Jump to content
Sign in to follow this  
ralesm1989

Frontline mod

Recommended Posts

Ovo je definitivno najjači mod ikada. 

Dakle, večeras sam igrao ovako. Imali smo upaljen klanski credit booster, imao sam upaljen moj credit booster, igrao sam samo premium osmice, NEMAM PREMIUM NALOG - svaka bitka 300.000 kredita. Bitka traje oko 20ak minuta.

Sutra ću da uplatim premium nalog na mesec dana, i onda sve isto, znači klanski cred boost, moj cred boost, premium tenkovi (CDC, Skorp, FCM, samo njih šaltam) + premium nalog, biće i po pola miliona po partiji. LAGANO. 

Nemojte se zajebavati da propustite ovaj mod!

• Baš si srce 1

ja sam u bijednom plusu, igram charioteer-a i rokam HESH :D

ugl, ljudi su debilni i ne znaju flankati... jako rijetko bude netko osim mene da ih gađa sa strane... mod se svede na farmanje demiđa sa neke povišene pozicije :D

najjači su mi ovi što igraju totalno beskorisni tenkove tipa is-6 ili O-ho

i najveći trol bi bio da su imjesto t32 dali defendere  :popcorn:

• Plus 1

Evo ga primer Dakillzora... 11000 damage u Frontline, čistih pola miliona. Pretpostavljam da je to sa oba bustera, premiumom, i naravno premium vozilima (bez pucanja golda).

Naravno, rekao sam još juče da je to ''recept''. Svako ima poneki premium tenk, pucajte samo obične granate, pičite, pravite dmg, lagani farm.

image.png

No dobro i koju su premiumi dobri za ovo čudno? Probao sam igrati lorraine i totalno je neisplativ jer je potrebno nešto što konstantno pumpa dmg i ima puno granata. 30 sekundi reloada je previše kada su svi na pladnju cijelo vrijeme, plus što cap obično padne kada se ja odem popraviti/nadopuniti municiju. Ostale opcije su mi Patriot čiji top mi daje čir na malom mozgu i bulldog koji nema dovoljno pouzdan top. Ostali premiumii koje imam mi se uopće ne igraju.

Nemam pojma jbg, ja igram samo Scorpiona, FCM, CDC, bez golda, moj credit boost, klanski credit boost, danas uplatio premium, svaka bitka 400.000 u plusu

Posted (edited)

Igram wz lajta i pilota, bolje prolazim i vise mi odgovara kad napadam, nego kad branim i od  ovog sto sam igrao, kad napadam uvjek pobjedim, dok u odbrani to nije slucaj.

Ja ne znam bas tako ubitacno igrati, i ne snalazim se bas najbolje na mapi, preveliko mi i taman pomislim evo skontao sam sve, ovi se krenu teleportovati oko mene, sto mi je jos jedan atak na moje vijuge, nije mi bas zabavno, ali nije lose, licno ne bi volio ovo svaki dan igrati,

Sa ova dva tenka, bez premijuma i bonusa uzimam cisto od 30k do 90k sto mi je bilo najvise.

Da pada mi FPS u ovom modu.

Edited by pI0ska

Posted (edited)

Moj racunar to ne moze ni da pokrene nazalost

Edited by Lanser6

T44 fl što su dali... Jbt ja oduševljen tenkom a igram ga sa binokularima i mrežom jer nemam opreme ništa... 

Dobar je mod ali diskutabilno da li je isplatljiviji od randoma... Ja bi rekao da je manje više isto. 

Ja sam na 11k dmg imao 120 k profita sa premium tenkovima, bez golda i ikakvih bustera.... Za 25 min, a to su 2 dobre partije ili tri osrednje u randomu...  

A bila je partija kad sam otišao u minus, 1.6 k dmg 😂😂😂 izginuo x puta skoro 10 min čekao... Ali svi frontovi bili puni a ovaj naš ćošak saterali nas skroz u ćošak mape, mi napadamo ali nema šanse da se probijemo, 5 nas na njih 10 od čega uvek jedan je autu čeka tenk... 

Mada za razliku od randoma nije mi dosadno da teram. 

Sviđa mi se mod uopšte, manje nervira od randoma... Nema onog nerviranja na početku partije kad vidiš na mapi da će te da izgubite, nema kampera, arty po jedna uglavnom... 

Mapa je vrhunska ttebalo bi da je iseču i ubace u random... 

Dakle svaka čast wg-u i nije ironično... 

E jedino što je glupo, ili nisam provalio kako se menja minimapa? 

Prikazan mi je ceo front, a to nije bitno da vidiš u svakom trenutku, treba da mi stoji samo moj sektor u kom se borim, kako bi lepo video krugove za vidokrug itd... Na plus minus samo se ista povećava i smanjuje.... 

Odigrao jednu, bez bustera, bonusa itd, video da znam, dosta...

Zanimljiv je mod, lepa promena, steta sto nemam vremena ovih dana da vise igram.

CIx33Ur.jpg

• Plus 3

Dobar mod, manje budala nego u randomu, krediti lete i bez premiuma - može proći.

Jesu oni to kresuckali zaradu, jučer teško preko 400k nakon obračuna a još prije dan dva je išlo do 600k?

Još neki su to pitali, pošto navodno zarađuju manje nego na početku... Ja nisam igrao dva dana tako da ne znam.. Večeras ću malo oprobati, pa ću znati kako meni radi.

Ja vec zadnje 2 veceri terao po 2 partije obe veceri u minus supicku materinu, za 2 sata igre u randomu u proseku nikako ne mogu da odem u minus....

Inace ovakve situacije su ceste, a i pisao sam pre o tome.

shot_054.jpg

Meni je isto mod odličan i gotovo samo njega igram zadnjih 20ak dana. Samo me zanima do kada će biti aktivan, to nisam uspio nigdje pronaći ?

u prvih 5 dana frontline-a sam izgrindao preko 30 miliona, pokupovao 4 desetke i 3 devetke, oprema i popravki, prvih pomoci..... i dalje igram, ali manje jer mi je neigrivo bez platoona.

Od premiuma (naravno bez pucanja golda), Progetto, Revalorise i Lowe.

frontline max.png

Najbolja stvar ikad izašla od WG labsa (zajebajem se, nisu oni to napravili, nego su unajmili neke austrijance).

Nisam imao vremena da igram jer sam grindao OBJ 268 v4, pa sam se smorio od wota. Jednom sam samo restartao prestige, ali to je bilo nešto najzabavnije dosad što sam igrao. I istovremeno, i najisplativije.

Progetto/lorraine, lowe i t-44-100 su radili punom parom. Par puta sam bio general i najviše mi je ostalo 380k čisto (510 total). Bolesno dobro.

Obično sam završavao kao kapetan/major, i to je bila ok lova.

Ali konačno malo zraka da mediumi i lajtovi "prodišu",  i flankanje je konačno opcija.

5+ od mene

Nije spomenuo, osim da je performance loš (i je na kraju partije kad se svi nabiju oko 3 objctive-a).

Aal ja sumnjam da će nerfat i zaradu, da im to ne odgovara.