Jump to content
Sign in to follow this  
Brundisa

Nervira me.

Recommended Posts

8 hours ago, Paprone said:

Ja ne bih za ovakve stvari na balkanu krivio samo medie, ljudi su ti koji to prate i gledaju. Pitaše pre nekako američkog ambasadora u vezi media a on jednostavno odgovori: "pa nemojte ih gledati, pa će im gledanost pasti a samim tim i finansiranje i tako će bankrotirati" - racionalno razmišljanje normalnog čoveka u normalnoj zemlji sa zdravim kapitalom. Bez obzira što ne volim američku spoljnu politiku (naročito prema nama), čovek je dobrano u pravu. Pa narod prosto GUTA sve ove farme, parove i ostalo. Razumem da rts ne može bankrotirati jer je na državnom budžetu ali bar ova ostala privatna govna od media (pink, happy, studioB i slične) mogli bi preskakati i time im smanjili gledanost a ono suprotno, upravo je kod njih gledanost najveća, upravo su oni ti koji prikazuju mržnju, šund, laži i ove rijalitije a većina naroda je prosto gladna toga jbg, tako da ono...ovo je jednostavno prostački i necivilizovan narod i pitaj boga dokle će tako biti. Da zlo bude veće, svake godine se broj normalnih i kulturnih smanjuje jer odlaze preko, tako da se prostakluk, nekultura i mržnja samo povećava a mediji samo serviraju ono što je većini po ukusu.

Poznato je da ljudi na ovim prostorima imaju razne dijagnoze, a mediji samo pojačavaju te dijagnoze, ne smiruju ih (evo nakon ovoga "nemilog događaja" treba izbjegavati RH, ili će se ostati bez glave.) Kad se pročita ta izjava o izbjegavanju gledanja, može se reći da je tip 100% u pravu, ali kad se pogleda malo šire pa se vidi u čijim rukama su mediji i tko ih financira i da oni ne mogu propasti ne gledanjem, da se u svim medijima mogu čuti potpuno iste informacije koje dolaze iz jednog centra, i da je ovo samo jedan ekperiment da se vidi koliko dugo se može ljude ponižavati i jebati ih. Nakon nekog vremena trebalo bi se dogoditi da ljudi puknu i kažu dosta, međutim to nikako da se dogodi.

Nisu tv glupe, zato puštaju ono što ljude najviše zanima (tipa reality,) pa onda ide red crnila i tako u krug i nije to nastalo jučer, traje to odavno. I nije se bajo iz ambasade pohvalio kako državni dužnosnici idu kod njega na konzultacije (odnosno ne mogu ništa napraviti, bez konzultacija sa američkom ambasadom.)

• Plus 2

Količina debilizma u frontline-u. Trenutno sam na 15 ranku, mislim da imam dvije ili tri pobjede... Kada branim ljudi ne znaju braniti, kada napadam samo kempaju oko capa i snajpaju. Bitno da krediti idu, ali opet, živcira me toliko gubiti.

:55e83a45328fa_nmad(2):

Jučer branim kao da kopam rov, tako teško i ubiju zadnji top 5 sekundi prije kraja, ekipa stoji pored i boji se izaći, u napadu td-ovi uzmu snipe poziciju i ne mrdaju, C točka je teža za zauzeti ali nemoguća ako nitko ne želi ući u cap. Onda ja uzmem teži tenk i izguram van sve te drkače kurca, posebno rhm-ove.

Znači ovaj SU premium td što je bio na maratonu je takav kancer da to uopće nije zanimljivo. Redovito me odvali za 600+, a uvijek smrde negdje iza 5 linija pa ih ne možeš spotati. 

I što je najgore, ne možeš normalno igrati bez zadnjih premium tenkova, ljudi te pregaze... 

Nestvarno, likovi u obrani u partiji koja traje do kraja naprave 250 i 1200 dmg, sljedeća gube 2 točke u prvoj minuti, kakve su to droge...

4 partije 4 poraza, gg.

Edited by Pips

Za ovaj mod samo progeto, defender, crni buldog i t44-100, eventualno neki fv medijum ili centurion 5/1. Sve ostalo u kantu za smece.
Su premium td me amorekovao u t44-100 jedno 10ak puta.
Od td kampera su jedino gora govna u artiljeriji, znaci bukvalno svakom ko igra artiljeriju i u ovom modu treba prste odesci.
Zato lepo kad branim a oni se pomere kocku napred, sacekam da se malo razidje guzva, pa lepo okolo i po sred cela kileru smrdljivom.

Sto se tice baza kad me spavnuje na C bilo u napadu bilo odbrani samo se okrenem i odem na B ako je napad a ako je odbrana pravac na A.
B se ne moze braniti osim ako neces da zagines ko brav. Moze se napadati lagano i uzeti nakon par minuta.
A se moze braniti, malo skakljivo za napadati ali izvodljivo.
C nije ni za kurac ni napad ni odbrana, zaglavis tamo ne uradis kurca mozes maksimum doci do luteneta, i to ako te usere.
D je toliko retardirano napravljeno da je to strasno, jednom ako se domognu kepa aj zdravo, neces ga odbraniti nema sanse, zato na njega ne treba trositi vreme, ako oces malo insannt bodova za rank samo paljba u D.
E se osvaja uz malo muke, uz jos vise muke se da odbraniti. 
Do F nikad nisam ni stigao jer je ta citava strana go kurac.
Topovske cevi me ne zanimaju sa njima se ne zamajavam, jer u napadu sta god da im uradis ne dobijas nista a i kad ih branis ne dobijas nista.
Cim dobijem generala samo se parkiram i alt tab, boli me kita.

Ciftein, nagradni tenk. Famozni OP tenk.
Tenk je apsolutna raspala kurcina od tenka. Jebeni super konkveror je BOG za njega.
Oklop trupa, ne postoji. 
Oklop "krova" trupa i kupole, ne postoji.
Oklop kada su u pitanju splesevi od artija, NE POSTOJI JEBENO.
Ne daj Boze da te pogodi direktno, 500/600hp-a najmanje.

Ali ne OP je to tenk, lol.

svaki maraton sve gori, ovo je treći kojeg preskačem

kakve su to nolajf fore, lol

7 hours ago, Pips said:

Ja sam samo prošli riješio, ostalo ništa.

Prošli sam rešio, rekao sam posle toga nikada više, tako da ovaj i ne igram... Igram opušteno pa koliko završim, ako slučajno doskočim do nekih 70 posto, možda kupim ostatak, ali to zaista uz krajnje opuštenu igru, ako ne, ko ih jebe...

Ima da riješim i ovaj i to najdalje do ponedjeljka, iako sam puno manje motiviran jer nema kamuflaže kao jedne od nagrada, a i nagrada je laki tenk, vrsta koju ne preferiram. :Smile_Default:

Je, i meni bilo žao kasnije pogotovo što je kao stvoren za frontline.

Procenat zastupljenosti zenskih naucnika. Inace, institut koji je radio istrazivanje i objavio rezultate je ugasen nakon toga. Kao sto rekoh politi benzinom i zapaliti fulje.
Al dobro to ti je kad je svet dosao do te tacke kad ne sme nista da ti se ne svidja, ne smes nista da kazes jer si odma zatucan, sovinista, seksista, homofob i slicne "slobode govora" danasnjice. Ne daj Boze da preispitujes neciji debilizam eeeej bato pa jesi lud. Odma dobijes povratnu u fazonu "ne mesaj se u tudje stvari" i "ako ne utice na tebe sta te briga".

53861010_1963975206984766_70030952344227

Ma generalno su se sistemi vrednosti izgubili. Ne mogu reći ni poremetili, niti zamenili, jer ono što danas umnogome dominira nisu nikakve vrednosti. Dakle, izgubili, nema ih u dosta stvari. 

ide mi na k sustav uhljeba...

Prošli tjedan zovem TNT međunarodnu dostavu jer mi treba pokupiti nekih 5 kutija iz Poljske: dobijem aparat, biram ono područje koje mi treba. Javi se neki lik, odlično, evo prespojit će me na prodaju (on ne radi to). Dobijem prodaju, super, evo prespojit će me, to je međunarodna pošiljka. Dobijem neku žensku, ona me prespaja jer je to uvoz. I još neka ženska me prespoji jer to mora odraditi FedEx a ne TNT s kojima imamo ugovor. 

Jučer zovem carinsku upravu u ZG, imam broj centrale. Žena odmah kaže ja ne znam ništa, ja sam telefonist. Prebaci me kod neke ženske koja se iščuđava šta ja trebam, tko me uputio njoj i prebaci linuju dalje. Zvoni telefon kao nespašen, ja namjerno neću poklopiti i nakon neke 3 minute čekanja javi se lik i pita što ga trebam, odakle mi kontakt. Kažem što imam, lik ne zna odgovor i odlazi pitati u susjedne urede. Vraća se nazad nakon cca minutu, ne zna odgovor. Ja mu krenem dalje pojašnjavati jer ipak ja nešto trebam i red je da bolje znam od njega tu materiju koju trebam, lik opet kaže da ne zna i ode u neki drugi ured. Vraća se nakon tri minute i daje mi dva broja na koja se trebam javiti za svoj problem. Zovem prvi, nitko ništa. Zovem drugi, nitko ništa. Popizdim i opet zovem prvi, javi se neka ženska i aleluja zna ono što mi treba, ja šaljem jebeni obrazac na mail i daje mi broj/kontakt čovjeka u carini s kojim to trebam riješiti.

Ovi što dođu s faksa, znači sa 0 iskustva, nisu u stanju povezati najosnovnije stvari. Nitko ne očekuje poznavanje materije, ali neke se stvari temelje na najosnovnijoj logici i nekim vezama među tim faktorima. Ne treba ti doktorat da znaš kako jedno veže i utječe na drugo. U zadnjih 4 mjeseca sam čuo "Šta ja znam" , "Odakle ja znam" i "Da znam ne bi pitala" više nego što sam ja rekao u ovih mojih 31 godinu.  Postajem alergičan na to... Jbt mene bi već bilo stid toliko pričati da ne znam, rekao bi da to nije za mene i otišao na neko drugo mjesto, lol

S druge strane ja kao drugi čovjek u firmi u malom prstu moram imati sve dobavljače, cijeli sustav nabave, planiranja proizvodnje, otpreme i po potrebi psihološke pomoći radnicima kad im dođe potreba da mi se malo jadaju i kukaju :LeeMing:

/rantoff

Inače ne bih da zvučim bolesno, ali samo pogledaj ti ovu rugobu iz Dražinog videa, pa to ni majka ne voli, kako će tek neki muškarac, nije ni čudo što je zagrižena protiv muškaraca... A facu i ovu frizuru ima koja sama vuče na pesnaju.

Što se tebe i ovog tvog tiče Hani, standardica. Pa nisu tamo da rade jbt, već da piju kafe. I kad mi kažu nije tako, a tako je, onda im se grohotom smejem u facu. Sećam se kada sam za vreme pripravništva prošao sudove i tužilaštva uzduž i popreko. Dakle, na posao se dolazi par minuta pre 8. Kada se dođe, odmah se rasprema, i onda se pozabadaju jedni kod drugih u kancelarije, čavrljaju prvo 15 minuta minimum, dok ne dođu ovi koji i taj termin u 8 probiju. Onda kada se okupe, kuva se kafa... Kafica bude gotova oko 8:15 - 8:30 i lagano se do nekih 9 cirka... Priča se vrti uz kafu. Nakon toga, teškom mukom se povlače u kancelarije i radi se od 9 do 10... Tada je prava pauza. Od 10:00 - 10:30. Zaključavaju kancelarije, pisarnice i ostalo, i ide se po doručak. Donese se doručak, jede se lagano do nekih 10:45, jedino ovi u pisarnicama ispoštuju to do 10:30, ovi ostali ne jebu to... Onda kada se jede, operu ruke i sedaju da rade. Radi se do 12h ili do 13h, i onda se pije druga kafa. Neki tu kafu preskoče i rade do 15h, ali većina ne preskače, čak ih dosta siđe i u sudski restoran i na tu drugu kafu. 

I tako svaki dan. Dakle, ništa nisam karikirao, pričam vam kako jeste. Naravno da ima dana kada neko preskače kafe, kad se ubije od rada, kada ne može na pauzu jer ima suđenja, dakle definitivno ima iskakanja, ali ovo je obrazac koji svakodnevno ''praznuje'' barem 80 posto suda i tužilaštva. A mogu da zamislim kako je u ovim organima uprave i koje je tu zapravo rasulo. 

• Plus 1

Ili na primer kada ides da vadis zdravstveno. Tek tamo su pacijenti. U zemunu u RFZO ima 5 saltera za vadjenje zdravstvenih i dva neka "specijalna", uglavnom za slucajeve preko veze i za one koji dodju da im se najebu mile majke. Od 5 saltera za nas smrtnike jedan je uvek zatvoren i na njemu uvek ista zena bleji, pije kafu i bulji ili u tebe dok cekas red ili u racunar, verovatno igra pasijans ili tako nesto. Od ostalih 4 jedan je uvek u nekoj guzvi i preusmerava na ostala 3 saltera, a na ostala 3 rade kao da su umrli prosle godine i toliko rade preko kurca da coveku bukvalno dodje da udje unutra baci ga sta stolice i odradi sam sebi sta treba. Jesam spomenuo da su drski do krajnjih granica, onih granica gde covek pozeli da zabode nekoga u glavu.
I onda se neko zapita zasto je ova zemlja u kurcu u svakom smislu, pa jedan od razloga je i neefikasnost i glomaznog drzavnog aparata. Ali jbg socijalni mir mora da se odrzava, tako da ce taj usrani, nepotrebni, preglomazni i neefikasni drzavni aparat jos dugo da sljaka i jebe Srbe dok ne odu svi napolje pa ne budu imali koga da jebu.

Inace mozda jos iritantnija stvar od drzavnih sluzbi i zavrsavanja papira jesu kurirske sluzbe. Koliko likovi koji tu rade traze batina i iste te batine zasluzuju, to nije normalno.

• Plus 2

3 hours ago, DrazaDestroyer said:

Inace mozda jos iritantnija stvar od drzavnih sluzbi i zavrsavanja papira jesu kurirske sluzbe. Koliko likovi koji tu rade traze batina i iste te batine zasluzuju, to nije normalno.

Au kakvih sam ja sukoba sve sa njima imao. Jebeni debili. Mogao bih do sutra da nabrajam, ali izdvojiću samo highlight, kad mi samo javi u vreme u koji nikako nije bilo dogovoreno da se preuzme - imate pošiljku, ja sam tu. Btw uvek parkirani barem 200 metara od mesta gde ja živim. To da li sam ja u sudnici, u drugom gradu, u bolnici, jebe se njima. 

• Plus 1

Kad vec o tim salterskim pacovima ... jednom cekam u posti red, zazvoni mi telefon i ja se javim, pricam ... lik iza me cima i ja obracam paznju,  neki sefic ili sta je kenja kako se ja dernjam u posti , kako uznemiravam ljude ... ovi ljudi oko mene gledaju belo, nije im jasno sta ovaj kenja ... kenjao je tako dok mu nisam rekao da cu preskociti pult i zadaviti ga, tada je ucutao i otisao negde.

Ta prva sa snimka je zeljna kurca garant, da joj neki brdjanin uleti ko nerast u lubenicu :wub:  

• Plus 2

37 minutes ago, ralesm1989 said:

Au kakvih sam ja sukoba sve sa njima imao. Jebeni debili. Mogao bih do sutra da nabrajam, ali izdvojiću samo highlight, kad mi samo javi u vreme u koji nikako nije bilo dogovoreno da se preuzme - imate pošiljku, ja sam tu. Btw uvek parkirani barem 200 metara od mesta gde ja živim. To da li sam ja u sudnici, u drugom gradu, u bolnici, jebe se njima. 

Tebi se bar jave. Meni zadnja 4 puta kad sam narucivao nesto preko interneta 3 razlicite kurirske sluzbe odnosno kuriri uopste nisu stupili u kontakt samnom. Dakle niti su me zvali, niti su dosli kuci niti bilo sta, a narudzbine su uvek bile od 3-4 soma pa na vise.
Kontaktiram prodavnice gde sam narucio, kazu ljudi kontaktirali smo ih objasnili situaciju, poslace ponovo, daju mi broj posiljke da pratim. Gospoda urade isto, primalac nedostupan ili nije na adresi status posiljke vraca se posiljaocu.
Pozeli covek da im razlupa glavu, a u vecini slucajeva kad dolaze su nadrkani, kusur cesto nemaju ili u fazonu jao sta mi radis i slicno. 
Jedan batica mi cak doneo posiljku 12 dana nakon sto sam dobio SMS od kurirske sluzbe da sutra stize.
Diletanti, jedini sa kojima nisam imao problema Post ekspres.

Ovi novi "tenkovi" točkaši uništiše igru. Nevjerojatno kako se trude da unište vlastitu igru. Igra će se svesti na spotanje unutar 15 sekundi, nakon čega počinje bjesomučno granatiranje i uništavanje artiljerijom. Dakle, sve više postaje dominantno ono što veze nema sa ovom igrom. :serb: