Jump to content
Sign in to follow this  
Brundisa

2018 FIFA World Cup Russia

Recommended Posts

Ne pratim ta sranja.

Pogotovo ne gledanja 90 minuta trcanja za loptom, u kojih moze da se desi go, a i ne mora.

To je kao da gledam 90 minuta filma o biblioteci smrti, u kojoj listaju knjige, pa mozda neko i umre od starosti, a mozda i ne.

Dok ne uvedu gladijatorske borbe kao u vrijeme starog Rima, nista od sporta me ne zanima.

Moze eventulano MMA gdje se zenske mlate, pa ono kad je opali u sifon, a on se ulubi, ili kad je davi, a njoj usne i lice poprima ljubicastu boju. To je vec malcice zanimljivo.

Edited by 80J4N

Konačno dobra tekma Hrvatske u prvoj utakmici!

Odlično igraju, pod pravim izbornikom, za razliku od onog RTV tehničara, kome bi dao da mi popravi tranzistor, a ne da vodi repku!!

A danas navijamo za Srbiju, ajmo!

portugal neriješeno, argentina neriješeno, njemačka izgubila, francuska jedva pobijedila.... čudno prvenstvo, otvaraju se vrata nekim drugima :581dd7e66495b647017451:

Ne otvaraju se vrata nikome do standardnih favorita, nebi bilo prvi put da veliki mrljave u grupi a posle kidaju. Osim toga portugal je remizirao sa Spanijom.

Ako koga zanima, bonus kodovi za naredna 3 para na svjetskom prvenstvu su:

Tunis-Engleska (ukucati do 18.06.2018 do 20:00h)

Kod za Tunis: 1806TUN18WFC
Kod za pobjedu Engleske: 1806ENG18WFC
--------------------------------------------------------
Poljska-Senegal (ukucati do 19.06.2018 do 18:00h)

Kod za Poljsku: 1906POL18WFC
Kos za Senegal: 1906SEN18WFC
-------------------------------------------------------
Portugal-Maroko (ukucati do 20.06.2018 do 14:00h)

Kod za Portugal: 2006PRT18WFC
Kod za Maroko: 2006MAR18WFC

P.S. Kucanjem ovih gore kodova, moguće je da dobijete jednu od ovih nagrada:
- 3 dana premijuma,
- 1 dan premijuma,
- 3 personalne rezerve +50% XP na 2h,
- 3 personalne rezerve +100% XP na 1h,
- 5 veliki popravki,
- 5 veliki first aid kitova,
- 5 automaski protiv požarni aparata.

Evo, ovo je copy-paste jednog posta sa čuvene grupe wot-tenkisti. Mrzelo me da prekucavam sve, tu su vam kodovi, pa se malo kladite :D

• Baš si srce 1
  • Plus 3

Hvala Rale

Mada nisi moro sve kodove, dosta bi bilo samo Englesku i Portugal napisat :)

Poljska-Senegal je već neodlučeno..

On 6/17/2018 at 10:13 PM, Brundisa said:

Ne otvaraju se vrata nikome do standardnih favorita, nebi bilo prvi put da veliki mrljave u grupi a posle kidaju. Osim toga portugal je remizirao sa Spanijom.

apsolutno. eto švabama dosadno proći sa 9 bodova, kažu zanimljivije je kad popuše od meksika. englezi jedva u 90-oj za 2:1

Nisam ni rekao da im je dosadno vec da oni i slicni cesto formu dostizu tek posle. A ko Engleze smatra favoritima?

igraju tunis i engleska, i ti mene pitaš tko engleze smatra favoritima?  šta da ti ja sam odgovorim na to?

Nemci jos nisu naucili da kad god dodju u Rusiju dobiju po nosu !!:D

ps. Rale hvala za kodove, pogodio sam sve tri tekme. ( nazalost samo velike opravke x5 za svaku tekmu )

• Baš si srce 1

2 hours ago, H4NI said:

igraju tunis i engleska, i ti mene pitaš tko engleze smatra favoritima?  šta da ti ja sam odgovorim na to?

Ti mene izgleda trolas te nemoj dalje, za Englesku sam pisao u smislu favorita za osvajanje prvenstva a ne protiv Tunisa. 

Uvek sam navijao za Argentinu al ovo sto ih izgazise komsije .... jedino sto me je iznenadilo jeste tri gola.

Odučiše ih od fudbala, doslovno... Jako mi je drago samo zbog onog smrada Mesija i smrada od trenera Sampaolija, čoveka kojeg sam poštovao dok je vodio Čile i dok je furao svoju ideju. Onoga trenutka kada je preuzeo Argentinu, njega je tako kao i sve ostale preuzeo Mesi, pa mu je skoro sastavljao tim... Pa je tako jedan Dybala jedva pozvan, Ikardi nije ni pozvan, a kada ne ide, jbg, Mesi prvo naređuje da ulazi Pavon, jer ne ometa Mesijevu ''auru'' u igri. Pa tek onda ako još ne ide može da proba Dybala, ako pre toga nisu ispucane sve izmene. 

Evo mu sada i Mesija i njegovog tima celog. Zaista ne bih da umanjujem uspeh Hrvatske, ali sam još pre početka tekme rekao da Hrvatska nema šta da se tu povlači i da je čak i na papiru 3 puta jača od Argentine. Mislim tu naravno na onu prvu postavu koja je juče izašla kod jednih i drugih. Srećom, to su Hrvati osetili, i razjedinili ih na proste elemente. Mrtva Argentina sa bezmudnim trenerom i fake vođom. Pa taj ni Coppa America nije osvojio. Čast za sve što je uradio u karijeri, naravno. 

Btw, bilo bi lepo kada bi naši danas dobili Švajcarce, da mi isto prođemo. Biće jebena tekma, ali može se :)

Za povlacenje i drzanje rukama napadaca u sesnaestercu , samo za Srbiju se nesvira faul i penal !?! I to vec drugu utakmicu zaredom. Ono sto Mitrovicu rade odbrambreni igraci a nesvira se faul i penal je strasno.

• Plus 1

I eto ti tog smrdljivog video nadzora, koji kurac postoji ako i dalje zavisis od ljudskog faktora, zasto npr. oba tima nemaju pravo po jednom da traze da se neka situacija proveri, zato da bi se moglo srati i dalje. Goveda.

Edited by Brundisa

23 minutes ago, File said:

Za povlacenje i drzanje rukama napadaca u sesnaestercu , samo za Srbiju se nesvira faul i penal !?! I to vec drugu utakmicu zaredom. Ono sto Mitrovicu rade odbrambreni igraci a nesvira se faul i penal je strasno.

Kako smo ubili Argentinu, bože sačuvaj :)

A ovo držanje Mitrovića u šesnestercu, od DVA igrača, faul u napadu.. i onda još debil Beusan u studiju mrtav ladan izjavi da to jeste faul u napadu, jer je on prvi drćao igrača :facepalm:

kaže mu Prosinečki, ma nemoj me..  ovo je penal