Jump to content
Sign in to follow this  
nmaric1993

Raduje me

Recommended Posts

1 hour ago, File said:

Ako nije tajna, koliko si platio graficku ??

210eura i 18 eura dostava

Edit: eto sada košta 189eura, jebeno sam uštedio :cri:

Morao sam deci da uzmem graficku i to nenadano jer je stara otisla u vecna lovista. Naravno takve stvari se desavaju posle velikog servisa na autu a pre Nove godine... Nasao polovnu Saphire RX560 4 GB, staru godinu dana, sa jos dve godine garancije za 9500 dinara (nekih 80-tak evra). Njima radi posao odlicno obzirom da igraju DotA, LOL, PUBG, HoN i slicne zajebancije. Morao sam da probam i WoT naravno. Sa svim opcijama ukljucenim i slajderima podesenim na maks podesavanja u 1920x1080 rezoluciji (bez onog blura od toga moze da se dobije epilepsija :) ) frame rate zna da padne na 45fps dok je uglavnom iznad toga tako da bih preporucio onima sa tanjim novcanikom kao pristojnu graficku za WoT. Probao i Witchera tu vec prica ide na nekih 30tak fps sa slicnim podesavanjima a sa nekim medium postavkama postaje igrivo. Kartica je usput hladna i imam osecaj da je onaj dodatni sestopinski konektor tu samo zato sto je blago fabricki overklokovana a ne zbog realne potrebe. Klinci zadovoljni, ja jeftino prosao, super.

15 hours ago, Paprone said:

Pa ne odgovori mi kako ste dobili tu kutiju. Ja danas ušao u igru i nema ništa, je jel to svako dobija ili ne, ili se delila samo taj jedan dan?

Ja mislim da je to za one koji su ukucali onaj kod SANTA vs KRAMPUSVAGN i koji su rešili misiju. Ako si ukucao kod, i ako si rešio misiju, jbg, trebao si imati kutiju.

• Plus 1

11 minutes ago, ralesm1989 said:

Ja mislim da je to za one koji su ukucali onaj kod SANTA vs KRAMPUSVAGN i koji su rešili misiju. Ako si ukucao kod, i ako si rešio misiju, jbg, trebao si imati kutiju.

Nadam se da je to, nisam u igri do srijede. Oču nadoknadu neku za prošle kutije :frenchy:

• Plus 1

Molim vas da se prebacite sada u temu nervira me, pošto ću sada tamo da pišem, i da razuverim sve one koji su mislili da sam imao sreće sa onom jednom kutijicom. %) 

H4NI i ja smo ispušili, jeste onako sa kodovima kao što je Rale rekao ali je misija trajala od 8. do 21. 

Jbt, čemu služi ovaj forum kada obaveštenja dajete zadnji dan, hajde da je samo jedan čovek znao, nego vas dosta koji ste aktivni na forumu.

Pederčine jedne! :D Jbt kao forum nekih penzionera, neko nešto napiše ili pita, pa onda čekaš 3 dana na odgovor, važni kodovi se postuju zadnji dan i sve usporeno kao na "slow motion".:frenchy:

Edited by Paprone

23 hours ago, H4NI said:

210eura i 18 eura dostava

Edit: eto sada košta 189eura, jebeno sam uštedio :cri:

Prodavnice u Srbiji : 300-430 eura. Ustedeo si , nego sta.

On 12/24/2018 at 10:21 AM, Paprone said:

H4NI i ja smo ispušili, jeste onako sa kodovima kao što je Rale rekao ali je misija trajala od 8. do 21.

danas sam se ulogirao, dobio neki mali tenk i jednu kutiju. Taman vidim ikonu od tenka, reko sad će animacija, zajebo sam sustav, a kad ono...

Spoiler

mzB2QKs.jpg

On 26.12.2018. at 17:03, H4NI said:

danas sam se ulogirao, dobio neki mali tenk i jednu kutiju. Taman vidim ikonu od tenka, reko sad će animacija, zajebo sam sustav, a kad ono...

Reveal hidden contents

mzB2QKs.jpg

Pa jesi kuco neki kod, bilo šta...ili se samo ulogovao i dobio? Ja se logujem sada svaki dan, odigram 2-3 bitke ali još uvek ništa.:Smile_sad:

42 minutes ago, Paprone said:

Pa jesi kuco neki kod, bilo šta...ili se samo ulogovao i dobio? Ja se logujem sada svaki dan, odigram 2-3 bitke ali još uvek ništa.:Smile_sad:

Dakle, radilo se o onome SANTA vs KRAMPUS. Kucao se jedan od dva koda, koji si ti odabrao. Nezavisno od toga što je valjda dobio SANTA, evo ja i dalje nemam pojma ni ko se borio, ni šta je sve to koji kurac bilo, ali dobijao se neki L-60 tenkić i nešto tako slično, ali i jedna velika besplatna kutija. 

E sad, ne znam da li je nakon kucanja koda trebala i neka misija da se uradi, ili ne, to nisam siguran. 

Ali, ako si kucao taj kod, onda bi u principu trebao i ti da si dobio tu jednu veliku kutiju.

Mada ima nekih koji na eng delu foruma pišu da nisu dobili kutiju tu. Evo link ako će nešto da ti pomogne, makar da vidiš šta je bio specijal, i šta se dobijalo.

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/692752-santa-vs-krampus-the-battle-for-the-north-pole/page__st__160#topmost

48 minutes ago, ralesm1989 said:

Dakle, radilo se o onome SANTA vs KRAMPUS. Kucao se jedan od dva koda, koji si ti odabrao. Nezavisno od toga što je valjda dobio SANTA, evo ja i dalje nemam pojma ni ko se borio, ni šta je sve to koji kurac bilo, ali dobijao se neki L-60 tenkić i nešto tako slično, ali i jedna velika besplatna kutija. 

E sad, ne znam da li je nakon kucanja koda trebala i neka misija da se uradi, ili ne, to nisam siguran. 

Ali, ako si kucao taj kod, onda bi u principu trebao i ti da si dobio tu jednu veliku kutiju.

Mada ima nekih koji na eng delu foruma pišu da nisu dobili kutiju tu. Evo link ako će nešto da ti pomogne, makar da vidiš šta je bio specijal, i šta se dobijalo.

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/692752-santa-vs-krampus-the-battle-for-the-north-pole/page__st__160#topmost

Ma posle onog tvog predhodnog posta sam ja otišao na wot stranicu i pročitao sve o tome i probao kucati kod "SANTAMOUSE" i onaj drugi ali neće da prihvati, posle pročitam da je ta misija (ili kod koji se trebao uneti) trajao od 08.12 do 21.12. , nego me sad H4Ni zbunio sa ovim njegovim zadnjim postom ili troluje, ništa ne reče da li je i on kucao taj kod ranije ili nije uopšte.

Edited by Paprone

da, ja sam ubacio krampusa kada je izašao event, ali nisam znao šta je misija niti tko je pobijedio :LeeMing:

Opet puštaš druge da ti pobjeđuju partije? :LeeMing:

• Plus 1

Posle mesec dana mogao bih da odigram koju. Dugo sam razmisljao da li da ovo napisem u temi: raduje me ili nervira me.

Posted (edited)

Igram juce i u nakon partije me pita igrac iz suprotnog tima kako si napisao in game nick na tenk. Gadjao me sa strane i iz snajper moda video da imam nick na boku od tenka. Setim se da sam na par tenkova iz zajebancije stavio onu trocifrenu nalepnicu ( naravno 890).  Onda je krenulo trolovanje....

Edit:

VkBO2bS.jpg

Edited by 890
  • Plus 1