Jump to content
Sign in to follow this  
H4NI

GPDR, WG, EULA i ostala sranja

Recommended Posts

WG je nedavno mijenjao neke točka u svojoj EULA, tako da su vamo kopirne najbitnije promjene. Doduše, ovo je samo za NA, no vjerojatno će se proširiti i na ostale regije.

9.3.1 potvrđujete i prihvaćate da igre rata zadržava vlasništvo nad Fansite sadržaja, te sve njihove izvedenih radova, i ima pravo na izmjenu, brisanje, dodavanje ili na drugi način izmijeniti ili opozvati gore spomenutu dozvolu s obzirom na bilo koji stavke Fansite sadržaja u bilo kojem trenutku;

9.3.6 Fansite neće objavljivati materijale koji omalovažavanjem, nezakonit ili krši prava bilo koje treće strane ili da štete (ili koji bi mogli oštetiti) ugled igre rata ili bilo kojeg od igre;

9.3.7 osim ako to nije izričito dopušteno u ovom EULA, ne smije iznajmljivati, reproducirati, modificirati, prevoditi Fansite sadržaj, ili napraviti adaptaciju (uključujući bez ograničenja fikcija ili vizualne umjetnosti), ili na bilo koji način iskorištavati bilo koji od Sadržaj bez izričitog pisanog dopuštenja; i

9.3.8 ne smijete napraviti ili tražiti bilo kakvu komercijalnu upotrebu ili dobit iz Fansite sadržaja (uključujući, primjerice, prodajete pretplate na svoj Fansite) bez prethodnog pismenog pristanka.

9.4 Ako se ne pridržavate bilo kojeg od uvjeta navedenih u ovom odjeljku, pridržavamo pravo prekinuti licencu preko Fansite sadržaja i također zatvoriti Vaš račun.

9.5 Svi goodwill koji proizlaze iz korištenja Fansite Sadržaja, uključujući upotrebu bilo kojeg zaštitnog znaka u vlasništvu tvrtke Wargaming, isključivo će biti u korist Wargaming-a. "

Neke druge promjene (sastavio uisinart_Killa):

Nema klasičnih tužbi i promjenu vašeg pravnog zastupanja na arbitražu.

Pripada njima sve što vam pošaljete ili objavite na wargamingu ili forumima WG-a, zajedno sa svim pravima za upotrebu i reprodukciju.

Ne smijete zaraditi novac na bilo koji sadržaj bez pisane dozvole, to znači web stranice s oglasima ili YouTube videozapisima.

Dakle, sve ovo je zapravo u vlasništvu WG-a  i ako im se sprdne mogu me tužiti.

:QBFlip:

S obzirom na to koliku posjećenost imamo, nekako mi se čini da im nismo na radaru :581dd7e66495b647017451:

• Plus 2

6 hours ago, Djedusina said:

Znači ne smemo im psvoati majku fašističku i nazivati ih nacistima?

Ovaj quote ide na onaj specijalni forum pa ce te videti posledice. Minsk ce saznati za ovo vec sutra.

A, ja sve vrijeme stancam majice s njihovim logom i prodajem ko alvu.

:P

Odavno sam otplatio svoj nalog pomocu njihovih 'zasticenih' logoa i tenkova. 

• Plus 1