Jump to content
Sign in to follow this  
nmaric1993

Raduje me

Recommended Posts

nije ni za raduje me, ni za nervira me... najviše bi odgovaralo "BMK"

LorJ115.jpg

nemam nimalo volje za igranjem... sva sreća pa je premium istekao, pa nema što propasti. Malo hlađenja, pa možda jednog dana budem junikum.

BTW, FCM je i dalje sranje.

:55e83a45328fa_nmad(2):

noobmeter u 2018-oj...

jbt to sam koristio još dok sam igrao platoon sa mistercro-om. dakle, malo prije isusa.

:trump:

Naletih slučajno na stari forum, jbt već je 10 godina prošlo....  Vrijeme kad su forumi bili u điru i puni ljudi :brokenheart:, jbt nisam tamo napravio nijedan post u zadnje tri godine

GjwZCpS.png

Black friday sa rokom dostave skoro kao da sam za Božić uzeo :triggered:

DNOcHFq.jpg

• Plus 4
  • Šmrc 1

Što sam nakon višemesečnog (od 1.0) perioda došao napokon da imam pozitivan wr u zadnjih 30 dana... Mada mi je i dalje lošije od trenutnog jer nema rasta a ranije je uvek recent bio bolji od overall. 

E sad možda ima veze i to što mi je i u zadnjih par nedelja i zanimljivije malo da igram u odnosu na pređašne mesece, a možda je i zanimljivije jer pobedim po neku.... Vraćamo se na stare staze polako.. 

• Plus 1

Znači ne mogu da verujem! :D Uđem sada u igru, otvorim one 3 male kutijice što imam od juče (one obične, ne premium), i hajde posle toga da otvorim i ovu jednu veliku besplatnu što smo dobili na poklon od WGa. 

Treba li govoriti o sreći u ovom slučaju? :D 

Znači ostao sam bez teksta :D

shot_1796.jpg

shot_1795.jpg

• Plus 3

Rodi me majko sretnog , pa me na djubre baci !! :D Neka, hvala bogu,  nek ide u ruke dobrog igraca, pun mi je ku..c crvendaca u prem. OP tenkovima !! Ulazi , Rale u bitku sa njim i rokajjj !!! ps. Javi kako zaradjuje !!

Otvorio i ja veliku i ..... KV-220-2 !!! Izgleda da dele po znacaju igraca, Raletu osmi tier a meni usrana petica !! :D

shot_005.jpg

3 hours ago, Brundisa said:

ja dobio usranih 500 golda, na kurac ih nabijem

Može i malo gore od toga, ja dobio 150 golda i dan premiuma. :awyeah:

13 hours ago, File said:

Kao sto rekoh, dele po znacaju igraca !! xD

Prije neki dan poslaše mi nekakvu anketu o mapama i eto, ja naivčina pomislio da sam im bitan. Istina je ponekad surova. Dobro sam onda i prošao sa poklonom. :Smile_Default:

23 hours ago, ralesm1989 said:

Znači ne mogu da verujem! :D Uđem sada u igru, otvorim one 3 male kutijice što imam od juče (one obične, ne premium), i hajde posle toga da otvorim i ovu jednu veliku besplatnu što smo dobili na poklon od WGa. 

Treba li govoriti o sreći u ovom slučaju? :D 

Znači ostao sam bez teksta :D

shot_1796.jpg

To se Rale ne zove sreća, nego priča o "nevernom Tomi", :D. A ono što ja sad ne mogu da verujem je to, kako da neko ko je naviše kritikovao kutije od samog starta, čak i topic otvorio o tome, da u jednoj jedinoj (besplatnoj) kutiji izvuče trenutno najpoželjniju premium osmicu . :Smile_honoring:

P.S. Koji je kod za tu kutiju ili šta treba uraditi da se dobije? Nije valjda da se delio juče i preključe, nisam zadnjih nekoliko dana ulazio

Edited by Paprone

3 hours ago, Paprone said:

To se Rale ne zove sreća, nego priča o "nevernom Tomi", :D. A ono što ja sad ne mogu da verujem je to, kako da neko ko je naviše kritikovao kutije od samog starta, čak i topic otvorio o tome, da u jednoj jedinoj (besplatnoj) kutiji izvuče trenutno najpoželjniju premium osmicu . :Smile_honoring:

P.S. Koji je kod za tu kutiju ili šta treba uraditi da se dobije? Nije valjda da se delio juče i preključe, nisam zadnjih nekoliko dana ulazio

To ti je vazda istina. Mada, nisam ja toliko pljuvao kutije, koliko ljude koji prose za iste. A što se kutija samih tiče, jbg, ovce su tu, sve ovo je jedna velika berbernica, ljudi rade za profit, pa svako donekle bira koliko vune daje. Neko manje, neko više. U svakom slučaju, ako neko ima neki višak para i želi da da na takvo šta, opet je to njegova stvar i ne mogu mu ja novčanikom upravljati. 

Ali sam ja bio doneo neku ličnu odluku da neću kupovati kutije. I nisam. Opet, kažem, nemam ama baš ništa protiv onih koji jesu. Jbg, imam jednog kolegu u klanu, radi čovek preko, kaže jebenda se po 12 sati na poslu, i predstavlja mu zadovoljstvo kući da sedne, skuva sebi kafu, zapali cigaru, i za sto eura kupi kutijice, i uz kafu i cigaru ih otvara. To ga kaže opušta. Skroz korektno po meni. Neko će dati na poklone, neko na hranu, neko na putovanje neko sitno, šta ja znam. Sto ljudi, milion želja i afiniteta. 

E sad, koliko treba imati sreće, pa u ovoj jednoj besplatnoj kutiji koju sam dobio ubosti IS3-A, to sad treba izmeriti. Deluje da treba prilična količina sreće! :D Ko hoće, neka i proba to kao neki recept, samo psujte, lajte, kritikujte, i možda će se i na vas smilovati bogovi sreće i premium tenkova! :D 

EDIT: A u topicu nisu tema kutijice, nego debili u vezi sa tim kutijicama :frenchy:

Pa ne odgovori mi kako ste dobili tu kutiju. Ja danas ušao u igru i nema ništa, je jel to svako dobija ili ne, ili se delila samo taj jedan dan?

Edited by Paprone

42 minutes ago, Paprone said:

Pa ne odgovori mi kako ste dobili tu kutiju. Ja danas ušao u igru i nema ništa, je jel to svako dobija ili ne, ili se delila samo taj jedan dan?

Delili juce svima po jednu veliku, ako nisi bio , onda si zakasnio.

On 12/8/2018 at 14:09, H4NI said:

Black friday sa rokom dostave skoro kao da sam za Božić uzeo :triggered:

DNOcHFq.jpg

Ako nije tajna, koliko si platio graficku ??