pitam. Da li se i vama desava da kada konacno i budete top tier, dobijete raspad ekipu, u 95% partija? Ono, 0-5 posle dva minuta, padaju sve strane, ne znas gde bi pre i sta bi pre, seks i flenkovanje ne mozes da izbegnes. 

Cak vise nisam siguran da je rec o losijem timu, vec da tu nesto RNG montira. Gledao sam par puta statistiku igraca. Sve je to tu negde. Nekad imam osecaj da svi hici protivnicke ekipe "ulaze" dok nasi ili ne pogadjaju metu Ili prave critical. Sudeci po sebi. Ako je tako i ovim mojim saigracima, jasno je da mi nikako ne mozemo doci do pobede. 

Kad vidim da sam top tier, ladan znoj me oblije. Znam da sledi nerviranje. Eventualno ako ja napravim neko cudo u partiji, predvidim kretanje protivnickog top tiera, pa ga skenjam u ranoj fazi ili ga barem izbegnem, satrem brzo jednu stranu,  izvuce se nekako pobeda. 

Ovako, imam osecaj kao da igram vec partiju sa vec poznatim ishodom. 

Nekako je najlepse, kad si u sistemu 3-5-7, medju onih 5. 

Nisam imao volje više, ali da jesam, uopće ne sumnjam da bi se niz nastavio.

fn3OkXQ.jpg