Jump to content
Sign in to follow this  
nmaric1993

Raduje me

Recommended Posts

15 hours ago, ralesm1989 said:

Ma šta bez uvrede, jebe mi se za to sve, samo sam naveo kao primer kako se radi na lokalu, samo ti udri :D  

EDIT:  Znam da ima i onaj sajt neki na kojem fino sve klikćeš, odabereš šta te zanima i lepo te konaktira posle gospoda, i rade ti to :) Sad ne znam da li sa tim imaš veze :D

Ima vise sajtova koji se bave takvim uslugama. :D

10 hours ago, H4NI said:

eo ja se ne mogu maknuti od 93% na FCM-u. Konstatno se šetam od 91 do 93, a tier 9 viđam jednom u 5 partija, lol. koliko bi me koštalo tih dva posto?

:popcorn:

To moras sa suportom da vidis, ja sam samo obican smrtnik, buster :trump:

wow, koja diskriminacija. zašto sam ja išao u školu jebote.

Spoiler

Kako bi rekao jedan stariji gospodin kojeg sam imao prilike upoznati (a koji je ujedno bio vlasnik najveće hrvatske tvornice sokova i poslovao tako da je zajebao sve žive i nežive u susjednih 5 zemalja): i moja baba zna nabaviti nešto s novcima. naučio si posao kada nabaviš nešto a to ne platiš.

Ima logike, samo mi se čini da se meni i njemu razlikuje shvaćanje onog "ne platiš" :LeeMing:

Spoiler

Firefox-Screenshot-2019-05-08-T05-52-52-

:NotLikeThis:

13 hours ago, H4NI said:

wow, koja diskriminacija. zašto sam ja išao u školu jebote.

#nemadžabenikodstarebabe

#zadirektoreduplo

švedski mediumi kad se riješiš kancerogenog stock topa :LeeMing:

ima li način da se probije kada se nasere u hulldown?

E tako, sada neka Harden istura onu bradurinu u vazduh i traži faul bradurinom negde na nekom moru, do sledeće sezone... 

6 hours ago, ralesm1989 said:

E tako, sada neka Harden istura onu bradurinu u vazduh i traži faul bradurinom negde na nekom moru, do sledeće sezone... 

Gledao sam onaj mean tweets nba edition na yt, jedna kaže da izgleda kao mojsije, pita ga jel vodio izraelce preko mora :serb:

Šta je je, zadnja je bila blizu,..da se curry nije probudio u zadnjoj četvrtini, kurca bi oni prošli 

A kad pogledaš Duranta od prije 4-5 godina, stvarno bi se dobro uklopio u play for fun :LeeMing:

• Plus 2

1 hour ago, H4NI said:

Gledao sam onaj mean tweets nba edition na yt, jedna kaže da izgleda kao mojsije, pita ga jel vodio izraelce preko mora :serb:

Šta je je, zadnja je bila blizu,..da se curry nije probudio u zadnjoj četvrtini, kurca bi oni prošli 

A kad pogledaš Duranta od prije 4-5 godina, stvarno bi se dobro uklopio u play for fun :LeeMing:

Haha, rekorderi u svetu po drugom mestu - Play for fun, Juventus, Durant. xD 

Kada sam ja zapravo skontao da Curry na poluvremenu ima 0 poena a da su Warriorsi tu i dalje rezultatski, ma rek'o rešavaju ih u drugom sto posto, još ovi nisu kapitalizovali što nema Durenta koji je pičio 30+ poena u seriji, i tako i bi. 

Hardena poštujem naravno kao sportistu, ali ne znam da li me bilo koji drugi sportista na planeti tako nervira kao on. Rado bih mu spalio bradu. Kada uperi onu bradu u nebo i počne da mlati onim rukama i traži faul, a priličan broj toga hoće da napravi za 3 bacanja. 

Ja cekam da Jokic oplodi veceras one ciganje iz Portlanda, na celu sa telecom glavicom. 
Nek mi nakon ovog plejofa samo jos neko kaze da je Embid najbolji centar u NBA trenutno, lol moze samo da nosi vodu Jokicu. 

Progetto 65. Strasan tenk. Kakav je tek u rukama dobrog igraca ne mogu ni da zamislim.

• Plus 1

On 5/27/2019 at 17:57, H4NI said:

Firefox-Screenshot-2019-05-27-T15-56-40-

:popcorn:

Dva legendarna imena se pojaviše niotkuda... Prvo se X vratio na forum, a onda i TOXIC među žive :D Hani jel prelaziš tamo? Kad se samo setim da mi je bila najveća želja u celom WoT-u da pređem u TOXIC, ekipa mi je tamo bila super, klan je bio dosta dobar, mislim da je bio u top 10 sigurno jedno vreme, a sećam se da ste i onu jednu kampanju odigrali dobro, valjda IV pozicija. 

Međutim, Scotsmana sam pitao, on dalje valjda nekoga pitao za mene, ali su me odbili. A tada sam bio u Bitangama, ali onim drugim, ''rezervnim'' bitangama. I desi se derbi na South Coast-u u CW sezoni... Ja se naložio kao da igram finale Lige šampiona :) I dobijemo mi tu borbu, predvođeni Mikelom, Ološem i Sablasnim... :D Posle Mikel otišao u Pirate, a mi se mučili još neko vreme, pa se raspali... Pričao sam negde ovu priču, na onom starom forumu :)

• Šmrc 1

8 hours ago, ralesm1989 said:

Dva legendarna imena se pojaviše niotkuda... Prvo se X vratio na forum, a onda i TOXIC među žive :D Hani jel prelaziš tamo? Kad se samo setim da mi je bila najveća želja u celom WoT-u da pređem u TOXIC, ekipa mi je tamo bila super, klan je bio dosta dobar, mislim da je bio u top 10 sigurno jedno vreme, a sećam se da ste i onu jednu kampanju odigrali dobro, valjda IV pozicija. 

Međutim, Scotsmana sam pitao, on dalje valjda nekoga pitao za mene, ali su me odbili. A tada sam bio u Bitangama, ali onim drugim, ''rezervnim'' bitangama. I desi se derbi na South Coast-u u CW sezoni... Ja se naložio kao da igram finale Lige šampiona :) I dobijemo mi tu borbu, predvođeni Mikelom, Ološem i Sablasnim... :D Posle Mikel otišao u Pirate, a mi se mučili još neko vreme, pa se raspali... Pričao sam negde ovu priču, na onom starom forumu :)

smak svijeta dolazi.

mislim da je ovo play4fun projekt, zajebancija za ove što su matorci i ne igraju po klanovima. Na kraju krajeva, ista ekipa visi na bitangama već 7-8 godina bez obzira u kojim klanovima bili... sad su samo pod istim tagom.

Jebi ga vec 3 godine nije play4fun nego play4money ni sanjao nisam da cu toliko para zaraditi na tenkovima.

• Plus 2

On 5/29/2019 at 18:16, xxl said:

Jebi ga vec 3 godine nije play4fun nego play4money ni sanjao nisam da cu toliko para zaraditi na tenkovima.

Jbt svi se povezali negde, jedino ja igram u prazno... Dajte i mene ubacite malo, imam i ja znanja o ovoj igri, mogu da pomognem :D

Da si toliko partija odigrao sa nama koliko si u prazno bio bi dobar bar 15 k evrica :)

32 minutes ago, xxl said:

Da si toliko partija odigrao sa nama koliko si u prazno bio bi dobar bar 15 k evrica :)

Da sam mogao to, već bi me neko zvao do sada jbg :D

Pa koliko se secam ja sam te pitao da igras.

2 hours ago, xxl said:

Pa koliko se secam ja sam te pitao da igras.

Da me jebeš X, ja se toga uopšte ne sećam :D

Kupio sam T95, bit će karanja.

• Plus 1