Jump to content
Sign in to follow this  
nmaric1993

Raduje me

Recommended Posts

30 minutes ago, Brundisa said:

Jbga Drazo lako je biti unicum kad samo gold suris, i ti rale isto tako.

Ja ne pucam gold kada smatram da ne treba, ali isto tako, kada smatram da treba, onda ne pametujem previše i šurim ga. Teško da bih ovako stajao na accountu finansijski da pucam konstantno baš :)

rale.PNG

1 hour ago, Brundisa said:

Mmmmmm moj omiljeni izgovor. Eto uzmi 3 dana sa nekim tenkom pucaj samo gold da vidimo dokle ces da dobacis. 

1 hour ago, Brundisa said:

A evo kako to izgleda kada grindam i koristim umereno gold, sto se da videti i po odnosu potroseno zaradjeno u donjem desnom cosku. 
Da ne shvatis ovo kao kurcenje, samo ne volim da me neko proziva bez osnova.

sta-god.jpg

19 hours ago, DrazaDestroyer said:

Pa ko se to nama nasao prozvanim? Da pogadjam ima oko hiljadu wn8? :trump:

Ne zamaraj se statistikom, bitno je kakav si u bitkama, konkretno. A tebe Destroyere svaki put kad sretnem u randomu, pregazim te k'o FAP žabu, bez ikakvih većih problema. Zato sam ti i napisao, po onome što sam vidio kod tebe kako igraš, nisi neki igrač i pod hitno smanjivaj ribu. Prelako te se može raščupati i u tieru 10. Tako da nemaš temelja toliko se hvaliti. :serb:

uuuu  1 na 1, to se čekalo

:popcorn:

Počeo sam igrati Division 2 s nekim ljudima koje znam u onom drugom  životu. Od cijele grupe ima jedan kojeg ne znam i lik je fascinacija prava. Znači tipična WoT "ja igram za zabavu i da odmorim mozak" botina. Ne razumije ni osnove igre, konstantno kempa iza i nikog kurca ne radi, a redovito dobiva loot kao i svi drugi. Jednom mi je tako dopizdilo, pa sam mu počeo kenjat i čovjek me ladno pita jesam ja nekad ratovao u stvarnom životu i da je on u pravu, to se to tako radi. Znači mentalni doseg doktora Armate. Ljudi moji, da Vam je to slušat, lol

• Plus 3

1 hour ago, adisco said:

Ne zamaraj se statistikom, bitno je kakav si u bitkama, konkretno. A tebe Destroyere svaki put kad sretnem u randomu, pregazim te k'o FAP žabu, bez ikakvih većih problema. Zato sam ti i napisao, po onome što sam vidio kod tebe kako igraš, nisi neki igrač i pod hitno smanjivaj ribu. Prelako te se može raščupati i u tieru 10. Tako da nemaš temelja toliko se hvaliti. :serb:

Lol, nisi me mogao sresti u poslednjih skoro 2 godine sve da si i hteo. 
No dobro, od nekoga ko ima 1400 prosecan dmg sa obj 140 ni ne ocekujem da kazes nesto pametno i artikulisano.
Cuj lika on nekog pregazi ko fap zabu. :trump:

1 hour ago, DrazaDestroyer said:

No dobro, od nekoga ko ima 1400 prosecan dmg sa obj 140 ni ne ocekujem da kazes nesto pametno i artikulisano.

Ma ne zamaraj se opet statistikom, ne skupljam dmg to nije pokazatelj.

Sve što sam te sretao bilo je prije otprilike 4 godine i svaki put sam te izgnjecao bez većih problema. Nisam te baš svaki put ja i dovršavao, ali uglavnom jesam. Ne da mi se sada opisivati sve te bitke kako bih te podsjetio, ali još iz vremena kad se moglo chatati sa protivnikom, sreo sam te na mapi Prokhorovka. Ti si bio u IS-7, bio si u vodu sa dvojicom i u prvim sekundama bitke si odmah psovao protivnicima toga se nekako dobro sjećam. Javljao sam ti se i pozdravljao te kao kolegu forumaša, ali ti nisi odgovorao vjerojatno nisi primijetio. Uglavnom, u jednom momentu si se u punom HP-u spustio sa brda i među onim kućicama sam te dočekao u svom IS-7, te sam te tu dosta lako raščupao ko krme mastan fišek, iako si bio u prednosti jer ti je pomagao jedan vaš spoter koji je tu došao preko pruge sa sredine da ti pomogne, ali otpor je bio uzaludan.

Tako da, pusti ti isključivo gledanje dmg i statistike, ima tu još nekih stvari de facto. :serb:

17 minutes ago, adisco said:

Ma ne zamaraj se opet statistikom, ne skupljam dmg to nije pokazatelj.

Sve što sam te sretao bilo je prije otprilike 4 godine i svaki put sam te izgnjecao bez većih problema. Nisam te baš svaki put ja i dovršavao, ali uglavnom jesam. Ne da mi se sada opisivati sve te bitke kako bih te podsjetio, ali još iz vremena kad se moglo chatati sa protivnikom, sreo sam te na mapi Prokhorovka. Ti si bio u IS-7, bio si u vodu sa dvojicom i u prvim sekundama bitke si odmah psovao protivnicima toga se nekako dobro sjećam. Javljao sam ti se i pozdravljao te kao kolegu forumaša, ali ti nisi odgovorao vjerojatno nisi primijetio. Uglavnom, u jednom momentu si se u punom HP-u spustio sa brda i među onim kućicama sam te dočekao u svom IS-7, te sam te tu dosta lako raščupao ko krme mastan fišek, iako si bio u prednosti jer ti je pomagao jedan vaš spoter koji je tu došao preko pruge sa sredine da ti pomogne, ali otpor je bio uzaludan.

Tako da, pusti ti isključivo gledanje dmg i statistike, ima tu još nekih stvari de facto. :serb:

Lol, za jednog bota imas prilicno bujnu mastu.
"ali otpor je bio uzaluda" krv ti jebem, samo pokazujes da nisi debil u igrici, nego i van igrice. Dobro ajde bice bolje sledeci put kad legnes da spavas onda mozda budes igrao protiv 15 Draza i sve ih budes pobio. 
Degenerik. :QBFlip: 

4 hours ago, DrazaDestroyer said:

Nema te dve godine a znas kakav je progeto ???????????????

Jel sam ja lud ili sta pricas Drazo ??????????

daj se nauči editirati postove, nema potrebe za tri posta zaredom sa dva reda teksta.

1 hour ago, File said:

Pa ne igra na svom nalogu.

2 hours ago, File said:

Imam par cula vise nego obican covek pa mogu svasta da znam bez da se susrecem sa tim. :trump:

4 hours ago, DrazaDestroyer said:

Lol, za jednog bota imas prilicno bujnu mastu.
"ali otpor je bio uzaluda" krv ti jebem, samo pokazujes da nisi debil u igrici, nego i van igrice. Dobro ajde bice bolje sledeci put kad legnes da spavas onda mozda budes igrao protiv 15 Draza i sve ih budes pobio. 
Degenerik. :QBFlip: 

Bot ili ne bot nema to veze Destroyeru opet ti, preopterećen si statistikom, mani se toga jer onda nikada nećeš značajnije napredovati u igri. Sve je istina što ti govorim da sam te mlavio ko vola u kupusu svaki put kad te sretnem u bitkama, i kažem ti nisam te baš ja svaki put završio (egzekucija) ali u većini slučajeva jesam čim sam te pronašao na mapi. Eto opisao sam ti i bitku i sve, neću da idem u detalje i druge bitke, stvarno je nemoguće da se ne sjećaš, ali nema veze znam da se sjećaš. Ne razumijem zašto opet psuješ, to je samo igra u kojoj neko mora biti raščerupan ko ne znam ti šta. :Smile_honoring:

Just now, adisco said:

Bot ili ne bot nema to veze Destroyeru opet ti, preopterećen si statistikom, mani se toga jer onda nikada nećeš značajnije napredovati u igri. Sve je istina što ti govorim da sam te mlavio ko vola u kupusu svaki put kad te sretnem u bitkama, i kažem ti nisam te baš ja svaki put završio (egzekucija) ali u većini slučajeva jesam čim sam te pronašao na mapi. Eto opisao sam ti i bitku i sve, neću da idem u detalje i druge bitke, stvarno je nemoguće da se ne sjećaš, ali nema veze znam da se sjećaš. Ne razumijem zašto opet psuješ, to je samo igra u kojoj neko mora biti raščerupan ko ne znam ti šta. :Smile_honoring:

Pre svega, ne psujem. Nazvati nekoga degenerikom ako to on zapravo jeste nijepsovka.
Druga stvar, ti da mi pricas o napretku ove igre dok ja igrajuci ovu igru mlatim mesecno tvoje dve plate, ne mozes. 
Trece, kad naucis prosecno da igras ovu igru mozes me pitati da ti objasnim neke stvari, do tada u misju rupu.
Cetvrto, jedan put sam te sreo i to u mom timu, tad sam te prvi i poslednji put sreo. Toliko si dobar bio da si odma zavrsio na crnoj listi.
Peto, preterano laganje vodi ka patoloskom lazovu, pa ti vidi sta ti je ciniti.

Slazem se, to je samo igra, u kojoj si ti u jedno 92% slucajeva rascerupan.

Hahahaaaaaaa... kakav smesan lik !!! Nije ni to lose biti tvrdoglav, ali samo i SAMO onda kada si u pravu !! Ovde te SVI ljudi krste a ti prdis !!!! Hahahahaaaaaaaaa

4 minutes ago, DrazaDestroyer said:

Pre svega, ne psujem. Nazvati nekoga degenerikom ako to on zapravo jeste nijepsovka.
Druga stvar, ti da mi pricas o napretku ove igre dok ja igrajuci ovu igru mlatim mesecno tvoje dve plate, ne mozes. 
Trece, kad naucis prosecno da igras ovu igru mozes me pitati da ti objasnim neke stvari, do tada u misju rupu.
Cetvrto, jedan put sam te sreo i to u mom timu, tad sam te prvi i poslednji put sreo. Toliko si dobar bio da si odma zavrsio na crnoj listi.
Peto, preterano laganje vodi ka patoloskom lazovu, pa ti vidi sta ti je ciniti.

Slazem se, to je samo igra, u kojoj si ti u jedno 92% slucajeva rascerupan.

Kako ne psuješ kad jebeš krv i bjesniš bez potrebe. A nisam ti ništa rekao za ovo kako me nazivaš, to nisu psovke to su uvrede.

Nemoguće je da ovdje bilo što objašnjavaš neke stvari i još manje da se hvališ oko igre jer stvarno nisi neki igrač, jer da jesi ne bi te bilo tek tako lako savladati u bitkama. Možda ja i nisam po nekim mjerilima unicum po tvojim statističkim gledanjima, ali tebe Destroyere stvarno jesam bez problema bušio i završavao u tih nekoliko bitaka što sam te susreo u randomu.

Ne znam koliko zarađuješ mjesečno, ali ako je tako želim ti uspjeh i dalje. Mada to ništa ne govori o tvojoj kvaliteti i mogućnoti daljnjeg napretka. Moraš da shvatiš da uvijek ima neko ko te može bez većih problema pregaziti u tenkovima. :Smile_honoring:

7 minutes ago, File said:

Hahahaaaaaaa... kakav smesan lik !!! Nije ni to lose biti tvrdoglav, ali samo i SAMO onda kada si u pravu !! Ovde te SVI ljudi krste a ti prdis !!!! Hahahahaaaaaaaaa

Ili elaboriraj ili zacepi brnjicu.

degenerik Telesno i duhovno zakržljao čovek u odnosu na njegove pretke (lat.) 

retardacija  Mentalna retardacija ili Intelektualna invalidnost (ID) – poznata i kaogeneralna poteškoća u učenju, u novije vrijeme i poteškoće u razvoju[1][2][3]– je generalizirani neurorazvojni poremećaj koji je obilježen značajno oslabljenim intelekttualnim i adaptivnim funkcioniranjem. Definirana je koeficijentom inteligencije (IQ) ispod 70, uz deficit u dva ili više obrazacaadaptivnog ponašanja, koji utiču na svakodnevno, općenito življenje.

# dakle medicinski termini

• Baš si srce 1

3 minutes ago, Brundisa said:

degenerik Telesno i duhovno zakržljao čovek u odnosu na njegove pretke (lat.) 

retardacija  Mentalna retardacija ili Intelektualna invalidnost (ID) – poznata i kaogeneralna poteškoća u učenju, u novije vrijeme i poteškoće u razvoju[1][2][3]– je generalizirani neurorazvojni poremećaj koji je obilježen značajno oslabljenim intelekttualnim i adaptivnim funkcioniranjem. Definirana je koeficijentom inteligencije (IQ) ispod 70, uz deficit u dva ili više obrazacaadaptivnog ponašanja, koji utiču na svakodnevno, općenito življenje.

# dakle medicinski termini

Termini koje koriste i određuju u dijagnozi, nakon stručnih pregleda, stručnjaci koji se nazivaju doktori medicine. Neko nestručan i neuk kada takve medicinske termine određuje i koristi samo kako bi pokušao da posrami i umanji nekoga, čini uvredu. :frenchy:

• Plus 1

Nakon ne znam koliko godina, spržio sam jedan DVD. Ali još više me raduje što je DVD za ovo čudo

wESelDy.jpg

Nakopon sam se riješio muke, sad sam svoj gazda:disco:

• Plus 4