Jump to content
Sign in to follow this  
ralesm1989

Koje ste članove foruma sreli u randomu?

Recommended Posts

1 hour ago, Brundisa said:

Sreo Almira79 pre par dana , posle odigrali koju zajedno.

On nije član foruma :P

nemilosrdni marko šilji sve redom :D

Sreo PrljavuBarabu. Obojica smo bili dobri ali je njegov tim bio bolji od mog.

2O5GeK0.jpg

Sreo pl0sku na Serene Coast-u, bili u istom timu, otišao sam na onu c1 poziciju sam, mislim sam jer su me u početku pratila 3-4 naša tenka, a onda kad sam ja u t10 spotovao njihova četiri tenka, usrali se kao pičke i pobegli nazad, ne znam gde je pl0ska bio u tom momentu na mapi, uglavnom, mene su oprčili bez vazelina, jedan shoot sam opalio, hebao sve po spisku celom timu, i otišao u garažu :D

• Plus 1

Posted (edited)

Ja kad god odem tamo sa te strane nadrljam i nista ne napravim, krenuo sam na sredinu i kad sam vidio sta se desava, vratio se u bazu da bar uzmem koji free dmg. 

Edited by pI0ska

Posted (edited)

Eno g File preko puta, 7:7 još je neizvesno, oba smo u večnim lovištima! :D

Mučki me pogodio kad sam pokušavao da klipam nejgove saborce

Edited by Djedusina

10 minutes ago, Djedusina said:

Eno g File preko puta, 7:7 još je neizvesno, oba smo u večnim lovištima! :D

Mučki me pogodio kad sam pokušavao da klipam nejgove saborce

Umro ko ker u 30 sec. Djed odlican !!

shot_014.jpg

Sreo maloprije Idiot_ilija (MAČOR) bili smo u istom timu i pobijedili, vozio je onog Somua, znači ima se para ima se s čim, tako i treba. Ali izgleda da on nije na ovom forumu, koliko sam ga shvatio. :Smile_honoring:

Juče igrao sa mojim starim platundžijom Parisijom, koji se vratio igri... Ja igrao na accountu svog drugara, i jedne od najstarijih legendi foruma - Avanguardie. Preko puta srećemo NubizarD-a, on vozi e5, Parisija vozi S. Conquerora, ja vozim Bat-chata. Spotam Noobizarda na sredini, dobija tri vruće u bulju i bok. Posle toga dominiramo partijom, mladi NoobizarD gubi živce (pretpostavljamo) i partiju. Javljam mu se u chatu, izvinjavam se što sam ga klipao i kažem mu da ću i na forumu pisati o našem susretu. Tri lika sa foruma na istom mestu, i potencijalno i četvrti jer sam na njegovom accountu igrao :D

Posted (edited)

Sreo mamamrle na Stepama. On u arty BC, ja u Foch B koji sam uzeo da vozim iz ne znam kog razloga (skupljao onih 20000 dmg pa uzeo prvu desetku na koju sam natrcao). Dok sam mu kucao poruku da bezi (a on radio regrutaciju dok mu arty puni) izlete protivnicki TVP 50/51 i ubi me kao najgoreg bota.

Edited by 890