Jump to content
Sign in to follow this  
Brundisa

2018 FIFA World Cup Russia

Recommended Posts

3 hours ago, H4NI said:

Nije da sam hejter, ali koji je kurac s tom euforijom... Normalno, ne sjedim kao balvan dok gledam, skačem i ja, ali je to gotovo kad tekma završi. Još pol sata dok se pijanči u birtiji, ali da ja tu nešto previše slavim, vozikam se itd... Ne poistovjećujem njihov uspjeh sa svojim.  Više me nervira što ne mogu naći jebenu hladnjaču za prijevoz maline iz šabca, nego što me raduje finale svjetskog.

Ja isto sve to ne kapiram, ali ko zna, da ovi naši dođu do finala, možda bih i ja ludovao :disco:

- a ono,ne smeta me nimalo niti ja to osobno preferiram  ( zena i ja u boravku par piva i vrecica cipsa za mene je najbolja opcija ) ali ako se netko zeli prepustit euforiji pa neka mu bude brate, ionako nam u drzavi bas i nema nekih pozitivnih stvari i generalno ide sve u qrac nepovratno

- nek ljudi vriste,skacu,trce goli,bacaju kauce i sofe kroz prozor, neka se vesele jer kad to sve prodje ostaje im opet ona surova realnost svakodnevnice....pa neka im bude barem na kratko drugacije

Edited by saleTrol
  • Plus 1

Hehehe, Englezi sigurno sada pate sto su ucestvovali u razbijanju Jugoslavije. Samo su nam povecali sanse na Svjetskim prvenstvima, jer mi sad realno imamo i vece sanse da udjemo na Svjetsko prvenstvo, a i  zamjenu za svaku ekipu koja ispadne. :581dd7e66495b647017451:

• Plus 2

10 hours ago, Pips said:

tipična bogaljčina, ogledni primjerak prosječnog hrvata. karaktera i osobnog stava niđe, samo ajde za ruljom.

Al bitno da svi kafići daju neku mesinu uz utakmicu, pa moš gledat kao čovjek :D

21 hours ago, ralesm1989 said:

Meanwhile, in kineska radnja :D

37037745_10216613862601860_9022998635536

Ma valja joj nijansa svega džaba ti sve, metalik svijetlo-nišan-zelena. Original domaća kineska. :Smile_blinky:

Povjesni uspjeh  već napravljen - zlatna generacija se već okitila slavom i nadrasla Vatrene98. Sad lijepo, fino, bez straha idemo nabit Francuze. :popcorn:

Ako ne uspije, ko ga jebe, opet odlično, a ako uspije - Svjetski prvaci smo, zauvjek zapisano. Ne može bolje.

A za treće mjesto navijam za Belgiju.

Čestitke francuzima.

Bili su lošiji, ali puno, puno sretniji. A i sudijska pomoć nije naodmet.  No drugi na svijetu nije nimalo loše, dapače.

Svaka vam čast momci, i svaka čast Luka Modriću. 

I jedna sprdnja koja mi je sletila u watsupp grupu :)

IMG-20180715-WA0019.jpg

• Baš si srce 1