Jump to content
Sign in to follow this  
Avnojac

Slike dana

Recommended Posts

Vidim da nicu stare teme jedna po jedna...

Zeleznicka stanica u mome gradu... (prvi put stavljam sliku, nadam se da ce bude kako treba)

IMG-a79752f3901eed15fdd56e7dd06fa57b-V.jpg

• Baš si srce 2

Kako prepoznati pravu kafanu:

WHn2yNQ.jpg

Kaze gazda posto su mu trazili par puta 0.33 on i uvede, ali ce i skuplje da ga plate jer to nisu ljudi xD 

• Baš si srce 4
  • Plus 1

13 hours ago, ralesm1989 said:

Dolina svetlosti, Una Valle di Luci, Brescia, Italija.

Živio sam relativno blizu i stvarno je krajolik fenomenalan. Jedva čekao vikend da idem bauljati po brdima i jezerima. Samo šteta što su ljudi govna, čak i prema balkanskim standardima.

5 hours ago, H4NI said:

Živio sam relativno blizu i stvarno je krajolik fenomenalan. Jedva čekao vikend da idem bauljati po brdima i jezerima. Samo šteta što su ljudi govna, čak i prema balkanskim standardima.

Iskreno, jako ti zavidim, u pozitivnom, ako je to moguće :) Sećam se da sam ovu prvu sliku video pre jedno 2 godine, sačuvao je na kompu, negde usput kao pročitao da je u Italiji, dok nisam juče rešio da vidim gde se to stvarno nalazi, pa sam googlao malo, našao i ove slike, i oduševio se. Sjajno. Moram nekada otići tamo da istražujem sve od gore, pa ka dolini! :)

Pitanje dana: kako se stavlja youtube video u okviru poruke (ali nekao obican link)?

4 hours ago, 80J4N said:

Pitanje dana: kako se stavlja youtube video u okviru poruke (ali nekao obican link)?

Stavis link i onda bi trebao forum automatski postavit video.

11 hours ago, H4NI said:

Ne bi generalizira ali Talijani imaju takvu reputaciju.

Vrlo zanimljive i retke fotografije poznatih ličnosti i događaja uglavnom iz WWI i WWII u jednom video klipu, uživajte !

• Plus 1