Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
nmaric1993

T43

Recommended Posts

Morao sam da otvorim temu za ovaj tenk. Da podelim sa vama moje odusevljenje ovim tenkom.

Kad sam zavrsio grind sa t34 85, mislio sam da ce sa ovim tenkom da bude patnja, eventualno max prosecan tenk.

Nikad ga se nisam plasio u randomu, niti sam ga vidjao da nesto dominira. A i kapirao sam kako je tir 5 i 6 odlican u liniji, sad i tir 8 odlican, cak i verovatno i najbolji besplatni tir8 medium, naravno devetke i desetke kao i uvek odlicne, logika mi je bila da ce ovaj biti krs. 

Medjutim, i on sjajan. Najvise me odusevilo koliko je brz, agilan, brzo ubrzava, brzo se vrti, po mapi leti kao lajt jbt. 

U kombinaciji sa dobrom kamuflazom i topom koji brzo puni zaista vrsi odlican posao. Oklopa jes da nema, mozda moze da sidescrap-uje ali mu i ne treba. 

Izucio ga za 58 borbi, jer sam igrao samo da skidam po x2 ali sam uzivao u svakoj partiji i koju sam dobijao i koju sam gubio. Zao mi sad iskreno i sto ga nisam igrao vise... Povrh svega toga, wg me pocastio sa lepim % pobeda, drzao sa 70%+ do par zadnjih... Mada sam i sad na 63+ % winrate, 2.7k wn8 ali i ostala statistika odlicna (za moj prosek), recimo 2.5 spotovana tenka po partiji itd... Da uzeo sam i 2 markice na 58. borbi, a kako je raslo mozda je mogla da padne i 3. na ispod 80 borbi al jbg, sad sta bi bilo kad bi bilo....

Tako da ono, ruske medium linije su bas lagani grind.

• Plus 2