Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Brundisa

Nervira me.

Recommended Posts

ideeemooooooooooo

4NADVml.png

ZMwosd3.png

balkanska posla ajmo :facepalm:

kakva psihijatrija

Sećam se kada nam je ovo neko uradio pre 4 godine... Onaj pmakins iz LFEW je valjda imao sa nekim iz RED S sharovane detalje accounta, lepo nas dan pred početak kampanje sve pokikaju, ali uspemo da se vratimo pre kampanje kada smo WGu objasnili šta se desilo. Ali, toliko je tih primera bilo da ne mogu da verujem da ljudi i dalje dozvole sebi da veruju nekim volovima ili da sa neke strane neko toliko vremena može da glumi da je normalan i dobar, i da na kraju ovako izjebe sto ljudi. 

Jbg, evo kod nas, nekim likovima jednostavno ne verujemo, u sred kampanje smo jednostavno svi postali regruti, čak da ne možemo ni naše planove na mapi da vidimo, do samih bitaka kada dođu. Čak i onaj spreadsheet koji smo koristili, potpuno zaključan za sve nas, osim za pet ljudi u klanu. Jbg, mera opreza nikada dosta... 

Dakle, lik je dobio 50eura da to napravi. Koliko smo mi zapravo jadni svi skupa...

E bede bedine... 

Samo ću reći jednu stvar. Možemo mi tvrditi da je ovo sve igra, ali verujte mi, i ta igra pokaže ozbiljne patologije kod ljudi. U ovom slučaju, samo zamislite šta je ovaj gad spreman da uradi u životu van igre, i kako bi vas sve gazio i prodao za neku korist, kada to ovako olako uradi u jednoj igri. 

Mnogo igraca se zali za ovo I ono,recimo tenk je los?Nisam sigurna ,cini mi se da je svaki tenk dobar na svoj nacin I dali neko zna da iskoristi njegove prednosti a da mane tenka prikrije...u pitanju su oni koji voze tenkove a ne tenkovi sami.

Odigrala sam svoju prvu kampanju koja je zavrsena,igrala sam I uspela da osvojim nagradni tenk,naravno ne da sam ja nesto specijalno dobro odigrala vec kolektivnom igrom saigraca iz klana na prvom mestu,nisam sigurna koji tenk izabrati?Obj 907 ili Chief?Ako moze savet?igrala sam podjednako dobro I sa teskim I srednjim tenkovima.Pitanje nema veze sa temom ali ako moze pomoc pls:)

Nelogicno otvaranje novih klanova je toliko ludilo da pojedini igraci ne zele da se trude da podignu nivo njihove igre I samim tim povecaju zabavu I igru podignu na jedan visi nivo vec se krive  drugi igraci za njihov neuspeh pa brze bolje otvaramo novi klan?!U vecini slucajeva klan je osudjen na propast pre ili kasnije.Umesto da se od silnih igraca sa nasih prostora oformiraju vise jakih klanova ali ne nikako testosterone je ocito prejak da bi toliko supermena moglo da egzistira na jednom mestu/klanu ?!

gl5Hq2A.jpg

Ova igra je sve manje zabavna. Da mi igru vratiti bar u ono vrijeme prije uvodjenja ove fizike. Ne krivim  fizike za moje lose igranje, ali bar se nadam da je igra tad bila zabavnija. 

Jest pobjeda od 15:0. mene nigdje. Kud ga i kupi sad na popustu, kad je bio vrh stabla.

YDJCZqf.jpg

Strašno, odigrao par partija, nemam 1000dmg,

Edited by pI0ska

Posted (edited)

Slab je taj kanister, ali ako bi ubacili neki turbo modul, mogao bi da pariram, još neka adekvatna kamuflaža, nešto tipa, pošto je sad osmi mart u obliku šminke ili sl.

Edited by pI0ska

4BrqUeD.jpg

Poraz i pobjeda. U porazu sam pogadjao i nemoguće, a u pobjedi sam imao par prilika za šut, ali moje grante su nekako lobovale protivnike.  Kao da sam igrao sa drugog kompa sa ogromnim lagom. partija jedna za drugom.

Posted (edited)

Mislio sam da nema sporijeg tenka od T 95, a evo ova akcija novog "Vrh stabla" me uvjerila u suprotno. Emil l i Emil ll ! 

Edited by pI0ska

Drugi dan posla od doma sam popizdio i tražio da idem nazad u firmu. Popizdit ću jebote.

:riot::triggered:

• Plus 1

Spoiler

GirlsUndPanzer (20-May-20 22:53:29) YOU USE ONLY APRC??!!!_YOU APCR NOOB!!!_LOL YOU PREMIUM GAY NOOB!!!___YOU HAVE MONEY,YES???__PAY TO WIN!!__CAN YOU WIN ONLY PREMIUM?? PREMIUM NOOB!___You no have money = no have win???___Motherfucker__Fuck your fucking mother!!!___Your mother cheap whore!!!___..I HOPE, YOUR MOTHER DIE_!!!..___I hope you die, and your family die!!!___ __Bye gay dickhead!..you pathetic talentless noob...I HOPE YOUR MOTHER HAVE CORONA VIRUS AND DIE!!!

... i bolesni igraju ovu igru

Edited by galius
  • Plus 1