Jump to content
Sign in to follow this  
80J4N

VIdeo Dana

Recommended Posts

Rajko: Fuck you ,Dragorade! Dragce:Thank you, father. Bas si lepo vaspitan!!! 1f602.png😂1f602.png😂1f602.png😂1f602.png😂1f602.png😂1f602.png😂1f602.png😂1f602.png😂1f602.png😂1f602.png😂1f602.png😂1f602.png

Ovaj lik deluje solidno, cuo sam za njega i pre ali ovo je prvi put da sam ga poslusao. Kakvo je misljenje komsiluka?

"djeluje" je dobra riječ

- uglavnom on je isto cirkus i sve šta radi je unosi nemir u uštogljene krpelje koju su tu bili prije njega,kao i svi političari populist na kraju

• Plus 1

Pratim njegovu priču i stavove već odavno, sve OK ali mi deluje kao da mu suštinski nešto fali u životu, kao da ne prca ništa. :D

Kad malo poslušaš istraživačke novinare, eksperte za globalnu ekonomiju, globalnu politiku.. vidiš da otkrivaju isti šablon: kod malih naroda, čitaj balkanski narodi"  kod njih se političari kupuju i tako kupljeni usmjeravaju prema korporacijama, kompanijama.. onda od njih se očekuje da završe određene poslove. Kada to završe onda se usmeravaju na "međunarodni plan".   

Tako isto ih i ruše, imaš cenovnik. Npr, za 100M$ možeš sruštiti bilo koju vladu na balkanu, za 10M$ mozes progurat stranku preko noći iznad cenzusa (npr MOST u Hrvatskoj), za 1M možeš smaknut bilo kojeg političara.. to je za ove gore kompanije sića. Ako americki LokidMartin ili ruski Gasprom odluči da te nema ima da te nema.

Oligarhija na delu.

Edited by _Al_Bundy_
  • Plus 1

Problem sa tim Pernarom meni je što on i ima neke ok stavove, ali ja nikako njega ne mogu jasno da odvojim od nekog klovna koji smešno priča, hoće da ga iznose iz skupštine, da pravi zajebanciju, i jednog zrelog mladog političara zategnutog. 

To je problem, nekako tog Pernara ne mogu da doživim ozbiljno. Npr, Božo Petrov mi se u tom smislu mnogo više dopada. A Pernar neka se odluči, jel klovn, jel političar ozbiljan, ili je debil kao i ostali.

• Plus 1

Odlučio se, on je debil. Sada smo u banani, ali je definitivno bolje od alternative gdje nam Živi zid vlada državom. Kljucaju tamo gdje znaju da će naći publiku, što kod nas i nije preteško.