Jump to content
Sign in to follow this  
BBV

Izgled foruma

Recommended Posts

6 minutes ago, Paprone said:

Kao što vidiš, jasno sam napisao svoj "utisak", ne baš prijatan ali iskren i istinit "bez uvijanja".

Pa ja sam razumeo da te neko lajkuje pa posle povuce lajk...jesam li dobro opisao? Ako je to jedna osoba onda te zeza pa mu to i reci, konkretno nikom, sto uvijas kao da ce se neko uvrediti :Smile_Default: Sto ste se svi stisli ko prdez u gace :)

Posted (edited)
12 minutes ago, 890 said:

Pa tvoj post deluje kao da te pogodilo to sto te je neko lajkovao pa dislajkovao i sl. Precizirao si da ti to ne odgovara i da to treba ukinuti. A po meni ne treba ukinuti jer mi se nesto mozda svidja a nemam potrebu da mu napisem odu za napisano nego jednostavno oznacim da mi se svidja sta je napisao. Ili da mi se ne svidja.

Sta ako te neko mozda lajkovao, pa ti editovao, pa te on dislajkovao?

A ne znam ni sta sam ti ruzno rekao.

Već sam objasnio. Ako imaš 5 dislajkova u toku jednog dana, onda ne može se omaći da je greška. Svi se mi odavno znamo ali ja sam uvek lajkovao post a ne člana, bez obzira šta mislim o njemu, pa sam se tako znao sa tobom (recimo) žestoko raspravljati ali ti isto tako odličan post lajkovati odmah sutradan. Ono što sam ja lično očekivao od članova na novom forumu (bez obzira što su stari) je baš to, iskreno uvažavanje posta a ne člana a polako dolazimo do toga, da smo svi duboko ušančeni u starim međusobnim odnosima pa tako i ovde to počinjemo polako da ispoljavamo i to mi se ne dopada.

Edited by Paprone
  • Baš si srce 2

prijedlog odbijen :LeeMing:

sad se  vidi tko je i šta lajkao/dislajkao :Smile_popcorn1:

Posted (edited)
16 minutes ago, Paprone said:

Ono što sam ja lično očekivao od članova na novom forumu (bez obzira što su stari) je baš to, iskreno uvažavanje posta a ne člana a polako dolazimo do toga, da smo svi duboko ušančeni u starim međusobnim odnosima pa tako i ovde to počinjemo polako da ispoljavamo i to mi se ne dopada.

Ti si samo jednom, pošto si BBV, razumeo sam to kao neko podešavanje foruma, međutim ima još nekoliko članova kojima se to desilo po nekoliko puta, ne računajući ove zadnje koji su se sada zajebavali.

Edited by Paprone
  • Baš si srce 1

18 minutes ago, Paprone said:

Ti si samo jednom, pošto si BBV, razumeo sam to kao neko podešavanje foruma, međutim ima još nekoliko članova kojima se to desilo po nekoliko puta, ne računajući ove zadnje koji su se sada zajebavali.

BBV se ne koristi od prvog dana, to je bio acc za zajebanciju prilikom pokretanja foruma... gdje ti je on/ja dao minus? poprilično sam siguran da nisam nikome klikao jer jednostavno nemam naviku lajkat/dislajkat postove...

24 minutes ago, Paprone said:

Već sam objasnio. Ako imaš 5 dislajkova u toku jednog dana, onda ne može se omaći da je greška. Svi se mi odavno znamo ali ja sam uvek lajkovao post a ne člana, bez obzira šta mislim o njemu, pa sam se tako znao sa tobom (recimo) žestoko raspravljati ali ti isto tako odličan post lajkovati odmah sutradan. Ono što sam ja lično očekivao od članova na novom forumu (bez obzira što su stari) je baš to, iskreno uvažavanje posta a ne člana a polako dolazimo do toga, da smo svi duboko ušančeni u starim međusobnim odnosima pa tako i ovde to počinjemo polako da ispoljavamo i to mi se ne dopada.

Ajde da se vratim na moj prvi odgovor za koji mi ti rece da sam ti rekao nesto ruzno. I dalje se ponasas tako kao da ti znaci da li su te lajkovali ili ne. Mene licno to ne pogadja pa mi nije jasno ni zasto tebe pogadja na forumu na kojem se svi medjusobno vec "znaju". A i nije mi jasno zasto si ocekivao da ce se ovde medjusobni odnosi promeniti?

BTW: Hocu Ignore opciju....

Posted (edited)
30 minutes ago, H4NI said:

BBV se ne koristi od prvog dana, to je bio acc za zajebanciju prilikom pokretanja foruma... gdje ti je on/ja dao minus? poprilično sam siguran da nisam nikome klikao jer jednostavno nemam naviku lajkat/dislajkat postove...

Mislio sam na @H4NI-@BBV- Administrator.

Nego, sad nešto kapiram, pošto nisam neki "fejsbukista" i ne pratim te moderne trendove u izražavanju, jel sa tim "dislajkom" ti ustvari pokazuješ nekom da ti se post ne sviđa? Ako je to tako onda uredu, nisam razumeo, mada mi je to malo glupa i zbunjujuća opcija. 

Edited by Paprone

4 minutes ago, 890 said:

Ajde da se vratim na moj prvi odgovor za koji mi ti rece da sam ti rekao nesto ruzno. I dalje se ponasas tako kao da ti znaci da li su te lajkovali ili ne. Mene licno to ne pogadja pa mi nije jasno ni zasto tebe pogadja na forumu na kojem se svi medjusobno vec "znaju". A i nije mi jasno zasto si ocekivao da ce se ovde medjusobni odnosi promeniti?

Pa imas ignore opciju xD

D98Qr71.png

• Plus 1

Posted (edited)
24 minutes ago, 890 said:

Jao, čoveče, razumeš li ti srpski ili samo teraš ono što si već ranije (po vojnički) zacrtao u glavi. Ne interesuju me međusobni odnosi ni ko je ko, i najbolje bi bilo da niko na to ne obraća pažnju, nego samo na postove. Znači kad vidiš moj ili nečiji drugi post zažmuri i na nick i avatar i onda ocenjuj, što u prevodu znači, da je neko drugi napisao ovo u vezi "dislajkova", da li bi reagovao ovako kako si sada?

Kapiši???

EDIT: I da li ti zbog mene treba "ignore" opcija ili samo želiš da me tako okarakterišeš kao i za "dislajkove"?

Edited by Paprone

1 hour ago, Musa_Kesedzija_ said:

Pa ja sam razumeo da te neko lajkuje pa posle povuce lajk...jesam li dobro opisao? 

Da, to je. Mislim, logično mi je u slučaju da se ne slažeš, odabereš onu opciju "NE" i sve OK a ne ovako.

1 hour ago, Stankela said:

Pa imas ignore opciju xD

D98Qr71.png

Hvala.

1 hour ago, Paprone said:

Jao, čoveče, razumeš li ti srpski ili samo teraš ono što si već ranije (po vojnički) zacrtao u glavi. Ne interesuju me međusobni odnosi ni ko je ko, i najbolje bi bilo da niko na to ne obraća pažnju, nego samo na postove. Znači kad vidiš moj ili nečiji drugi post zažmuri i na nick i avatar i onda ocenjuj, što u prevodu znači, da je neko drugi napisao ovo u vezi "dislajkova", da li bi reagovao ovako kako si sada?

Kapiši???

EDIT: I da li ti zbog mene treba "ignore" opcija ili samo želiš da me tako okarakterišeš kao i za "dislajkove"?

Da ti ponovim jednostavnije:

1.Ti gledas ko ti komentarise postove. Ti gledas ko te lajkovao ili dislajkovao. Tebe dotice ocena koju si dobio. Meni to nije jasno.

2. Ja komentarisem post jer mi nije jasan. Ispostavlja se da je tvoj post. Opet te dotice sta neko misli o tebi a ne o postu. Ti mislis da komentarisem tebe. Nisi u pravu .

3. Da hocu da tebe da stavim na ignore ne bih komentarisao tvoje postove vec bih te ignorisao.

Jednostavno.

Posted (edited)

Ne kužim smisao sistema like/dislike napisanih postova?

Nije da smo na fejsbuku pa da objavimo sliku sa kućnim ljubimcem, ženom ili automobilom kako izljećemo  u provaliju pa da prijatelji takve naše radnje označavaju sa nekom emocijalnom reakcijom.

Što se na forumu konkretno time postiže?

npr. član foruma, nećemo ga imenovati (podaci poznati u režiji)piše nešto na forumu,  napravi još jedan acc i logira se s njim i opizdi si lajk na post, dodatno da se "zakomplicira, udruži se sa još nekim članom koji također ima dva acc, i na svaki post sada dobiva 3 lajka. Matematički gledano za tjedan dana sroči nekih 50 postova i dobije za njih 150 lajkova, što mu to znači? Ništa!

u drugom slučaju , član foruma pripada određenoj grupaciji svrstan po naklonosti, simpatiji ili šta ja znam kojem kriteriju, isto napiše post i automatikom mu cijela grupa lajka post, bez obzira što je napisao i dali  je realno "zaslužio" lajk komentarom ili nije, " ni kriv ni dužan" sa par napisanih postova ima više lajkova nego napisanih postova!?

Što mu to znači? Ništa!

Ista priča (kontra obrnuta) i sa dislike opcijom!? Što mu to znači? Ništa!?

Funkcija like/dislike na forumu totalno nema smisla  jer se istom ne postiže apsolutno ništa, ali vrlo lako ju je moguće zlorabiti i na umjetan način nekome podiće ajmo reći reputaciju, ili ga se na isti način može diskreditirati, bez obzira na to što piše ili kako se ponaša (ili ne ponaša ali ga se na neki način etiketira) !?

I opet, na kraju, koja je onda svrha tog i takvog sustava evaluacije korisnika? osim da unese nemir u konverzaciju kao što se dogodilo u gornjem slučaju vidno uznemirenog kolege drugara ;)

Edited by iconHR

Što se mene tiče, nije mi uopšte do reputacije, meni lajk znači da ga udarim kad se sa nečim slažem a da ne moram svaki put da piskaram, dislajk mi služi da se sa nečim ne složim, a da isto tako ne moram da pišem. Za sad ne udaram dislajkove, da se neka šećerlema ne uvredi, govorim generalno, ne prozivam nikoga, i u isto vreme ohrabrujem da mi slobodno opaučite dislajk kad god želite i kada osetite potrebu za tim. Sa vaših naloga, tuđih, jednostavno, ne dotiče me :)

Razvijate teorije zavjere oko pluseva i minuseva. Kru te jebo s čime ste vi opterećeni, hahahaha.

• Baš si srce 2
  • Plus 1

U subforumu tenkovi dodati italijansku granu.

5 hours ago, ysk said:

U subforumu tenkovi dodati italijansku granu.

Evo ga otvoreno. Imaš vremena do 20h (06.05.2018.) da napišeš neki konstruktivan topic tamo, inače ide warn zbog uznemiravanja staffa.

:581dd7e66495b647017451:

• Plus 1

4 hours ago, H4NI said:

Evo ga otvoreno. Imaš vremena do 20h (06.05.2018.) da napišeš neki konstruktivan topic tamo, inače ide warn zbog uznemiravanja staffa.

:581dd7e66495b647017451:

Pa nisam trazio da bih ja pisao, nego da se neko drugi zajebe i napise, a ja iskoristim to znanje za podizanje svog WNa, WRa, Effa i ostalih koeficijenata za merenje velicine penisa. 9_9