Jump to content
Sign in to follow this  
pI0ska

Koji laki tenk u tiru 8 je nabolji izbor?

Recommended Posts

Koji laki tenk ima najbolje karakteristike u ovom tiru i zasto, ukratko? Zanimaju me regularni tenkovi iz tehnoloskog stabla.

Jedino sam WZ-132 igrao kao tier 8 od postojecih. Legao mi je ok. Buldoga, BC-12 i LTTB sam igrao kao tier 7, dok ovaj HWK 12 nije postojao kao tier 8.

WZ imam ali nisam zadovoljan vidokrugom i kamo, Ne znam ne uklapa mi se u ono kao sto je nekad mogao amx 13 90. Nije mi top toliko bitan koliko ove druge dve stavke i naravno mobilnost,

Edited by pI0ska

Bc12t je odličan leti po mapi, kamo odlican... Meni je prezabavan. 

Top bi valjalo da je bolji ali vrši i on posao, samo je skup mora stalno gold... 

Ali je autoloader, ja ne znam kako bi igrao lajta koji nije autoloader, pa i ne idem na druge grane... 

Moj fetiš na lajtove je bio takav da sam imao sve osmice, kad su bile najviši tier. Onda je došao great light rebalance, i sve se promjenilo.

Jedini od ovih trenutnih osmica koje sam igrao je WZ-132, koji je po meni fantazija tenk.  Riješio sam more misija sa njim, kao aktivni spoter, rijetko pasivno. Imao je tada dva odlična topa, po meni oba su bila viable, ja sam koristio onaj od 100mm. Mnogi bolji igrači od mene su ga igrali sa manjim topom i boljim reloadom. Meni je 100mm bio taman.

Drugi svi su  postali devetke (Ru, t54ltwt i 13 90) a sadašnje osmice, bivše sedmice, su toliko promjenjeni da ne mogu dati mišljenje o njima.

48 minutes ago, sarray said:

Moj fetiš na lajtove je bio takav da sam imao sve osmice, kad su bile najviši tier. Onda je došao great light rebalance, i sve se promjenilo.

Jedini od ovih trenutnih osmica koje sam igrao je WZ-132, koji je po meni fantazija tenk.  Riješio sam more misija sa njim, kao aktivni spoter, rijetko pasivno. Imao je tada dva odlična topa, po meni oba su bila viable, ja sam koristio onaj od 100mm. Mnogi bolji igrači od mene su ga igrali sa manjim topom i boljim reloadom. Meni je 100mm bio taman.

Drugi svi su  postali devetke (Ru, t54ltwt i 13 90) a sadašnje osmice, bivše sedmice, su toliko promjenjeni da ne mogu dati mišljenje o njima.

Imam isto misljenje kao i nmaric. Samo smeta sto se mora gold pucati. Nzm za kineza ali od ostalih samo francuz. Meni je BC12 t legao ko budali samar.