Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Lakija

Da se malo nasmejete

Recommended Posts

Slučajno naletih na staru play for fun esl grupu... možda nismo znali igrat, ali smo imali najbolje memeove :LeeMing:

RKxeyTd.jpg

aONOEZz.jpg

FlvBqMk.jpg

CIQt4YO.jpg

al što je najgore, nije uopće bilo loše

9n2cuXr.png

• Plus 1

3 hours ago, H4NI said:

al što je najgore, nije uopće bilo loše

Kakvi loše! :D Golda bilo na tone, izdrkavao sam se na sve načine! :D 

Danas ujutro listam po programima na tvu, kad ono ..

IMG_20181115_065429.jpg

• Plus 1

GORIČETE SVI

O9buKGp.jpg

• Plus 2

1 hour ago, ralesm1989 said:

Da nije to ova? :D Btw, vidim da te uhvatila nostalgija za ''toksičnom gljivom'' :D

pa nije toliko nostalgija, nego sam jučer tražio neki klan normalan. i sad, pogledam rating klanova na webu: za ove, što ih ja smatram "normalne", nemam statse (jbg bit će da sam se razmazio), a ostali nit igraju (uspješno) SH nit imaju golda... Čak sam i na forumu bio gledat po topicima... jbt klanska scena je mrtva, a friend lista mi je još mrtvija

:NotLikeThis:

On 11/15/2018 at 9:17 PM, H4NI said:

Danas ujutro listam po programima na tvu, kad ono ..

IMG_20181115_065429.jpg

Šta si i ti u njemackoj? :D

gdje to kažu, da se i ja malo nasmijem :D

• Plus 1

Gde si Moamere kuco stara, kako je je u dženetu?

Š'o je pusto ovako ovde? Ostavim post, petnaest minuta odjekuje eho. Na kraju mi se vrati nazad u vidi pretnje "Simoooo, Simoooo, samo cemo te osoliti i pojesti zivog, ahahahahaha!"

Mislim, OK je fora, malo sam se uplasio, a sad lepo izadjite iz tih dabl buševa. 

:D

Zato u igri ludaka koliko oćeš. Pijem ban za banom, zbog pozeljnog izbacivanja negativne energije u Wot chatu.*ajku im *ebem, onu nenormalnu.

Oklembesim se ja na onoj Glacier mapi, gore iznad mesta gde se heviji rokaju. Nađem idealno mesto da im odozgo kenjam po glavi. Oni mi ne mogu nista. Mene jači vetar moze da obori. 

Svrsavam i prskam po glavonjama u top tier hevijima. 

Kad eto ti nekog našeg mamlaza, što tek posle doznajem. Prvo sam u zumu primetio da nesto nije u redu. Krivim se, vidim padam, ginem jebote. Leteo sam jedno sto metara. Gurnulo me i umrlo  od smeha u četu. Vristi. Podjebava.

"Simo, kako si leteo, jesi li lepo sleteo!?"

Kako da mu ne zatrazim dolazak oca i majke u školu? Kako da mu ne dođem na gajbu, belaj da mu napravim?

Kako, kako?

*ebo sam mu *ajku *ajcinu  na hiljadu carobnih nacina. 

Edited by Sima_Strahota
  • Plus 2

2 hours ago, Sima_Strahota said:

Gde si Moamere kuco stara, kako je je u dženetu?

Š'o je pusto ovako ovde? Ostavim post, petnaest minuta odjekuje eho. Na kraju mi se vrati nazad u vidi pretnje "Simoooo, Simoooo, samo cemo te osoliti i pojesti zivog, ahahahahaha!"

Možda malo odjekuje, ali ovo ti je jedina ilegala starih vremena, od kada su nam glavni forum ugasili i oterali nas u izbeglištvo :D Tako da, smesti se, ima jela i pića, i imaš gde da prespavaš, to ti je dovoljno za početak :)

Inače, na glavnom forumu, engleskom delu, zbog Moamera dobih warning poen i obrisan avatar, kaže krši im njihovu politiku. Pretpostavljam da sam stavio Obamu ili Bush-a, sve bi bilo ok... :)

1 hour ago, ralesm1989 said:

Možda malo odjekuje, ali ovo ti je jedina ilegala starih vremena, od kada su nam glavni forum ugasili i oterali nas u izbeglištvo :D Tako da, smesti se, ima jela i pića, i imaš gde da prespavaš, to ti je dovoljno za početak :)

Inače, na glavnom forumu, engleskom delu, zbog Moamera dobih warning poen i obrisan avatar, kaže krši im njihovu politiku. Pretpostavljam da sam stavio Obamu ili Bush-a, sve bi bilo ok... :)

Pa da. Klasicna prica. Ne smem dalje. A da stanujes na Ruzveltovom bulevaru, pisali bi ti svaki dan. Sto je pa opet čudno, kako iza svega stoje beloputi Rusi. Prodali su se za male pare. 

Još nas degazirali sa glavne bine. Nije to lepo. Nije. Jok. 

Inace naleteh skoro negde na Brundisu. Neki low tier, zaleteli se i jedan i drugi na brdo, mapa Mines. Skontali se tek kada smo obojica popili rafal na onom brisanom prostoru. Ja da mu u mraku, nesto otipkam, rastavise me artiljerije na komade; njega čini mi se onako trekovanog KV-2 ili tako neki derp gan. Izgibosmo ko Nemci. Umro sam od smeha. Trebali da iznesemo partiju, pobiše nas kao botove. Samo nam se majka garaza obradovala.