Jump to content
Sign in to follow this  
nmaric1993

Raduje me

Recommended Posts

Ladno nismo imali do sad ovu temu... 

Izučena 4. Desetka (e5)  za 3 god u igri, idemooo😂

Još da skupim 6 miliona 😯😯

• Plus 2

Raduje me kad M48 patton-a opicim sa S.Con. goldom i kaze mi igra " nisi mu nista uradio "??????????? Bwahahhahaaaa ... ziv se upisam od smeha !!!!

Edited by File

On 29. 06. 2018. at 10:34, File said:

Svaki put se obradujem Paskuciju !! :D

shot_001.jpg

Od ovih medalja što se češće osvajaju, vremenom se ispostavilo da mi je to definitivno najdraža medalja. Arty je jedna velika negativnost u igri i sve što simbolizira njegov nestanak za mene je odlično. :Smile_medal:

Moja najdraža je Dumitru, onda dok si mogao ubit 4 artiljerije a ja u covenanteru utamanio 4 komada :disco:

Poslije su ih ograničili, al jebiga, bilo je slatko

• Baš si srce 1

Raduje me !!! ( ovo vazi samo za WG) Kupuje premijum tenkove a neigra !!! IDEALAN !!!

shot_006.jpg

shot_002.jpg

shot_005.jpg

1 hour ago, nmaric1993 said:

I svi srećni i zadovoljni.... 

Osim mene. Bio je u mom timu. Poraz naravno.

Godinu dana imam u garazi T-34-85M i trazenjem nekih tenkova slucajno nabasam na njega. Tenk je od maratona od prosle godine i nisam ga do vikenda igrao. Iako sam uzeo posadu na 75% (za onu kratku liniju za K91) i krenuo da ga igram za vikend posle 17 partija sam sa busterima napucao posadu na skoro pun prvi skill (92%). Poginuo par puta kao noob jer nemam sesto culo...Steta nesto ispod 1k sto je za pocetak i mene nooba ok. Zabavan za igru i imam utisak da nije nista losiji od regularnih sestica. Natrcao i na FCM36Pak40...Jedva cekam ponovo Provinciju i spot 10 tenkova odjednom :D.

snimio novi bios, grafička se vratila u normalu i više ne jede govna

:581dd7e66495b647017451:

Nista monitor ili graficka ?? Pa da, a mene bi tako posralo po glavi da bi morao sve da menjam. Rodi me majko sretnog , pa me na djubar baci. :)

Seo posle nekog vremena da odigram malo, 1/10. Nijedna jedina neizvesna partija, sve 5-15 max. Obradujem se koliko je retardirana igra i odem da gledam kineski fudbal :Smile_deer:

• Plus 1

Izvršen 50 zadatak i osvojena kamuflaža sa prigodnim natpisom 75. godišnjice Kurske bitke. Kupio sam Obj. 705A i obj. 277 za dodatnu nagradu. :Smile_honoring:

- sretan ko malo dijete,skupljao pare 3 godine za ovaj pothvat,napokon krenuo u realizaciju 

- prijevozno sredstvo citroen c4 iz 2010.g. 1.4 benzinac

- za sada 1670km iza mene,auto mi vec smrdi kao guzica :eww:

- posjetio Orlovo gnijezdo,Nierstein Memorial,Reese ( Rhine,Operation Plunder )

- ima jos par stanica na ovoj karti koje nisam ubacio,ovo je samo za vizualizaciju sta moram odvozit :triggered:

Screenshot_20180828-182932.png

- sljedeca stanica Bastogne,onda Paris pa gas na Omaha Beach

Edited by saleTrol
dopuna
  • Plus 4

- sam,zenu ostavio u Frankfurtu kod rodbine,uz najbolju volju njezinu nemoze ona bez kupaone ogledala itd. , prijelomni trenutak je bio Paris bez shopinga :D

• Plus 2

Jos od kad su dosle HD mape, dal zbog promenjenih mapa koje mi se ne svidjaju i koje ne mogu da naucim da igram, kao i zbog izbacivanja/promene omiljenih, dal zbog nepostajanja zelje itd,  uglavnom ne uzivam u igri ni blizu kao ranije (pre HD), cesto igram na silu kad sam dokon da opustim mozak, pa grindam razne tenkove da bi sutra ako se povrati zelja imao sta da teram... I sad neko vece bzv imao na racunu 700k i gledam po stablima i vidim sherman jumbo na popustu...

Nisam planirao jos da krenem na pattona m48, iako imam dokonu posadu sa 4 skila u pilotu, ali nije me nesto previse vukao.... I ipak ga uzmem reko ko ga jebe polako ka 10ki.... Par partija i ja se odusevio opet tenkom. :D  Nije taj tenk da daje neki kvalitet u igri niti trazi neki skill, ali ono trolovanje sa derpom , i trolovanje skoro svih sedmica pa i osmica nekih, po 1000+ u proseku bloka pravi :D Odigrao sam nekih 40ak borbi sa ~80% pobeda, ali svaku sam uzivao :D 

Ovako ako nastavim mozda i necu ni mrdati ka pattonu :D I uzeh i ace, sto nisam uspeo ranije kad sam ga igrao pre 2 godine (kad sam bio pocetnik). 

shot_084.jpg+

P.S. Sta je bolje KV2 ili OI? :D

2 hours ago, nmaric1993 said:

P.S. Sta je bolje KV2 ili OI? :D

Meni su dobra oba, kv2 zahtjeva malo opreznosti, ne srljas sa njim, OI ne igram sa trol topom, bolji regularni  top. Samo nije to kao nekad, nekad si sa kv2 mogao tigra skinuti, sad ga pogodis u guzicu i skine 200.

Prije si i sa arty, mogao arty sutom ubiti, sad pitanje.